Můj kámoš špión (2020)

Taký lepší priemer kde akcie nie je veľa, nie je nejak extra fajn, čo sa týka humoru tak ten bol na počudovanie v pohode a pár fórov bolo hrozne úderných. Bol tam i jeden prekvapivý zvrat a Bautista bol v úlohe znesiteľný, narozdiel od Rocka v jeho komédiách. slabšie 4*.

Ke hvězdám (2019)

Pekná dráma s peknou dvojicou mladých slečien, ktorá teda vie udrieť po papuli. 5* zaslúžene.

Smrtící ticho (2020)

slušná jednohubka atmosféricky ala Wind River. Jaimie skvelý, šerifka tiež, Wynona Earp mohla mať viac priestoru a vrah tiež. avšak odhalenie kto to bol tak to stálo zato. Mal som úplne iný typ ale toto by som nepovedal. Spokojnosť.

Pěsti ze železa (2012)

Pána boha to čo za bejkovina bola. Pičovské zbrane, pičovské killy plné pičovsky striekajúcej krvi, obstojný Crowe a ešte tri tony všakovakých debilín. 2*. a tak chujovská hudba v akčných scénkach, tak to sa len tak nevidí.

Ztracená kulka (2020)

Vydarený akčný krimi thriler s dosť slušnou a krvavou akciou najmä bitkou na fízlárne. Záverečná je trošku slabšia ale pohoda, má to pár zaujímavých zvratov. No proste Francúzi takéto žánre vedia. 4*

Bratrstvo pěti (2020)

SPOILER ALERT: Od Leeho som videl iba dva filmy, jeden perfektný(Oldboy) druhý čistý shit(Spojenec) avšak toto bolo fajn. Je to síce dosť dlhé ale narozdiel od nedávneho akčniaku od Megatona ktorý sa rozbehne až po hodke má toto zaujímavý celý priebeh filmu. Najmä ked mína odjebe toho podnikateľa tak vtedy to začne úplne na 100-pro bežať. Hlavná štvorica je naozaj skvelá, syn jedného z nich sa dá zniesť, Reno tu má iba také väčšie cameo ale v pohode. Čarný panteris tiež nemá veľa priestoru ale charizmu má super. Má to aj zaujímavý zvrat, tiež som nečakal som, že až traja z týmu zhebnú. Akcia je skvelá, krvavá a brutálna akurát zamrzí málo scén z vojnového Vietnamu ale dá sa to prežiť. Za silné 4* to bude. P.S. Melanie vyzerá aj tesne pred 40-tkou neskutočne rajcovne.

Predátor: Evoluce (2018)

Black urobil chybu a to takú. že tam narval veľa humoru a vznikla z toho komédia. Ja som sa síce smial jak kôň ale čo z toho ked to k votrelcovi pasuje asi tak ako pasuje romantická dráma k Alienovi. Síce som sa zasmial ale vždy som si povedal prečo je to tu. Herecké obsadenie je v pohode, Holbrook trošku slabší ale nevadí, krvavá akcia je skvelá, zaujímavý zvrat poteší a záver vnadí na pokračovanie ktoré by sa určite dostavilo keby sa to neskurvilo tak veľmo. 4* tomu dám.

Tichá zuřivost (1982)

Chuckov pokus o film ala piatok 13-teho. Avšak to by trebalo o niečo sympatickejšie postavy(okrem Chucka samozrejme) a dobre obsadeného i zahraného Killera a viac mordov. Lenže nič z toho sa nestalo a našťastie sa nepokračovalo,na čo aj koniec vnadil. Slabé 3* a viac to už nepozriem.

Konec zločinu v Americe (2020)

Námet skvelý, obsadenie sa tiež dalo, teda okrem jebnutého Pitta. avšak Megaton na režijnom stolku ma strašil a hoci sa tentoraz držal a akcia má v pohode strih a je prehľadná a slušne krvavá. Avšak začne až v druhej polke a tu ideme k najhoršiemu kameňu úrazu. Stopáž je vražedná a zabíja to dobré. Takže viac ako jedno pozretie by človek nedal. Suma sumárum najdlhšie B-čko aké som kedy videl. 3*

Vynucená msta (1982)

síce to zo začiatku pôsobí ťažkopádne ale čím ďalej sa to zlepšuje, či už v akcii aj v krvavosti, ba aj pár nečakaných úmrtí dôjde. Slabších 5* zaslúžene.