Odplata (2015)

Film ktorý ma celkom fajn tempo, servíruje fajn pästné súboje, niektoré až extrémne brutálne a nemá extra dlžku. Spokojnosť.

Inside Out (2011)

Film ktorý ma prekvapil. V podstate sa tam väčšinu času iba kecá, sú tam dve asi 10 sekundové akčné scény a napriek tomu ma ten film udržal pri tom aby som ho sledoval a ešte aj prekvapil. hlavný hrdina fajn, jeho kamoš celkom fajn hláškar, tá žena i dievčina sú sexi, tá zabijačka má rešpekt asi ako 2-ročné decko a zaporák je tu starý deduško. Ale napriek tomu všetkému dávam 3*.

Ozbrojení a nebezpeční (2009)

taká thrilerová jednohubka s celkom známymi ksichtami. Akčné to veľmo nie je a postavy sa občas správajú dosť jeblo ale rozhodne sa tomu jedno pozretie venovať dá, plus i napätie to má.

Rozsudek noci (1993)

Slušný film s dobrým napätím, morálnym presahom a drsným záporákom. Skvelá jednohubka.

Chlapec, který se stane králem (2019)

V pohodičke rodinnná fantasy, akurát som celú dobu dumal jak fajne by to vyzeralo v R-kovom podaní. Napriek tomu to tie neznáme deti dobre utiahli (Ferguson a Stewart tu majú šteky). Efektovo dobré, v kinách to prepadlo to je jasné, ale najviac by ma zajímalo kto do tejto zábavnej koniny drbol toľké prachy a ešte veril v zárobok.

Pustina (2006)

Námet môže síce na prvý pohľad vyzerá ohrato, ale kurňa Bassett si s tým vie radi. Drsné, krvavé, neberie si to servítky pred ústa, postavy sú dobre vykreslené takže tým najväčším sviniam prajete smrť a tak podobne. Ja som sa bavil a silné 4* to zaslúži. Jo a mladý Tobby Kebbel tu dal super výkon.

Pan Dokonalý (2015)

Nápad nie zlý ale ako komédia dosť trápne foríky a čo sa týka akcie a záporákov, tak akcia je prispôsobená humornému žánru a to isté platí aj pre záporákov ktorý sú dosť drbnutý a keď aj dôjde k nejakej prestrelke je príliš rýchla. Takže jediné super akčné scény sú bitka Rockwela s Rothom a bitka Anny s Eklundom. Rockwell a krásna Anna sú v podstate tí hlavný ťahúni filmu a ide im to dobre. ale za viac ako 3* to nebude.

Žár (1981)

Dobrý slasher s dobrým záporákom a sexi slečnami. A drsnými kilmi. Čo viac od toho čakať.

Cooties (2014)

Priemer s dobrými až nechutnými gore a veľmo trápnymi vtipmi. Zasmial som sa asi dvakrát (raz pri náražke na pána prsteňov a raz na tom japoncovi). Takže dávam priemerné 3*.

Pád anděla (2019)

Slabšie než jednotka, ale oveľa lepšie ako dvojka. Waugh totiž pridal dve veľmi dobré veci do obehu. Tou prvou je postava tatka v podaní skvelého Nolteho, tou druhou sú emócie ktoré tu fakt cítiť, a taktiež vydrbal ten americký patriotizmus, takže sa nedočkáme žiadnych sľúbim vernosť pičovín v nejakej napätej situácii. A akcia je skvelá, síce sa prevažne odohráva v tme ale podstatné, je, že tam stále vidno dianie. Jo a preobsadenie Butlerovej ženy bolo super pretože táto je viac kosť a absenciu Eckharta som vôbec nepociťoval len mohli vysvetliť kam sa exprezident podel. 5* , nie tak silných ako u jednotky ale kedže 4* som dal dvojke sem 5 musí ísť.