Případ Mahowny (2003)

Je mi líto. Hoffman to sice možná zahrál geniálně, ale protože já o hazardních hrách, stejně jako o americkém bankovnictví vím kulový, tak to pro mě bylo na hranici koukatelnosti. Jedna * za M. Driver, ale radši nad tím dál moc přemýšlet nebudu, protože její věta na konci, že ho stejně miluje, taky nesvědčila o nejbystřejším úsudku. To všichni ti, kdo pálili čtyř a pětihvězdičková hodnocení, jsou bankéři nebo gambleři?? Protože pro normálního člověka to bylo krajně nudné.

Slow West (2015)

Zpočátku dost nudné, tempo pomalé, závěrečná přestřelka .... dejme tomu, jen mám pocit, že tam bylo pár momentů, které jsem tak úplně nechápal.

Srážka s láskou (2019)

Kolik takhle nablblých, nezáživných filmů, jsem už viděl? Za dva dny nebudu vědět, o čem to bylo.

Slunovrat (2019) odpad!

Když jsem po pár minutách odhalil tempo, kterým se "tahle věc" prezentuje, tak jsem sice naprostou většinu týhle tortury viděl s rychlostí přehrávání 110 nebo i 120%, ale i tak to bylo strašný. To je tak neuvěřitelná sračka o skupině nějakých vyjebaných novodobých hipíků, že to snad ani není možný. Další "film", o němž absolutně nemám ponětí, proč jsem ho stáhnul. Florence Pugh?? Nejspíš. Jiné, lepší vysvětlení, mě nenapadá.

Síla psa (2021)

Ježkovy voči, to se to táhlo jak sopel. Jak to sakra dokázalo sesbírat tucet oskarových nominací? Co to ti akademici hulí??

New Yorku, miluji Tě! (2008) odpad!

O hodnocení jsem měl vcelku jasno po 27 minutách. Do prdele, co to bylo za maglajs?? Absolutně netuším, co to mělo znamenat...

Americké psycho 2 (2002)

Teda jako....ona je to snad ještě větší blbost než ta jednička (se kterou to mimochodem nic moc společného nemá), ale pro mě osobně tohle bylo o dost stravitelnější už jenom proto, že se mi celkem dobře koukalo na Milu Kunis, i když tu žádné extra herectví nepředváděla. A pokud to člověk celé pojme jako jakousi komedii nebo parodii, tak pro jednou ... proč ne.

Americké psycho (2000) odpad!

Co je horší než píčovina? Píčovina bez konce. Navíc už po několika minutách jsem byl nucen se dozvědět, jaké tonikum a gelíčky si Patrick v rámci jeho ranní toalety patlá na ten jeho dokonalý ksicht, což jsem opravdu, ale opravdu, vědět nepotřeboval.

Zavěste, prosím (2000)

Nic moc teda. Celou dobu mě to nějak moc nebralo, a poslední zhruba čtvrthodina to rozhodně nevylepšila. Ani relativně zářivé obsazení nedělá vždycky dobrý film.