Konečná (2013) odpad!

Tak tento film bol naozaj konečná.

Běžící muž (1987)

Spojenie Arnolda a Stephena Kinga nemohlo dopadnúť predsa zle. Keď si odmyslím tie chabé kostími a efekty tak sa na film pozeralo úplne plynule. Nie je to síce Total Recall, ale aj tak solídna snímka zapadajúca pre nároky na Arnolda.

Rivalové (2013)

Myslel som si, že film bude o bezduchých pretekároch, ktorý jazdia stále dookola. Je až zarážajúce, ako sa herci ponášajú na originál. Naozaj skvelá voľba. Takže, páčilo sa mi to celé okolo pretekov. Dokonca tvorcovia mohli ísť do hĺbky a z dvoj hodinového filmu spraviť troj hodinový. Celé to obdobie 70-tych rokov, tie autá, ten dizajn je proste niečo skvelé. Takže dávam plný počet za tú to vydarenú lahôdku.

Skála (1996)

Nejradši by te vykuchal, hochu. S radostí te vykuchám, hochu. Co tem lidem je? Co Mejsne? Nemyslíš že na tomhle ostrove je zbytečne moc vzteku. Je to taková pubertálni predráždenosť. Víš takovej vsetek, jako, když mi je šestnásť a nenávidím svojho fotra. Nicolas ma skrátka baví. A baví ma aj tento film. Vidieť, že ide o výbornú snímku zo starých dobrých 90-tých rokov.

Nelítostný souboj (1995)

Páči sa mi scéna, kde zelený kamión vrazí do opancierovaného vozidla a Waingro chladnokrvne zastrelí strážnikov. Lúpeže a vraždy. A potom sa mi do mysli vnára myšlienka, že keby si de Niro a al Pacino vymenia úlohy že by mal film rovnaký náboj pretože obaja vyzerajú, ako lumpovia.

Pot a krev (2013) odpad!

Vydržal som pri tom nejakú pol hodinku a potom som to musel vypnúť. Jedným slovom proste okázalá nuda s primitívnym humorom.

Dobrý ročník (2006)

Je to jedným slovom nádhera. A tá nádhera spočíva v tom nihilistickom spôsobe života a neskutočne krásnej prírode Francúzka.

Půlnoc v Paříži (2011)

Sladký príbeh. Buď vám sadne alebo nie. Nič medzi neexistuje..

Americký gangster (2007)

Filmy, ako napríklad Vykupenie z väznice Shawshank, Terminátor 2 , alebo Obchodník so smrťou. Sú filmy, ktoré sa pozerajú jedným dychom. Do tejto kategórie rozhodne patrí aj tento brilantný snímok. Vykresľuje dobu New Yorksého drogového podsvetia a Vietnamskej vojny z úplne iného uhla. Uhla, ktorý vykreslil fenomenálny Ridley Scott. Film ide do hĺbky a odhaľuje celú zločineckú mašinériu. Práve to čo sa deje za oponou. Užastné dialógy a ani jeden zbytočný záber. Jednoducho niet čo kritizovať. Len chváliť.