Zloba: Královna všeho zlého (2019)

Skvělé pokračování Zloby. Efekty a nápady tu nechyběli. Příběh víly Zlobilky se tady završil, která je navzdory Růžence hlavní postavou. Film potěšil a hlavní je, že Disney stále umí držet svou kvalitu.

Akční park (2018)

Slabý průměr a podprůměrný příběh, který je podobný jiným rodinným filmům. Nic originálního. Příběh o dědovi, který vypráví vnučce o tom jak jako mladý provozoval zábavný park a navazoval vztah se svou dcerou. Film neurazí a ani nepřekvapí.

Ano, šéfová! (2018) (pořad)

Čekal jsem to horší. Bylo to zábavné a rodinné duo Pagana jsem si zalíbil. Na Pohlreicha nemají, ale vykompenzují to jinak. Je to modernější styl. Paní Pagana mi připomíná moji tetu, která také je šéfkuchařka v německu.

Aquaman (2018)

Aquaman je snad slátanina filmové série MCU od konkurenčního Marvelu. Přesněji jde o filmy jako je především Thor představujícího Aquamana a jako další: Iron Man, Captain Amerika a Disneyho pohádka malá mořská víla.

Avengers: Infinity War (2018) odpad!

Skutečně hloupý film. Slabý scénář, který nedokáže logicky vysvětlit veškeré nesrovnalosti v porovnání s jinými filmy MCU. To hlavní na co jsem se těšil bylo pouze odbyto a přeskočeno.

COOLfeed (2018) (pořad)

Po nějaké době, jsem si tento pořad oblíbil, ale rád bych byl, kdyby trval déle. Minutáž 3 minuty, je fakt málo, než se člověk rozkouká a začne ho to zajímat je konec. Mám rád pořad Autosalón.

Čarodějovy hodiny (2018)

Skvělí film, slabý hororový podkres, který nevyděsí. Doporučuji pro všechny kdo mají rádi filmy podobné jako třeba Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti.

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená (2018)

Dávám plný počet, ale i tak se zde mohlo využít více času ( tím myslím že film mohl být delší a mohlo se zde zakomponovat více postav). Jinak film se mi v kině, moc líbil a doporučuji si jej skouknout.

Když draka bolí hlava (2018)

Jak jinak hodnotit, než průměrně. Češi nikdy neuměli natáčet, skoda peněz.