Pusinky (2007)

Marie Doležalová rulez! <3

Wolverine (2013)

Nepříznivá kritika ale za mě dobrý. Jackman v nejlepší formě, Tokyo (mohlo tam bejt víc, ne že ne), krásný asiatky a závěrečná bitka s obřím robotem, co víc byste od blockbusteru chtěli? A nejlepší hláška? "It's a trap!" :D

Interstellar (2014)

Film 2001: Vesmírná odyssea se stal kultem taky díky tomu, že se ještě téměř 50 let po jeho vzniku dohadujeme, co ten konec vlastně znamenal. Mnohoznačnost, neuchopitelnost a nepochopitelnost jsou jedny ze základních vlastností vesmíru. Ač Interstellar po vzoru okatě pomrkává, tak se místo kultu zrodila uslzelá (ač audivizuálně úchvatná) břečka. Místo eposu o lidstvu a vesmíru, patos o holčičce a jejím duchovi... Ten duch sem já! Ten duch si ty! Ten duch, to sem já? Vážně já. Vážně ty! Ten duch si vážně ty, ale nikdo mi nevěří! Ale to sem já. To si ty! Ten duch, no fakt to sem já! Já vím, to si ty! Kdes nechal koule Nolane!!!!

FLCL - Season 1 (2000) (série)

Nejšílenější a nejrokenrolovější. Skvělá animace, výborný soundtrack, spousty odkazů, nadhled a legrace z celého žánru. Nechcete dostat epileptický záchvat ? Začínáte s anime ? Zapomeňte :) 10/10

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Shia(James Dean nebo Marlon Brando, bába nebo sníh) mě extrémně sral hned od začátku a dorazil to scénou na liánách v čele opičáků. Honička na motorce byla ale dobrá, to zas jo. Jinak sem měl (od příletu do Peru) neustále dojem, že koukám na béčko typu Flynn Carsen. Ještě že tam byla Cate Blanchett... Nečekal sem fakt nic moc a sci-fi nota mi ani tak nevadila ale výsledek, navíc umocněn skoro dvacetiletým čekáním na ten PRAVÝ scénář, je katastrofa.