Chřestýši útočí (1976)

Ačkoliv filmy které se opičí po svých starých předlohách nemám rád tak chřestýši z roku 1999 kteří sou v podstatě remakem tohoto filmu sou jednozančně lepší...blbá nerozpracovaná akce žádné napští žádný horor a pitomý scénář.....tenhle filmmě hodně zkalmal a to sem si od něj sliboval monehm víc!!

Chůva k pohledání (1993) (seriál) odpad!

Tak tenhle seriál nemůžu ani vystát!! Debilní vtipy, ubohý námět a příšerné obsazení. Fran Descherovou nenávidím už od samého začátku a na přezdívku "Chůva Fajn" jsem alergický. Ostatní postavy ani herci na tom nejsou o nic líp. Nesnáším tenhle "sitcom"!!!

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Dobře smyšlené..zábavné, napínavé..prostě další film kterému nic nechybí...Tom Hanks má prostě ve filmové branži štěstí..na ten film sem se díval jenom kvůli němu, jinak "božského Lea" až na jeho celkem slušnou roli v titanicu nemůžu vystát!!

Icarus (2010)

Parádní práce!! Dolph Lundgren se konečně vzpamatoval a po bezmála více než deseti letech sračkaření natočil pořádně akční béčko, které je sice dělané podle klasického schématu a místy postrádá logiku, ale je zároveň plné skvělých bitek, hlášek, honiček a samozřejmě trochu emocí. Nemůžu si pomoct, tenhle film mě prostě dostal!! Pomalu už začínám věřit, že akční osmdesátá léta jsou zpět!

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Tvorba Terryho Gilliama mě vždycky fascinovala a ani tentokrát mě tento Hollywoodský kouzelník nezklamal. Sledování tohoto snímku bylo pro mě zážitkem už díky hereckému koncertu takových hvězd jako Heath Ledger, Johnny Depp, Colin Farrell či Jude Law, ale hlavně kvůli zajímavému a spletitému příběhu, který mě hned na začátku vtáhl do děje a já se pak jenom nechal unášet na křídlech Gilliamovi fantasie. Jen škoda místy hodně kíčovitých momentů. Přesto velice slušné čtyři hvězdičky.

Incantesimo - Okouzlení V (2002) (série) odpad!

Nemožný a tuctový seriál nad jehož vysokým počtem dílů jsem žasl...nepochopím jak si taková ultra blitka mohla udržet svůj fanklub....buď ti Italové mají vymytej mozek a nebo je jejich televize tak ubohá že si víc nemůže dovolit natočit..dost zoufalé....

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Nemastný neslaný vývar z vynikajících předchozích dílů. Film se tváří spíš jako úmyslná recese než jako vážný pokus o obnovení žánrových trademarků osmdesátých let. Jako oddychovka je to fajn ale od takovéto série by člověk očekával víc i ve 21. století!

Inferno (1999) odpad!

Tak takovouhle blbost sem dlouho neviděl!!! Van Damme si de pro svou motorku a chová se jako kdyby šel pomstít svou zavražděnou manželku....odpráskne dva chlápky v jakémsi bazaru a stařík na něj čumí jak na Boha.....pak řekne pár chlapům ať nechaj holky na pokoji a holky mu ho za to potom na pokoji vykouřej....po tomto debilním grupáči následjí scény vyrvané jako z nějakého westernu před tím již natočeného..originalita opravdu umřela s tim nic nenaděláme ale pro Oscarového režiséra je todle fakt ostuda!!!

Insomnie (2002)

Jednoznačně nejhorší film současného Hollywoodského génia Christophera Nolana. Insomnie má předpoklady k tomu stát se dokonalou psychologickou hříčkou, ale využívá jich sotva z poloviny. Snímku sice nechybí mrazivá atmosféra a některé skvělé momenty jako třeba honička na kládách, ale po celou dobu filmu jsem čekal na nějakou šokující pointu, která mě totálně odrovná, ale místo toho jsem se dočkal jen nezajímavého a předem odhadnutelného konce. Bohužel, tentokrát mě Nolan nedostal ani omylem.

Inspektor Balko (1995) (seriál) odpad!

Něco příšernýho!! Naprosto debilní seriál s příšernými hrdiny, ničím nezajímavými epizodami s příšernými herci. Navíc v seriálů je plno evidentních blbostí které absolutně nemají co dočinění s realitou. Třeba v epizodě Balko zachraňuje svět pronásleduje hlavní hrdina nějaký teroristy co mu zapálej auto, to mu uhasí déšť, jemu shoří ksicht ale přežije to ( fakt chytrej tah od producentů jak odstranit původní Balkova představitele kterýmu teprve po pár řadách konečně došlo v jaký blbost to vlastně hraje ). No to se na mě nezlobte ale takovou blbost sem ještě neviděl. Navíc ještě příšerný herci, debilní náměty s odfláknutými scénaři. Nejhorší seriál na světě!!