Zabij, nebo budeš zabit 2 (2015)

na jedno pozretie fajn a nechápem prečo tak nízke hodnotenie. Už som videl väčšie sračky a mali cez 50 percent. Objektívne tri ale kvôli hodnoteniu hviezdičku prihodím.

Smrtící hadohlavci (2014) (TV film)

Pičovina ale kvôli pekným babám som to jedno pozretie dal a okrem nich uznám i to, že zabitia sú dosť krvavé aj ke´d tá krv je CGI nekvalitného stupňa

Freejack (1992) odpad!

Ingrediencie namiešané dobre a predsa ma to nebavilo.

Romeo musí zemřít (2000)

Nuž Jet li je super ale tu je prúser v tom, že väčšina akčných scén má matrixovské CGI doplnky ktoré sú zbytočné, to za prvé, a za druhé to má po kokot spomaľovačky, čo nie je nutne na škodu ale zatiaľ čo taký Snyder alebo Waughn s nimi pracovať vedia tak Bartkowiak ich sem trepe tak veľa až je z nich rušivý element. ale okrem toho sa to dá zniesť a Aaliyah je kočena, škoda jej :(. Za silné 3* to ale bude.

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Priznám sa bo blbej jedničke som od toho veľa nečakal ale kurňa takýto posun v pred som nečakal. Skvelý mystério, jeho vízie majú šmrnc, poteší zasadenie do prahy ba i slovenská pesnička ktorá hrá keď idú Alpami. Akcia dobrá, deštruktívna, humor fajn, síce občas pár trápnych scén ale pohoda, dá sa to ustáť, A obe potitulkovky ma odjebali.

Přepadení 13. okrsku (1976)

SPOILER ALERT: Staré ale dobré. Má to dobré charaktery aj keď menej prekreslené, záporáci sú tu iba nato aby sa zabíjali, dokonca za celú dobu ani neprehovoria. Má to však grády, krv, kopu mŕtvych, dokonca scénu ktorá už dnes v kinematografii nie je veľmi bežná(zastrelenie malého dievčaťa a to priamo v zábere) Takže za 5* a idem na remake.

Boeing 747 v ohrožení (1996) odpad!

To že Seagal tu nemá veľa priestoru vôbec nevadí, lenže jednak máme môj neobľúbený uzavretý priestor v dopravnom prostriedku(lietadlo je najhoršie, vlak je relatívne ok a loď tam je možností dosť). Po začiatočnej super akcii to vyzerá sľubne ale žiaľ potom iba nuda a nič viac.

Johanka z Arku (1999) odpad!

Johanku som si predstavoval vždy ako silnú mladú ženu. Tento film ju však predkladá jak uvrešťanú piču. Takže radšej počkám na lepšiu verziu.

Řetězová reakce (1996) odpad!

Skapíňanie od nudy. A kurňa tak dobrý námet aj obsadenie to malo.

Eskorta (1989)

Dávam síce 4 ale nebolo to nič extra. Málo akčné, tá stála zato a paradoxne v závere film zlyháva a je to slabé. Jones má málo priestoru a hackman je celkom fajn.