Wanted (2008)

Efektní podívaná, Timur tohle prostě umí. K tomu si přičteme skvělého James McAvoye, kterému se daří vybírat si zajímavé role, Angelinin zadek a pořádnou porci akce. A nakonec také Morgana Freemana, který řekne ve filmu sprosté slovo, nekecám.

Hancock (2008)

Takhle vypadá v poslední době každý blockbaster. Nuda, efekty, vymejvárna. Ideální divák - 10 až 18 let milující vůni popcornu v nějakém multikině.

Prosíme přetočte (2008)

Rodinná komedie vyčnívá nad ostatními hlavně její prostřední půlkou, kdy Jack Black s parťákem natáčí smazané filmy po svém. Čím více "smazaných" filmů znáte, tím lépe.

Temný rytíř (2008)

Jeden z nejlepších komiskových filmů všech dob. (Ale na Burtnův první a druhý díl stejně nedám dopustit).

VALL-I (2008)

Ćíslo pět přežil skoro celé lidstvo a mašíruje si to do vesmíru a zpět. Opět něco nového na poli animovaného amerického filmu a z technického hlediska jde opět o špičku.

Disaster Movie (2008) odpad!

Naprostá sračka. Poslední a jediný dobrý ...movie film byl Scary Movie 3. Docela lituji redaktory, kteří film musejí pracovně zhlédnout. Já vydržel asi patnáct minut.

Juno (2007)

Z Ellen Page bude určitě brzy megahvězda. Juno je nejlepší komediální drama roku.

Zakázané království (2008)

Celá tahle pohádka mi přišel jako nápad zbohatlíka, který si chtěl zahrát s dvěma asijskýma legendama v jednom filmu a zapomněl si připlatit za scénáristu, režiséra atd. Jeden z těch horších filmů obou legend.