Pád Londýna (2016)

Londýn v CGI bordeli, tak by som to nazval kvôli prvej polovici ja. Likvidácie prezidentov a premierov boli tak preplnené nekvalitnym CGI, že ma až napínalo. Našťastie potom asi niekto dal réžovi po papuli a ten sa spamätal a pochopil, že točí akčniak a dal sa do toho poriadne a tam som už nemal čo vytknúť. Akcia je na tom dobre síce sa viac strieľa oproti jednotke a súbojov je menej ale nevadí. Herecké obsadenie je prakticky totožné z 1 dielu a už tam mi sadli takže s tým som problém nemal. Takže pokračovani je na približne rovnakej úrovni ako jednotka a nebyť v prvej 30-minútovke toľko CGI bordelu dám i 5*.

Pád Třetí říše (2004)

Nebudem k tomu písať veľa to už urobili iný. Silná dráma ktorá síce nie je tak drsná ako stalingrad z 1993 ale vie chytiť za srdce. Áno i na nemeckej strane ľudia trpeli.

Pach krve (2003)

Slušné vyvražďovacie B-čko s naozaj fajn brutalitou. Dokonca si film vystačil aj bez ceciek a mrdania. Pasáž na vetvách epická  a rehotajúci sa týpek podarený.

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

Dvojka pridala kozy a krvavosť ale našťastie už nešla oproti jednotke na vážny ale takýto uvedomelo jebnutý štýl a to sa cení. Pár smrtí zaujímavých (sekera, dynamit, rezačka) a príjemne ma prekvapila prvá smrť, tam u tej postavy som rátal, že prežije dlhšie alebo dokonca celý film. Uvidíme čo ďalšie diely ale nechutný záver naznačoval, že našich kanibalcov ešte meetneme.

Pach krve 3 (2009)

No síce oproti dvojke slabšie ale stále to má slušnú drsnosť (aj keď niektoré smrte zhadzuje na milú riť CGI a digi krv), plus teraz tu nemáme len nášho trojprsťáka ale aj väzňov. Musím povedať, že najzaujímavejší je koniec, lebo v horore nie je tradičné aby prežilo viac ľudí, to sa to stane, ale vzápätí nám to úplný záver zneguje, avšak na druhú stranu ho chápem, pretože nejak museli dať háčik na pokračovanie. Hej a ešte ma potešil aj súboj 1 by 1 na čistine.

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Plusové body za prostredie blázinca a naozaj drsné killy, to porciovanie som preskočil. Záver síce očakávaný, keďže už názov napovedá, že ide o počiatok a títo traja sú evidentne tí traja s prvého partu. Avšak tá pasáž s tou čo išla po pomoc tá mi prišla ešte krutejšia ako posledná scéna.

Pach krve 5: Krvavý masakr (2012)

Toto už bolo také cwelkom slabé, ale aspoň niektoré mordy to malo fajn. Ale myslím, že po tomto parte už na túto značku prcám.

Pachuť pomsty (2014)

masaker film. Najprv sa to tvári ako revenge film, neskôr to prepne do detektívky jemne reznuté Norovým 8 MM  a končí to krvavou prestrelkou. A hlavná trojica skvelá.

Památkáři (2014)

Že pod palbou nemeckej armády. Šak tam bola jedna asi 15 sekundová prestrelka a ani o chlp viac akcie. Pre fanúšikov žánru dobré ale pre mňa iba priemer lebo som čakal aspoň prestrelku na hrade a bačov ....