Znovu 17 (2009)

Někde mezi odpadem a jednou, tak jedna za M. Trachtenberg. Třeba. JInak asi jsem nebyl cílová skupina.

Zlatá střední cesta (2017) odpad!

Neskutečná sračka. Hodina a půl prázdných keců o ničem, nevede to odnikud nikam, pořád se jenom hrabou v nějakých lejstrech v jakémsi archivu, o kterém se nedozvíme taky nic, kdo, kdy, proč, tam ty tuny lejster nasyslil, jaký smysl mělo se v nich hrabat. Čistokrevný odpad.

Vražda prezidenta Kennedyho (2013) (TV film)

Prapodivný maglajs, který vypadal spíš jak dokument a nedal mi nic krom pocitu, že Oswald byl totální magor. Já nevím, tohle téma mě až tak nebere, nemám to nastudované dopodrobna, tak nevím, kolik zde uvedeného je vlastně pravdivého. Moc toho asi nebude.

Vražedná minulost (2013) odpad!

I kdyby k tomu byl někde ke stažení nějaký manuál, který by to nějak objasnil, asi by mi moc nepomoh to nějak objasnit. Protože tohle byla velká píčovina. To se jinak nazvat nedá. Prakticky už od prvních minut. Naprostou většinu stopáže jsem absolutně nechápal, co se tam děje, kdo je kdo a koneckonců ani kdy je kdy. A docela by mě zajímalo, kolik uživatelů, kteří tomu dali dvě a víc hvězdiček, se  v tom orientovalo.

Babysitting (2014)

Tak tohle byla podobná jízda jako Á fond:). Já se bavil docela od samého začátku a postupně to jen gradovalo:).

Vezmeš si mě, kámo? (2017)

Nejzábavnější částí pro mě bylo sledovat Charlotte Gabris. Jinak dobrého pomálu.

Zakletá Ella (2004)

No do hajzlu, co tohle bylo za gýč?? To bylo dost strašný a od odpadu tuhle kombinaci Popelky a já nevím čeho všeho ještě zachránila čistě a jen Anne Hathaway. Blbý to bylo v zásadě celý, ale do kolen mě poslaly tři věci: dřevěný eskalátor na ruční pohon, co se stane, když se vedle vás uprdne obr a "požární tlačítko" pro přivolání " ostrých hochů". Kde se tam vzala písnička od Queenů, to radši zkoumat nebudu, protože to byla jedna z mála světlých chvilek tohoto slepence.

Janie Jones (2010)

Jeden z těch filmů "ze života", co si tak nějak plynou, diváka nenudí, ale stačí je vidět jednou. Takové velice pěkné, slušné tři *. Abigail celkem slušný výkon.

Rodinný film (2015)

A kde byla ta kočička? Já mám dojem, že ve filmu o tom, jak pejsek s kočičkou vařili dort, teda e-e, pekli film, by asi měla být i ta kočička... Velmi nevydařený pokus o cosi jako filmové umění, který rozhodně nezachránily jedny povislé a jedny celkem koukatelné kozy.

Neklid (2011)

Dvě * za Miu, i jako (skoro) kluk se mi vcelku líbila, ovšem psychicky poněkud labilní mládenec se svým válečným japonským kamikadze kamarádem - duchem mě teda do kolen neposlal.