Spaceballs (1987)

Pro mě jedna z nejlepších parodií co jsem viděl.

Šílený Max (1979)

Film, který odstartoval hvězdnou kariéru Mela Gibsona není úplně nejlepší, ale mě se vryl do paměti hodně.

Policajt v Beverly Hills (1984)

Axel Foley je prostě špica, jako malej jsem koukal na tohoto drzého policistu, který má zváštní metody a byl jsem vždy unešený. A úvodní písnička žije dodnes.

Ponorka (1981)

Výborná hudba, herci a vyobrazení německé ponorky v 2.světové válce. Jeden z nejlepších dramatických válečných filmů a vůbec nejlepší film s ponorkou. Díky tomuto filmu se Petersen zapsal do dějin světové kinematografie.

Obsluhoval jsem anglického krále (2006)

Výborně obsazený český film, ale na to jaký bylo moje očekávání na jeden z nejlepších českých filmů poslední doby jsem byl poměrně zklamaný. Určitě bylo těžký zfilmovat tak skvělou knihu. Škoda, že Hrabal už není mezi námi a nepomohl Menzelovi přenést příběh na plátno. Ale i tak se s tím Menzel vypořádal slušně.

Velká železniční loupež (1903)

Žít v tý době tak by to pro mě bylo užasný filmový zážitek, teď když se podivám na tu Velkou železniční loupež tak mě tam chybí aspoň nějaká zvuková stopáž, ale i tak to bylo hodně zajimavý.

Kameňák 2 (2004) odpad!

Tak tohle je pro mě jeden z největších filmových pí....vin!! Film úplně bez děje. Vtipy jsou tak trapný, že nemám slov. Jednička taky nic moc, ale koukal bych na ni 100 krát víc než na tohle co nenazývám ani film!! Promiň Troško!

Discopříběh (1987)

Je to sice ,,blbost´´, ale ty písničky od Davida jsou dneska už legendární a v některých scénách se i pousměju. Od Soukupa jeden z těch nejlepších filmů :-)

Jak ukrást Dagmaru (2001) odpad!

To bych musel být úplně sjetej, aby se mě to líbilo.