Velký Gatsby (2013)

Totálně přehnaný příběh o milostném trojúhelníku. Obrovský rozpočet, spousta hvězd, ale celý je to naprosto o ničem. Další úplně zbytečný film, který ani nestojí za to shlédnout. Jediné co bych vyzdvihl je hudba, ale bohužel k roku 1922 se vůbec, ale vůbec nehodí.

Bejvalek se nezbavíš (2009)

Moderní verze Ducha vánoc, kde tři duchové jsou bejvalky. Sice romantika, ale aspoň zábavná. Z romantických komedií (na které jsem neustále nucen se koukat) je tahle jedna z nejlepších.

Proroctví (2009)

Ať žijou klišé aneb nuda každým coulem. A když nevíte jak ukončit film, hoďte to na ufouny.

Zkrocená hora (2005) odpad!

Tak tohle bylo fakt za trest. Dva teplí honáci se chytají do lasa a rozdávaj si to ve stanu. Br, honem rychle zapomenout.

Zdrojový kód (2011)

Takové průměrné b. Nic víc, nic míň.

Zmizení (2013)

Výborný scénář, skvělé atmosféra, dobrý výběr herců...Prostě tohle funguje a pár mrtvých míst vynahradí závěr.

Tajemná řeka (2003)

Eastwood prostě umí a Sean Penn je klasa. Akorát bych to trochu zkrátil, přece jen nějáké ty delší dialogy byly celkem zbytečné.

Odvlečen (2007)

Ohraný námět, prapodivný výběr herců a hrozně nudný film.

Zelené peklo (2003)

Bohužel trošku náročnější film na přemýšlení (údajně z toho bolí hlava) a to jaksi místní smetánce dělá problém, páč tu není mrtě nudných sračkoidních keců o existenci hovna. Proto takové hodnocení. No ale pro normální lidi se jedné o povedenou detektivku z vojenského prostředí, kde celý film nevíte, kdo mluví pravdu a která bije. Travolta a vojáci to prostě zase zafungovalo.