Fotbalové opojení (1997)

Fotbal miluju a chodím i fandit, ale tomuhle se říká fanatismus!!!

Líbáš jako Bůh (2009)

Hodně jsem se této komedie od režisérky Jak se krotí krokodýli bál. Firma nám zaplatila vstupenky tak jsem se na to šel podívat. Světe div se.....zase taková ¨BLBOST¨ to není. Naopak jsem se i v celku pobavil, i když pár scének bylo trapných. Pohodová česká komedie(s nepříliš dobrým příběhem), kterou doporučuju hlavně ženám středního věku.

Ip Man (2008)

Jako bych se vrátil do let kdy jsem koukal dokola na kung fu filmy ze Šaulinu. Opravdu výbornej film, kde jsou báječný souboje a příběh je na tolik silný, že 5* si opravdu zaslouží. Netočí se to totiž jen kolem super soubojů, kde si hlavní hrdina poradí se všemi a je konec. Tedy první polovina filmu tomu tak nasvětšuje, ale pak začne Japonsko okupovat Čínu a začíná boj o přežití rodiny yip mana a samozřejmě všech Číňanů. Hladomor, utlačování ze strany Japonců jsou vážným tématem v tomto filmu. Nálepka Akční/Drama je na 100% viditelné.

František je děvkař (2008)

Čekal jsem, že tenhle film bude pěknej průšvih, ale na český poměry v celku slušná komedie, která i pobavila.

JCVD (2008)

Bomba......přestárlý Van Damme nám toho v posledních letech moc nepředvedl, ale tahle komedie s nádechem dramatu se belgičanům opravdu povedla. Váhal jsem mezi 4 a 5*, ale za Van Damma přidávám tu jednu navíc. Že by návrat všech akčních hrdinů 90 let? .... Stallone, Van Damme a co třeba Chuck Norris :-)))))

Syn draka (2006) (TV film)

Těšil jsem se na báječný bojový scény, ale toho jsem na pár vyjímek nedočkal. Sklamání bylo veliký, u konce jsem i usínal a to se mi moc nestává. Myslím si, že takový film by snad nezachránil ani Jet Li. Prostě nuda!

Přesný zásah (2008)

Durst z Limp bizkit za kamerou? Na této drsné kapele jsem vyrůstal a byl jsem velmi zvědavý jak se to Fredovi povede. Bál jsem se, že to dopadne hodně špatně, ale tato sportovní komedie o americkým fotbale se vcelku povedla. Herci podávají průměrné výkony, ale příběh je fajn. Nakonec dávám lepší 3*.

Ztroskotaná láska (2005)

Tato komedie (jestli se to tak dá říct) je hodně podpůrměrná, bez nápadu, bez lepších vtipných scén a konec je jasný už od začátku. Bohůžel to nezachraňujě ani mladá kráska Bynes. To co předvedla v Sydney White se tady neopakuje. slabé 2 *

Angel Heart (1987)

Opravdu velmi ponurý thriller. Jeho atmosféra je opravdu temná až hororová a De Niro tomu přidává korunu, i když se objeví ve filmu jen párkrát. Po shlédnutí musím taky říct nebo spíš napsat :-) že jsem viděl zatím nejlepší film M. Rourka ve kterém hrál, takže 4* plus 1* za Mickeyo.