Gardis

homepage

2 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 6.4.2016  20:41

Akta X vždy byly ty nejlepší příběhově mysteriózní kriminálky a nyní to není nic jiného.

• 23.10.2019  04:05
    Akční park (2018)

Slabý průměr a podprůměrný příběh, který je podobný jiným rodinným filmům. Nic originálního. Příběh o dědovi, který vypráví vnučce o tom jak jako mladý provozoval zábavný park a navazoval vztah se svou dcerou. Film neurazí a ani nepřekvapí.

• 27.1.2020  13:10
    Aladin (2019)

Arabskou kulturu mám rád, i asi proto že sám jsem z části arab a tohle mě fakt bavilo. Hodně mě potěšil režisér i obsazení.

• 10.8.2014  13:31
    Angel (TV seriál) (1999)

Můj nejoblíbenější seriál co znám. Joss Whedon je geniální režisér, který úžasně připravil kultovní seriál jako je Angel a Buffy, přemožitelka upírů.

• 13.11.2018  18:13
    Ano, šéfová! (TV pořad) (2018)

Čekal jsem to horší. Bylo to zábavné a rodinné duo Pagana jsem si zalíbil. Na Pohlreicha nemají, ale vykompenzují to jinak. Je to modernější styl. Paní Pagana mi připomíná moji tetu, která také je šéfkuchařka v německu.

• 2.8.2015  19:50
    Ant-Man (2015)

Díky tvůrcům!!! - konečně, náprava. Avengers: Age of Ultron byla jiná zajížďka, jiné kafe --- úplně mně to dalo na jinou kolej než jsem zvyklí u MCU Marvelovek, Ant-Man mi zase zlepšil mínění o Avengerech a navrátil vše do původna, snad tak zůstanou i ostatní díly (ostatní filmy této série).

• 19.12.2018  10:01
    Aquaman (2018)

Aquaman je snad slátanina filmové série MCU od konkurenčního Marvelu. Přesněji jde o filmy jako je především Thor představujícího Aquamana a jako další: Iron Man, Captain Amerika a Disneyho pohádka malá mořská víla.

• 29.12.2016  12:54

Nic, moc - veliké sklamání

• 11.9.2016  07:44
    Autosalon (TV pořad) (2005)

Jak může někdo negativně hodnotzit tento pořad. Je bezva a rád se na něj dívám a umí parádně pobavit

• 19.8.2016  13:18
    Avatar (2009)

Citlivý a nádherný film s jemným nádechem romantiky. Nejlepší film všech dob, nmohu se dočkat dalších filmů a pokračování.

• 4.6.2015  17:49
    Avengers (2012)

Zdarec...lidi...do Avengerů jsem zažrán až do kostí, viděl jsem všechny díly a příběh se postupně a geniálně rozrůstá a to je to co na Avengerech zůstane boží. Lidi co tu dávají odpad! jsou velcí ignoranti a jsou to jen trefené ovce, co ničemu nevěří a na vše nadávaj. Film Avengers, filmy před ním i po něm jsou pecky s fantastickou retro hudbou a hudebním doprovodem. Přeji filmům zpoustu úspěchu a ať se jim daří i v dalších letech.

• 9.5.2015  11:33

Hodně pěkný, jen mě mrzí, že už to není to co to bylo v prvních dílech a to myslím před prvním velkým filmem Avengers. Avengers: Age of Ultron byl jaksi už technicky pokročilí a ty vztahy postav mezi sebou byli zmatené naštěstí jsem obrovský fanda Avengerů a všech devíti filmů co zatím vyšli a tak bylo i pro mě zajímavá ta rozvíjevost a dějový posun postav a tak i děj byl zajímavý. Film dokazuje i to, že tzv.: super hrdinové jsou jen lidi a jsou zranitelní jako každý jiný. To je smutná, leč pravdivá skutečnost. Jen nezapomeňme na nezapomenutelnou úžasnou hudbu od Briana Tylera a Dannyho Elfmana

• 4.5.2019  16:10
    Avengers: Endgame (2019)

Tahle marvelovka je úplným sklamáním. Film stroskotal a plete totální zhovadilosti

• 4.8.2014  13:41

Hovadina, viděl jsem začátek, a nic moc. Sedící babka na motorce, kde chvilkama je klíčovací pozadí a zbytek jen náhradník v babčině obleku, která vypadá jak moucha. ►►► 42 % ◄◄◄

• 13.1.2019  15:17
    COOLfeed (TV pořad) (2018)

Po nějaké době, jsem si tento pořad oblíbil, ale rád bych byl, kdyby trval déle. Minutáž 3 minuty, je fakt málo, než se člověk rozkouká a začne ho to zajímat je konec. Mám rád pořad Autosalón.

