Stranger Things (2016) (seriál)

Vždy jsem se bránil hororům... V tomhle případě však nešlo odolat ... Slova nedokážou popsat mé zážitky z 1. série. Zůstanu naladěn na další sérii a 1.série je u mně 100%

Sebevražedný oddíl (2016)

//Je to dobrý pocit, být ten zlý...// Totální pecka. DC mě velmi mile překvapilo, vzhledem k mému menšímu zklamání u BvS. Režie na jedničku spolu s malinko zaostávajícím, přesto dobrým scénářem (např. předvídatelný konec). Tuto chybu však přebilo využité herecké obsazení (+one point for Will Smith!). Zkrátka využitá super komiksovka. 90%

Podfukáři 2 (2016)

//Oko za oko.// Briliantní film. Zamotaný misteriózní akčňák? PROČ NE? Chválím využitou stránku režie. Minimální mezery ve scénáři ale také musím zmínit - využívání "hypnózy"? Klidně, občas. Ale cpát to tam víc a víc a stavět na tom podpěry příběhu? To se mi zdá trochu přehnané. Každopádně jinak obrovsky chválím - a... Objevil se tam i náš Daniel Radcliffe! (+ herecké obsazení!)

X-Men: Apokalypsa (2016)

Velmi podařené pokračování série X-Men hrdinů. Bryan Singer odvedl galantně režisérskou práci. Chválím taktéž pestré herecké obsazení. Scénář měl jistých pár mezer, ale jinak rozhodně do očí bijicí a dramaticky podaný. 80%

Captain America: Občanská válka (2016)

Brutální nářez. Spojení převážné většiny všech MARVEL hrdinů do jednoho epicky předraného souboje. Za velmi povedené provedení musím pochválit nejen scénaristy. Ve spojení geniálního střihu a vizuálních efektů s doprovodem neuvěřitelně gradující hudby nešlo při epických momentech jen nečinně sedět. Také oceňuji geniálně a napínavě zakončený konec. Tenhle film naprosto doporučuju; a to nejen všem fanouškům Marvelu. 90%

Pád Londýna (2016)

Film, který dokáže uspokojit diváka nejen umírajícími teroristy, ale také tou spoustou akce. Chválím práci vizuálních efektů a také herecký výkon charismatického Gerarda Butlera. Ale ten scénář... - byl strašně předvídatelný a hrozně napsaný (zvláště by se dal lépe zakončit ten konec). 60%

Everest (2015)

Velmi hodnotné drama. Avšak hrozně předvídatelný děj a scénář. Po 30 minutách jsem hned měl jasno, koho předhodí na smrt. Samozřejmě jsem se vůbec nemýlil. Ze strany herců však velmi vynikající výkon. 75%

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Zack Snyder se znovu odprezentoval jako špičkový režisér. Co se týče režie, teda naprostá spokojenost, bohužel tak strašný scénář zachránit nedokázal. Film mi celkově hrozně připomínal Man Of Steel (Muž Z Oceli). Výbuchy a hromadné ničení je samozřejmost u těchto typů filmů, avšak všechny tyto aspekty by se daly do jisté míry omezit. Dramatická hudba a Ben Affleck v roli Batmana mi však seděly dokonale. 70% ?

Muž z oceli (2013)

Zack Snyder se předvedl... Avšak scénář nebyl nejlepší. CHCEME VÍCE AKCE! Kdo tu stojí o talking? 65%

Deadpool (2016)

//"You look like an avocado had sex with an older avocado."// Deadpool má spoustu faktorů, co postrádá většina MARVEL filmů. Tím nemám na mysli spousta sprostých a nevhodných slov, ale podání příběhu celkově. Taky jsem nepostrádal narážky a odkazy například na Green Lanterna a celkově na DC Comics. Deadpool se alespoň pro mne řadí mezi mé nejoblíbenější Marvel výtvory. 100%