Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Nejlepší dílo Miloše Formana!!! Dokonalý film s dokonalým Jackem Nicholsnem. Herecké výkony ostatních herců jsou také jedinečné. Kdo ještě neviděl tento film, tak si ho jděte hnedka pujčit.....zaručeně nebudete sklamáni, ale nadšeni!!!!

Rocky Balboa (2006)

Když jsem slyšel o novém dílu Rockyho tak jsem se moc těšil, už v dětství jsem sledoval osudy nejslavějšího filmového boxera. Pak jsem ale zjistil, že se režii ujal sám Sylvester Stallone a zhrozil jsem se!! Čekal jsem, že to natočí hrozně, ale po shlédnutí jsem byl velice překvapen jak oživil Rockyho. Moc mě překvapil tento snímek a ještě víc Stallone.

Proměna Placida Lakea (2003)

Pěkný film z Austrálie, u kterého jsem se párkrát pořádně zasmál. Dobře natočený, nedivím se, že si odnesl pár cen z filmových festivalů. Ještě řeknu jenom jedno.......díky bohu, že máme filmový klub na čt2!!

Noc v muzeu (2006)

Ben Stiller nepředvedl nic novýho, Owen Wilson taky, i když u něho jsem se bavil skoro nejvíc. Průměrné herecké výkony a průměrný příběh. Jako film pro celou rodinu doporučuju, film pobaví, ale po pár dnech si na něj možná nevzpomenete!

Majestic (2001)

Filmy jako Vykoupení z věznice Shawshank nebo Zelená míle jsou opravdu klenoty mezi filmy, když jsem zjistil, že to natočil stejný režisér (Frank Darabont) tak jsem si zjistil co dalšího natočil. Narazil jsem na Majestic.....říkal jsem si, že by Jim Carrey hrál v jeho filmu???? Vždyď je to komediální herec číslo jedna!!! Byl jsem hodně zvědavej co vzniklo v tomto spojení a byl jsem překvapený jak to Jim zahrál. Frank mě zase nezklamal a už potřetí má ode mne 5*, to myslímže jsem tady ještě nikomu nedal. Všichni komu se líbili už zmiňovaný filmy (Vykoupení...., Zelená....) tak 100% doporučuju.

Vlajky našich otců (2006)

Vylodění mě hodně připomínalo Ryana, ale akce to byla slušná. Já jsem se právě těšil po delší době zase na pořádný válečný film, ale po shlédnutí jsem byl docela zklamaný. Příběh o hrdinech z války, kteří vztyčí vlajku nad Iwo Jimy je sice dobrý a Clint Eastwood to natočil dobře, ale že bych z toho byl unešenej to se říct nedá.......víc politicky a životopisně založený film než válečnej.

Napoleon Dynamit (2004)

Film o naprostých ,,LOSERECH´´, který překvapí i pobaví. Je to trochu jiná komedie než ta spousta přeplácaných amerických hovadin. Hlavní herec to zahrál opravdu dobře, těším se na jeho další filmy. Něco malýho mě tam ale chybělo, ale i tak dávám 4 lepší.

Nezvratný osud 3 (2006)

Jednička je chytrá a originální, dvojka je víc krvavější, ale ztrácí se kouzlo jaké bylo v úvodním filmu. Toto třetí pokračování je už ohraná písnička, sice pár pěkných smrtí, ale to je asi všechno. Podívaná na nedělní odpoledne to ale není špatná.

Nabít a zabít (2006)

Jeden z těch chytrých thrillerů, výborný herecký obsazení. Polovinu filmu jsem bral jako takovou černou komedii, ale u konce jsem fakt zíral....Willis ála Šakal

Krvavý diamant (2006)

Opravdu dobrý film, dluho jsem váhal mezi 4 a 5*, nakonec 4*, ale lepší. Drsná afrika, zajimavý příběh, dobrý herci a krvavý diamant!!