Cry_Wolf (2005)

Hodně slabý horor, měl jsem náladu na pořádnou řežbu a obal mi říkal, že jsem se trefil. Po několika minutách jsem skoro usínal. Konec celkem zajimavý, i když jsem si to trochu myslel(nic moc překvapivý).

Domácí mazlíček (2008)

Krásná Anna Faris v průměrné komedii. Tématika vysokoškoleských kolejí, kde jsou samí Loseři(odpadlíci) se už natočila tolikrát(Sydney White,...), že vždy uhodnete celý film až do konce. Jediný štěstí je, že se na to dá koukat a člověk se u toho občas i zasměje.

Zprávy TV Onion (2008)

Ještě teď jsem zmatenej "Na co jsem to koukal"??? Připadlo mě to jak sestřih nejlepších zcén z amerických komedií, ale už nic jineho. Příběh tu není vůbec žádný, ale i tak jsem se zasmál, zase něco jinýho. Musím uznat originálnost tohodle filmku.

Star Wars: Klonové války (2008)

Asi zatím nejslabší díl hvězdných vílek co jsem viděl. No je pravda, že první animovaný, ale příběh není moc dobrý. Jinak graficky je to udělaný parádně a seriál si každopádně ujít nenechám.

Requiem za sen (2000)

Tak jestli jsem měl někdy pomyšlení na tvrdý drogy, po shlédnutí tohoto filmu si myslím, že na ně asi v životě nevstáhnu ruku. "Requem za sen" se povedl po všech stránkách, hlavně pocity zdrogovaných hrdinů jsou perfektně natočené a musím zmínit i hudbu, u které mě skoro naskakovala husí kůže. No po filmu Transpoting jsem si nemyslel, že uvidím podobně žánrovej film a navíc ještě lepší!!!!

96 hodin (2008)

Těšil jsem se s čím příjde režisér 13 okrsku a moje očekávání se naplnilo. Liam Neeson překvapuje a v nabitě akčním snímku se ukazuje ve skvělé formě. JE TO PROSTĚ NÁŘEZ!!!

Zločinec (2008)

Skvělý drama z vězeňského prostředí. Hlavně mě překvapil Kilmer, do této doby jsem ho moc v lásce neměl, ale v tomto snímku mě ohromil. 4* za film + 1* za Kilmera

Seznamte se s Davem (2008)

Lehce podpůrměrná komedie se stále výborným Murphym.

Speed Racer (2008)

Pestrobarevná pecka pro celou rodinu, u které jsem se skvěle bavil. Vůbec bych se nezlobil kdyby byla ještě dvojka. Po Matrixu nám Wachowští ukázali, že umění natočit pěknou podívanou.

Temný rytíř (2008)

Kvůli tomu hodnocení, jaký má temný rytíř jsem se bál, že budu až moc natěšený a nakonec zklamaný. Naštěstí se toto pravidlo nestalo a můžu říct, že jsem viděl zatím nejlepšího Batmana, nejlepší komiksový film všech dob a jeden z nejlepších filmů v historii vůbec. Skvěle napsaný scénář a nadprůměrně vynikajícím Jokerem (Ledger), jeho postava je z filmu nejzábavnější, nejkomplikovanější....prostě nej, o to víc mě mrzí jeho ztráta, tato role ho mohla nakopnout k lepším rolím a větší oblíbenosti - oskara pro Ledgra!!!! Bale je samozřejmě taky skvělý, to samozřejmě dokázal už v předchozím díle. Můžu říct, že jsem snad na takovém výborném filmu v kině ještě nebyl. 98%