Horizont události (1997)

Zaujímavá kombinácia Vesmírnej odysei a vyvraždovacej slasherovky. Film na začiatku nenudí zbytočnou backstory a dosť dobre navodí atmosféru hneď už po prvých minútach. V druhej polke sa zmení na akčné sci-fi. Je to dobré ale bohužiaľ to je to najlepšie čo sa dá nato povedať. 65%

Kung Fury (2015)

Jedna z najuletenejších hovadin čo som videl. Mám rád takéto vecičky no toto bolo až troška príliš pritiahnuté za vlasy... 70%

Obchodník se smrtí (2008)

Ako komédia mi to zrovna nepripadalo ale to je možno aj tou otrasnou angličtinou, vďaka ktorej som mal problém rozumieť 1/3 z každého dialógu. Inak vcelku vydarená atmosféra, herecké výkony tiež ušli. 60%

3:15 zemřeš (2005)

Celý film som si želal aby to ten tlstý bastard-syn schytal a keď už to nakoniec vyzeralo nádejne tak aj tak nič... 60%

Orphan (2009)

Tak toto je pravý psycho horor ako má byť! Niektoré veci boli síce trocha za vlasy pritiahnuté a vôbec celý film zbytočne dlhý ale aj tak to bol vysoký nadpriemer. Plynie z toho ponaučenie neber si haranta z decáku, nevieš jakú svinu si dom prinesieš. 80%

Svítání (2009)

Vítaná zmena po všetkých buzerantských úpírskych sračkách pro pubertačky!! Síce sa dej strašne tiahne a nepochopil som pár detailov ako napríklad nutnosť replikovať experiment so slnkom keď pritom celú dobu stačilo napiť sa od starého Wilhema. Ale aj tak dosť dobré akcia obstojná. 75%

Fakulta (1998)

Troška naivné B-čko plné jednoho klišé za druhým. Vhodné tak maximálne pre teenagerov 60%

Archer (2009) (seriál)

Archer, code name "Dutchess" je najlepší tajný agent na svete, až nato že na počkanie každej C+ blondínke vykecá čím v skutočnosti je. Nadupaný animák pre dospelých plný odkazov na filmy, ľúdí a realné situácie. V mojom hodnotení 100%. DANGER ZONE!!!! 8-)

Dobrá čarodějka (2015) (seriál)

Nieje to zase úplne najhoršie ale aj tak určené pre domáce hospodinky, ktorých už nudí plýtvať kreditkou u teleshopu. 50%