Avengers: Endgame (2019)

Co by tomu řekl Stan Lee. Tohle psal někdo , kdo fakt Avengers nemá rád. Některým veteránům řekli sbohem, některé zesměšnili. Udělali z nich žabaře v porovnání s nebe spadlou kapitán Marvelem, která se sem celkem nemístně vpašovala. Provedení filmu dobré, ale scénář totální bullshit, nonsence.

Santa Clarita Diet (2017) (seriál)

I´m loving it. Drew a Timothymu to prostě šlape. Nemůžete je nemít rádi, jen proto, že Drew chutná prostě něco jiného. A to jsem vegetarián.

Umbrella Academy (2019) (seriál)

Na mě trochu depresivní, ale jinak dobře zvládnuté. Různorodé postavy, cestování časem, zamilovaný zabiják, robotická mamka... Komiksový Quentin Tarantino.

Čas čarodějnic (2018) (seriál)

Nejsem příliš na seriály a dávno jsem vyrostla ze Stmívání. Stejně jsem se znovu chytla a nedočkavě čekám na další sérii. Děj sám o sobě není nijak převratný, seriál stojí na hlavních představitelích a chemii mezi nimi. Vždyť co věčně romantiky napíná více, než tajemný milostný příběh s překážkami a bojem o lásku? Ona typicky kladná krásná hrdinka, sirota, on chladný gentleman skrývající pod povrchem temnou energii a temperament? Hmmm, kdo by se nechtěl nechat trošičku kousnout, že?

The Perfect Kiss (2018)

Přidávám komentář, ale NEHODNOTÍM, protože jsem film neviděla a ani se nechystám. A pokud tu někdo hodnotí a film neviděl, je to pěkná špína, protože o tom to tu není! A z některých komentářů tu cítím, že to neviděli. Já Lucii taky nemám ráda. Proto, jak se snaží manipulovat veřejným míněním ve svůj prospěch a dělá to "nenápadně" prostřednictvím jiných mluvčí nebo prostřednictvím ženských triků s vírou, že to nikdo neprokoukne. A je pravda, že už ten trailer je slabý, ale jako nějaký sitcom na kanále, kde od rána do večera běží nějaké podobné, by to asi pár diváků našlo. Ale Lucka je přehnaně ctižádostivá a pod heslem "jsem přece lepší než ta hnusná teta Helena" nezná své limity. Ale pořád neuděluji hodnocení, když jsem to neviděla. A vy, co jste to neviděli taky, smažte hodnocení, ať nenarušujete důvěryhodnost tohoto webu. Je i možné, že mi tenhle komentář smažete. A bude to fér, pokud ho smažete i těm ostatním.

V pasti (2018)

Bohužel víc jak 3 hvězdy nedám, nápad vcelku dobrý, ale nedotažený do konce, navíc se mě to prostě nedotklo. Trochu osolit, opepřit, trochu chilli. Takhle to byl jen instatní pokrm v přehnaně slibujícím barevném obalu.

Polar (2019)

Samozřejmě i mě napadlo porovnání s Johnem Wickem. Co se týče charizmatu hlavního hrdiny, tam to sedí. Je to prostě komiksovka, takže když někdo napíše béčko, nechápu to, to by mohl říct i třeba o Tarantinovi. Pokud to tu někdo srovnává s Bird boxem, za mě je toto lepší. Sandra mě nepřesvědčila. Vanesu jsem samozřejmě poznala, konec překvapivý. Milovníci tohoto žánru mi rozumí.

Debbie a její parťačky (2018)

Fajn obsazení, jinak trochu nuda. Vida, jak se snažili o "rasovou vyváženost." Jinak předvídatelné, bohužel.

iBoy (2017)

British english, british faces. Britsky ikonické. Very good.

Deadpool 2 (2018)

Místy ufňukané, naštěstí dobrých cynických hlášek stále dost. Pobavilo mě, další pokračování mi nebude vadit.