Exists (2014) odpad!

väčšiu sračku som už dlho nevidel ...

Jessabelle (2014)

Celkom slušná atmosféra sa tiahla väčšiny filmu ale ten koniec to ozaj zabil. Lepšie ako väčšina nových hororov ale aj tak len priemer 60%

Miluj souseda svého (2014)

Pozeral som to len kvôli Billovy a označeniu "komédia" aj keď bol Bill skvelý nič vtipného za celých 100 minút som nevidel, len totalne depresívnu drámu o vzťahu dvoch ľudí čo sú absolútne do bodky presné opaky. Ďakujem za depresívny večer 40%

E.A. Poe: Podivný experiment (2014)

Mne natom prostým pobíječi much Edovy hneď niečo nesedelo! Po hereckej stránke výborne, zvlášť Káťa, ktorá tuším nestárne. Dejovo som však mal zmiešané pocity až na samý koniec, ktorý ma prekvapil. S E. A. Poovou tvorbou som tak trocha známi a čakal som o niečo viac. 70%

Kletba z temnot (2012)

No ja teda niesom hororový znalec ani prehnaný fanúšik ale musím uznať že toto je jednoznačne jeden z najstrašidelnejších filmov čo som videl! Zaujímavé bolo že miesto obvyklej katolíckej cirkvy tu bola obec židovská. Jediné čo môžem vytknúť je tá maximálne nesympatická herečka v úlohe matky. Videl som to hneď po Ouij-i a podľa mna to je o 2/3 lepšie. 80%

Ouija (2014)

Jeden s tých "vyderenejších" tohtoročných B-čkových teenage hororov. Nič som nečakal ale bol som prekvapený niekoľkými dobrými scénami. Nieje to žiaden boxoffice trhák ale aspoň sa to na nič také ani nehrá. Prekvapený som ostal len po zhliadnutí mena Michaela Baya v záverečných titulkách. 55%

Strážci Galaxie (2014)

Ako film dobré, samozrejme efekty nadupané, ako inak od marvelu... Herci príjemný, zato dej otrepaný... trocha ako Avengers aj keď oproti nim to je minimálne o stupeň slabšie. Možno aj preto že Strážcov som doteraz nepoznal... 70%

Hit by Lightning (2014)

I, I, I, ehm, ehm eeem J-J-John C-C-Cryer (dychčanie) bože! Už som takmer zabudol ako mi vadil v Two and a Half Men. Ale to je aj tak nič, v každom jednom dialógu sa všetky slová opakujú 2-3 po sebe, celý dej je len jedna veľká špirála. Rozídu sa, dajú sa dokopy. Sorry že som ti neveril, I love you sa opakovalo minimálne 5x. Prečo je teraz móda strkať do každého filmu tučného zabrzdeného partáka tiež nechápem. 20%

Babadook (2014)

Už bolo tomu dlho čo som mal zimomriavky pri nejakom filme ale tento to do bodky splnil. Celý film človek premýšľa či je babadook vlastne skutočný či nie... ktomu skvelá atmosféra psychologicky vyčerpanej matky od nepodareného, nevychovaného haranta s príliš živou fantáziou, ktorému som úprimne želal aby ho babadook dostal. Skvelý horor o Halloweene :-)

Želvy Ninja (2014)

Myslel som že sklamanie 2014 boli Transformeri. Ale toto ich prekonalo... Obrovské sklamanie po animáku čo som sledoval ako soplák.... 50%