Miliardové výkupné (2016)

Na jedno čeknutie v pohode film ktorý my pripomínal pustatinu, ktorá je tiež zasadená na ostrov akurát toto je o niečo slabšia avšak má to pár krvavých zabití, pár nápadov a hlavne sexi Phoebe. Za silné 3* to stačí.

Cell (2016)

začiatok to malo dobrý ale potom keď som videl tú lacinnosť ktorá čumela snáď z každého záberu tak to bola hrôza. Hviezdu dávam za sexi Fuhrman a vždy dobrého Jacksona. Cusack katastrofa.

Ve službě (2019)

podarené B-čko. Eckhart je super a šiel do toho naplno a väčšinu vecí urobí sám. Na reportérku sa dobre pozerá, záporák je skvelý psychoš a akcia má šmrnc. Akurát ten koniec ktorý chcel byť epický ale neboli naň love vyzeral hrozne. Takže iba 4* ale spokojnosť.

Ztracené město Z (2016)

Toto bol film kde grayova pomalosť vôbec nebola na škodu a malo to super scény. Tie čo boli v džungli top aj scéna z frontu 1 svetovej bola výborné len krátka ale to dokážem pochopiť. Spokojnosť ale film iba na jedno pozretie.

Svědek (1985)

Toto je ten prípad ked si poviete, že film je super ale viackrát by ste si ho už asi nedali. Aspoň v mojom prípade to platí ale to jedno pozretie si film zaslúži, je fakt podarený a to prostredie amišov je skvelé.

Bengálský tygr (2010)

Film ktorý je menej známy a nízkorozpočtový no má všetko čo má film tohto žánru mať. Dobrú akciu, napätie, sexi babenku, dravého tigra ktorý je občas CGI ale vo väčšine scén je využívané živé zviera. Síce záver je kus odfláknutý ale dá sa to prežiť. 5*

Silent Night (2012)

Musím uznať, že jak som čakal hovadinu, tak som milo prekvapený. Slušné kily, príbeh dobre podaný, a má to dosť zaujímavý záver. Ja som spokojný. 5*

The Aggression Scale (2012)

miller je B-čkar. Avšak narozdiel od Briana Millera tento má aspoň isté kvality a je to vidieť či už u bruceových filmov a tu tiež. Film má síce trošku pomalšie tempo ale vďaka dĺžke nenudí, hlavný hrdina sympatický, jeho ségra kosť, banda záporákov je tiež celkom fajn, zabitia sú krvavé, občas nečakané buď tým kto umrie alebo tým ako aký spôsob zabitia príde. akurát koniec je odfláknutejší, takže zato * dole.

Into the Ashes (2019)

Revenge thriler ktorý ale naberie revenge štýl až v závere aj to nie nič extra. Slabota

Viktor (2014)

priemer ale dal sa. avšak tak odflaknutý a pičovský koniec som od Francúzov a Rusov priznám sa nečakal. Takže 2* a GD je obelix bez kostýmu.