Favoritka (2018)

Odvážná nadsázka, krásné interiéry, poněkud kruté a zvrhlé záliby aristokracie i služebnictva. Za tím vším se skrývají intriky a manipulace, které nemají limity. Je to vulgární, ale zábavná hra. Když jsem se z filmu dostala, ujistila jsem se: je to jenom film. Ale je?

Roma (2018)

Na filmu Roma jsem si připadala jako ve filmovém klubu před 40 lety. Přesto je to závan svěžího kameramanského, scénáristického a režijního větru a hlavně emocí. Jak je to možné, když tam postavy emoce nedávají najevo ?To je právě to mystérium. Zdánlivě obyčejné zápletky, stereotypy v chodu domu, a přesto je to hluboký zážitek. Bravo, pane Cuarón!

Ženy v běhu (2019)

O snech, které se mají plnit. O manželské lásce a rodinné sounáležitosti bez klišé a s vtipem. Všechno se v ní povedlo a navíc se film hemží dobrými hereckými výkony. Hezky napsaný scénář s nápadem. Film, po kterém se uvolňují endorfiny.

Balón (2018)

Velmi dobrý film. Příběh o kuriózním, ale v tomto případě naštěstí zdařilém útěku na Západ v balónu. Výborné herecké výkony a dobře vybrané typy.

Bohemian Rhapsody (2018)

Herecké výkony = 5*, hudba =- 5*, je to pětihvězdičkový zážitek.

Dogman (2018)

Neuvěřitelný pierotovský výkon Marcella Fonte v sociálním thrilleru o závislosti a strachu. Jen pros silné nátury. Výjimečné a strhující.

Až na dno (2017)

Film má napětí i psychologický rozměr a chválím distributora za trefný název. Oba hrdinové se dostanou až na dno a je jim dána možnost se odrazit. Anebo ne?

Hastrman (2018)

Špičková sestava herců - démonický a vynikající Karel Dobrý a skvělá Simona Zmrzlá, jakož i úžasný pan Lábus, David Novotný a Jan Kolařík.

Sherlock Koumes (2018)

Vtipně vykoumané zápletky a skvělý dabing LS Productions pod vedením Alice Hurychové. Sherlock(David Novotný), Dr. Watson( Bohuslav Kalva) a Moriarty – Matěj Hádek.

Cesta za králem trollů (2017)

Výborný Zdeněk Piškula v povedeném českém dabingu. Je to Espen jako vyšitý.