7 životů (2017) odpad!

Akčné to síce je, aj Rapace je fajn, ale mne sa to vôbec nepáčilo, pritom kurvajs prísady to malo skvelé.

Disturbia (2007)

Ale tak čo toto je, behom necelého dňa nájdem tri filmy ktoré som videl dávno a nemám hodnotenie? No teda páni Deja Vu ale riadne. Perfektný film s perfektným mladým Shiom, sexy Sarah, vtipným Číňanom, a v pohode zabijakom, záverečných dvadsať minúť je neskutočne napínavých. 5* jak bič.

The Wall (2017)

SPOILER ALERT: Dobrý minimalistický film, o niečo záživnejší než Mine. Taylor skvelý, tie vzájomné psychologické kecy majú šmrnc a svinský záver som tak nejak čakal, a práve preto, že tu nie je Happyend narozdiel od Mine, dávam 4*

Largo Winch II: Spiknutí v Barmě (2011) odpad!

jednička sa dala. dvojka je však dilinovina. síce má veľkolepejšiu akciu ale inak nič čo mala jednotka. Takže asi tak. P.S. Neviem čo za lieky žere Sharon Stone aby bola furt zachovalá ale chcem ich tiež.

Jumper (2008)

A zase ďalší film kde nemám hodnotenie, mňa asi trafí. No je to síce taká blbinka ale zábavná blbinka s veľmi zaujímavým účesom Jacksona, veľmi sexi slečnou s výraznými očami, celkom fajn akciou (najmä pasáž kde sa presúvajú po svete má grády) Slabšie 4* tomu rúbnem.

S nasazením života (1993)

Zaujimavé, tak fajn film až som zabudol dať hodnotenie. Nevadí. Skrátka skvelá dvojka Malkovich a Eastwood, fajn Russo, no čo viac chcieť.

Largo Winch (2008)

Solídny nadprimer od Francúzov. herecky fajn, poteší Roden a Wong, síce to mohlo mať kus viac akcie, a tá mohla byť veľkolepejšia ale stále fajn. 4* zaslúžene.

Návrat Falcona (2014)

Sprvoti je to také pomalšie ale čím ďalej to ide naberá to na akčnosti a hoci je to B-čko tak súboje sú fajn, len to chcelo kus viac krvi ale nevadí, pretože záverečný súboj vo štvorici je fakt cool. Takže slabšie 4*. A White hláškuje jak divý.

Rána bez milosti (1993)

Priemerný film, priemerný herci, priemerná akcia, celkom obstojný záporák(bolo ich viac ale ba jeden bol pre mňa top) a jedna super hláška. Takže priemerné 3*

Skála (1996)

Akože na to ako je tento film ospevovaný to pre mňa nebolo až také terno. Akcia taká nemastná neslaná, najviac sa mi páčila autonaháňačka pričom tie mám v obľube najmenej. Connery a Cage super, zvyšok či už kladný alebo záporný mdlý. Ale aspoň už konečne chápem, prečo mi tá scéna v sprchách v Call of Duty bola povedomá. Iba 3* ale silné.