Bourák (1977)

Prvý film s Chuckom v hlavnej úlohe a je to skrz nazkrz priemer. Ale pozerateľný, akurát záver je dosť odfláknutý a záporáci v podstate nijaký. 3*.

Masakr v San Franciscu (1974) odpad!

To že chuck je tu vedľajšia postava čert to ber. Aj tie súboje vyzerali nič extra ale aj to som prekúsol. Ale ked týpek vytiahol revolver strelil černocha do krku a ten si ho len pretrel akože škrabanček a začal zdrhať tak to už bolo moc.

Dunkerk (2017)

Nolan sa proste vyzná. Skvelý a dojemný film s vojnového prostredia. chválim tri časové osi a chválim aj všetky vzdušné súboje. Dokonalosť.

Renegáti (2017)

zapnem film, kukám hovorím si: Človeče šak to vyzerá dobre ta čo to má tak chujové hodnotenie na CSFD. No a po skvelej úvodnej 20 minútovke sa to rozkurví a už sa to nenapraví. Škoda. * za ten super úvod

The Night Watchmen (2017) odpad!

Hororvý look je super avšak tá humorná vsuvka je hrozne trápna a prebíja to dobré.

The Horde (2016)

Akčniak s miernou prímesou hororu. Ale musím uznať, že súboje sú fajn a aj brutalita má pár skvelých zárezov, zvrat je predvídateľný jak nič ale ako celok to na ten lepší priemer stačí.

The Hollow Point (2016) odpad!

Pokus o postwestern nevydal. A čudujem tomu obsadeniu, že ich nalákali do takej srágory.

Miliardové výkupné (2016)

Na jedno čeknutie v pohode film ktorý my pripomínal pustatinu, ktorá je tiež zasadená na ostrov akurát toto je o niečo slabšia avšak má to pár krvavých zabití, pár nápadov a hlavne sexi Phoebe. Za silné 3* to stačí.

Cell (2016)

začiatok to malo dobrý ale potom keď som videl tú lacinnosť ktorá čumela snáď z každého záberu tak to bola hrôza. Hviezdu dávam za sexi Fuhrman a vždy dobrého Jacksona. Cusack katastrofa.

Ve službě (2019)

podarené B-čko. Eckhart je super a šiel do toho naplno a väčšinu vecí urobí sám. Na reportérku sa dobre pozerá, záporák je skvelý psychoš a akcia má šmrnc. Akurát ten koniec ktorý chcel byť epický ale neboli naň love vyzeral hrozne. Takže iba 4* ale spokojnosť.