Horší už to nebude (2006)

Dechberoucí scénář i režie. Jeden z nejlepších filmů mnou viděných za poslední dobu. Neuvěřitelné prolínání tragédie a komedie. Jednoduše - nádhera. 88%

Úhel pohledu (2008)

Strhující výkon herců v dramatickém podání. fantastické prolínání několika pohledů. Drama určitě nechybělo. Režisér odvedl velmi dobrou práci. 85%

Cesta zhýčkaného dítěte (1988)

Zajímavý film, velmi dobře zahrán s Belmondem v hlavní roli. Dramatický i smutnější film s menším humorem. Ze strany řežiséra byla také odvedena dobrá práce, vychytané střihy a velmi akční děj, který dokáže zaujmout! Film se jasně zařadil mezi mé oblíbené. 80%

Slova (2012)

Zajímavý a originální scénář. Velmi poutavý děj a jeho průběh. 75%

Gravitace (2013)

Film byl pro mě celkem zklamáním. Čekal jsem mnohokrát větší drama. Pestré herecké obsazení vážně nečekejte. 60%

Na Hromnice o den více (1993)

Perfektně zpracovaný film. Myšlenka tohoto filmu je geniální. Cením Harolda Ramise za režii i scénář tohoto filmu. Komedie jako žádná jiná. Bill Murray také výborně ztvárnil tuto roli. 90 %

Devět královen (2000)

Musím připustit, že podraz byl mnohonásobně lepší, ale tento film také není k zahození, nechyběl mu humor, ani nějaká ta menší akce. Opravdu to nebylo lepší než Podraz, ale slušně jsem se pobavil. Byly i časy kdy jsem se u filmu trochu ztratil, až do samého konce, kde jsem nemohl uvěřit tomu, jak se to úžasně semlelo!

Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)

Co může být lepší, než klasický Indiana Jones se svým "pomačkaným klouboukem". Já jsem veliký oblíbenec "Jonesovek" a tak jsem byl samozřejmě rád, když se do příběhu připlete jeho táta. "Akčnost" jsem vůbec nepostrádal, protože jí tam bylo ažaž. Myslím si, že těch 90% si opravdu zaslouží.

Spy Game (2001)

Film ve mě vyvolal jisté potuchy, že to nebude extra film, již na začátku, ale mám rád takovéto typy filmů. Nedá se vyloženě říct, že sem to Redfordovi hltal, ale jak jsem již říkal, mám rád takovéto typy filmů a tento film bych hodnotil na takových lepších 70%.

První den zbytku tvýho života (2008)

Ve hře na smutek tento film příliš neobstál. Avšak chválím za práci režiséra, scénáristy a za pestré herecké obsazení. 75%