Všude dobře, proč být doma (2009)

V jednoduchosti je krása.... cesta dvou lidí, kteří se připravují na rodičovství a hledají místo, kde by mohli žít a vychovávat svoje dítě v podání Sama Mendese je pro mě naprosto skvělá.

Hannah Montana (2009)

Jo jo je to pěkná hovadina, ale za sladkou Miley a její kamarádku Emily musím dát aspoň hvězdičku :D

Oko (2008)

Jedna hvězda za přenádhernou Jessicu, jinak ta předělávka je hroznej omyl....zlatá původní verze.

Stáhni mě do pekla (2009)

Tak tomuhle se říká horor!!!! Za poslední dobu jsem už myslel, že se poctivý horor už nedá natočit (výjimkou je sirotčinec), ale Sam Raimi mě po ne příliš dobrém spidermanovi 3 přesvědčil, že to jde. Vrátil se k látce se kterou se proslavil a prokázal, že horory jsou mu hodně blízko. Celých 100 minut jsem v kině seděl a čekal na lekavý scény, které provázela dokonalá strašidelná hudba. Nářez!!!

Experiment (2001)

Jeden z nejlepších německých filmů co jsem viděl. Vězeňské filmy jsou fajn a když se přidá trochu násilí a beznaděje, je na co se koukat. Klobouk dolů před němcema.

Bobule (2008)

Po delší době pěkný český film, kde hraje hlavní roli víno. Krása čech nejen v krajinách, ale i v ženách (T.Voříšková), inteligentní humor a dobré herecké výstupy, to všechno jsem našel. 75%

Blonďatá a blonďatější (2007) odpad!

Tak to je moc, neměl jsem co dělat tak jsem si tuhle krávovinu pustil....myslím, že jsem zrovna přišel o hodinu a půl svýho života a zbytečně promarnil čas. Už dlouho jsem něco tak pitomýho neviděl. Zlatá Pravá blondýna.

Kostka 2 - Hyperkrychle (2002)

První díl KOSTKY se mi docela líbil, ale co je proboha tohle!!!! Je vidět, že je to jen videofilm. Skoro žádná pořádná smrt, herci nic nepředváděli a horor.....HAHAHA. Spíš mi to připadalo jako parodie na jedničku.

9 hráčů se smrtí (2005)

Nemůžu si pomoc, ale u filmu jsem se nudil. Nic překvapivýho(konec možná trochu), herci mě přišli, jak kdyby je to hraní nebavilo, sklamal mě i D.Hopper!

Stmívání (2008)

Není v tom sice moc akce, ale příběh kdy se mladá dívka zamiluje do upíra se povedl pěkně.