• 4.8.2014  13:32

Hustě, hlavně ten vtipný začátek jak si Steve dává raní rozběh či něco takového. Potom hned akce, když Steve padá bez padáku a bitka na lodi. A ten zbytek tu popisovat nebudu, ať to není víc tak SPOILER

• 7.5.2016  20:37

Dneska jsem byl na kapitánovi v kině a super. ...Mé názory na tento díl "márvelvské" série jsou smíšené. Chvilkama to vše na mě působilo tak, že až mi kápla slza a chvilkama, jsem i po svých hrdinech strádal. ___ Film hodnotím takto (****), protože - toto pokračování nenaplňuje epičnost předešlích zpracování, jako Avengers a Avengers: Age of Ultron od Josse Whedona --- čekal jsem nějakou dějovou návaznost, ale bratři Russoovi vybrali vlastní příběh už s danými postavami, jen s malou propojeností s ostatními díly ze série "Marvelovského vesmíru."

• 9.3.2019  17:20

Originální zápletka se skvělou super hrdinkou, která poznává sebe samou a zjišťuje že nepřítel je vlastně oběť. Film ukazuje co je pro koho co důležité. Vesmírné dobrodružství. A potitulková scéna ukáže víc než předchozí trailery na poslední týmovku Avengers Endgame.

• 6.9.2018  16:02

Ač jsem toto neviděl věřím, že to je skvělé. Neboť je tento herec fajn

• 13.7.2016  18:49

Líbilo, asi nejlepší pokračování této "mamutí" série

• 25.1.2019  18:24
    Doktor z hor (TV seriál) (1992)

85% - Seriál, kde nic nechybí. Vtipné scény, rodinné neshody i milá přivítání a každou chvíli je v tomto seriálu zajímavý zvrat. Obsazení je skvělé. Obdivuji několik známých německých herců. A to že malá dívenka má 2 tatínky je příjemné na to koukat a rád se na tento seriál dívám a těším se na každý další díl.

• 17.1.2020  21:04
    Dolittle (2020)

Co jsem čekal to jsem dostal. Chválím a doporučuji. Originální a lepší než pokus s Murphym.

• 10.8.2014  13:47

To my fakt nemohlo ujít. Expendables sérii zbožňuju ◄◄►► Možná ne!!! Jen povím, že film je úžasný s úžasnýma lidma a skvělou hudbou a atmosférou. ►►► Samozřejmě, že minulé díly bylo mnohem lepší, ale toto není tak zlé.

• 16.11.2016  20:43

Neuvěřitelný prequel k Harry Potterovi, jsem velmi potěšen a nemám slov

• 29.10.2015  08:44
    Futurama (TV seriál) (1999)

Fantastické! Futurama, Simpsonovi - bez těchto seriálů, by nebyl můj den pokojný, je rarita to že tak snadno člověk navikne na tyto serialy. Prima Cool: dík, že tě máme!

• 10.5.2017  14:55

Jedna z nejlepších epizod

• 26.1.2020  10:55
    Gravitace (2013)

Můj Bože, taková blbost.Nesmyslné dialogy a to, že trénink prý trval 6 měsíců???!!! Twl, co to má znamenat, to je jako by mohl do vesmíru každý???? Fakt pí*ovina

• 6.3.2017  21:10
    Grimm (TV seriál) (2011)

Nejlepší průměrně hororový seriál na který se dá koukat

• 19.7.2018  16:12

Dávám plný počet, ale i tak se zde mohlo využít více času ( tím myslím že film mohl být delší a mohlo se zde zakomponovat více postav). Jinak film se mi v kině, moc líbil a doporučuji si jej skouknout.

• 13.9.2014  10:20
    Hulk (2003)

To nejhorší co se dalo pozhřít v televizi. Vůbec to nemá příběh a lidem motá mozky. Jediný Hulk je od marvelu, který napsal Stan Lee a tedy patří do série filmů jako IronMan, Captain America, Thor a ostatní prostě toto je to nejhorší co se dalo adaptovat.

<< předchozí 1 2 3 4