Americké restaurování (2010) (seriál)

Super seriál o oprave a reštaurácii starých vecí. Všetci účinkujúci sú sympatický a ani po viacerých dieloch nelezú človeku na nervy dokonca aj blbeček Brettly. Dokonca sa mi páči že narozdiel od iných USA sračiek tu nedávajú extrémny dôraz na bezpečnosť, príde mi to takto realnejšie. Plus veľa komických prvkov a zaujímavých faktov. Jediné čo mi tu chýba je žeby mohli viac opisovať pracovné postupy a trochu viac informácii o cenách. Nemám predstavu o cenových pomeroch v USA ale po videní dielu kde opravovali ČZ scooter z Československa mám pocit že sú trocha drahý inak 80 %

Počátek (2010)

Snímok nás ponorí do snov Christophera Nolana, ktorý zdá sa nesníva o sexe, lietaní ani ničom inom čo sa sníva bežným ľudom a film obsadil vlastne hercami z The Dark Knight Rises. Keď Dominic Cob, zlodej zo snov dostane svoju najťažšiu úlohu zostaví skupinu expertov ako napríklad Kitty z X-menov, ktorá má zrazu schopnosť vytvárať komplikované labyrinty. Chemika, ktorý vážne najhorším šoférom na svete, parťáka, ktorého jedinou prácou je vysvetlovať dej príbehu ktorý je tak komplikovaný že mu poriadne nerozumejú ani hlavné postavy. Aby získal späť svoju rodinu bude Cob a jeho tím musieť bojovať s partiou anonymných nepriateľov, ktorý majú evidentne veľký problém trafiť čokoľvek samopalom. Film je tak neskutočne komplexný že vyžaduje neustále sústredenie sa na dej, snažiaci sa vyvolať dojem originality ale v skutočnosti je len ripoff Matrixu. Divák môže sledovať DiCapria prebojovať sa cez všetky fyzické prekážky no z nejakého dôvodu mu robí problém prejsť úzkou uličkou. Pripravte sa nato že sa to budete musieť pozreť aspoň 3x

13 hříchů (2014)

Podarený film, ale ten koniec to zabil....

Spalovač mrtvol (1968)

Dokonalý snímok, ktorý temným až husaciu kožu navádzajúcim spôsobom ukazuje smutnú dobu. Ktomu podľa mna najlepší český herec R Hrušinský....

300: Vzestup říše (2014)

tri milion efektov a vlastne to je aj tak sračka. Oproti prvému filmu veľké sklamanie. Skoro žiadny Spartani

Jízda švárů (2014)

Dámy a páni, predstavujem vám budúci "mega kinohit" ktorý pobeží asi za 3-4 roky niekedy v neskorých hodinách na TV NOVA, JOJ, PRIMA a MARKÍZA. Jo aby som nezabudol, ešte ktomu sa môžete tešiť na skvelé 15 minútové reklamy!!!!

LEGO® příběh (2014)

Sorry, videl som len priemerný film, ktorý je veľmi populárny len kvôli značke LEGO. Ale pozerateľné to bolo :-)

Jack Ryan: V utajení (2014)

Totalný priemer, nič extra, žiadne nadupané efekty... Ale v pohode sa dá u toho zabaviť 70 %

Robocop: Temná spravedlnost (2001) (seriál) odpad!

Nádherný príklad ako za každú cenu vydojiť čo najviac penazí z niečoho čo bolo úspešné skoro dve desaťročia predtým.