kecal

kecal

• 7.12.2015  00:44

Urputná nuda. Trapné x krát viděné gagy na úrovní první třídy. Jediné co bylo směšné byla snaha o spojení Pegga a Kate. Obliba tohoto herce sice roste, ale na něco jako objekt zájmu krásných žen se nehodí ani v komedii. Jediné pozitivum byla Kate, protože je to prostě kočička a jen díky ní sem to přežil až do konce. Scénárista by se měl hodně rychle začít věnovat něčemu jinému a tomu, že to má cokoli společného s Monty Python prostě nemůžu uvěřit.

• 6.12.2015  17:06
    One Punch Man (TV seriál) (2015)

Asi už sem starej a vyžaduji i něco víc než ujetej japonskej humor. Za mne bych dál dvě, ale cílovka budou spíš puboši, tak tomu tady nebudu kazit hodnocení a dam za tři. myslím, že spousta anime z 90 bylo daleko lepších.

• 5.12.2015  18:09
    Malý princ (2015)

Neubudu tu na rozdíl od řady jiných, hodnotit podobnost s knihou, ale film a ten je proste perfektní. Krásná animace, příjemná hudba, zasmějete se, pobrečíte si, dostanete ponaučení a vše dobře dopadne. Nechápu co víc bych měl od pohádky dostat. Takže nenechte se odradit hodnocením některých lidí, kterým zřejmě chybí pravě to o čem tato pohádka je a to je představivost a hurá na to !

• 5.12.2015  12:42
    The Man in the High Castle (TV seriál) (2015)

Je to pomalé a vata je neskutečně nezajímavá. Nudil sem se až do 7 dílu, pak to začne být trochu zajímavé, ale pomalé tempo má celá série. Bylo příjemné, že jsem se po dlouhé době nesetkal s ničím vyloženě stupidním a scénář si po celou dobu drží celkem dobrou kvalitu. Nakonec dám čtyři, ale hlavně protože jsem fanda fantasy.

• 5.12.2015  10:37
    Gotham (TV seriál) (2014)

Království za pořádný fantasy, nebo sci fi seriál !!!!! Je to čím dál tím horší. Na začátku druhé série už to začalo být nesnesitelné a to mám přitom většinu postav celkem rád, ale proč proboha dělají tak nesmyslné věci ?:((

• 4.12.2015  22:29
    Into the Badlands (TV seriál) (2015)

Nechal sem se nalákat a údajně dobré bojové scény, ale nějak sem se jich nedočkal. Hned první byla vyloženě směšná, pak jsem téměř celý díl čekal na další a dočkal sem se lepšího průměru a sál nic, tak teda nevím no. Děj mezitím byl celkem nezajímavý a člověk co vymýšlel svět v kterém se to celé děje si taky moc práce nedal. Dám tři a to jen pouze proto, že jsem fanda fantasy.

• 4.12.2015  20:41

Slabý scénář, místy přímo neuvěřitelně stupidní scény. To nemohl zvládnout sám scénárista, s tím mu musel pomáhat i režisér. K tomu je to přímo nechutně natažené a bez jakékoli nové myšlenky. Jinak celkem průměrné řemeslo a tak za dva.

• 29.11.2015  15:41

Takhle to prostě ve skutečnosti nemohlo být. Pokud to tahle upravil scénárista, tak by si měl zpřerážet ruce, protože, ti vojáci tam opravdu umřeli a on z jejich smrti udělal frašku. Pokud to tak bylo, tak by měli v americké armádě kromě houževnatosti a odolnosti, taky zapracovat na zdravém rozumu. Od chvíle kdy narazí na pastevce koz neudělali jediné rozumné rozhodnutí. Když k tomu přidám dobrovolné skákání z útesu, které by znamenalo jistou smrt pro většinu smrtelníku, tak z toho vychází ubohá sračka. Jenže když pominete tyhle nedostatky a budete se soustředit jen na akci, tak prostě musíte uznat, že je to solidní krvavá řezničina a že těm klukům vážně fandíte. To a fakt že by to mělo být podle skutečnosti mě donutil dát čtyři. Čest jejich památce, asi to byli správní chlapy.

• 27.11.2015  22:40
    Ant-Man (2015)

Je to veselé a hravé. Luxusní oddychovka pro příznivce všech možných superhrdinů. Douglas byl fajn a díky Lilly tam byla i sexy prdelka, i když jí nevím proč na hlavu nasadili tu děsnou paruku. Tedy doufám, že to byla paruka a že něco takového nemá normálně. Dokonce i Ruddy tu byl v pohodě a to je teda sakra něco. Od děje ovšem nic závratného neočekávejte. Pro mne jasný čtyři.

• 27.11.2015  17:09
    Bojovník (2015)

Raději se podívejte na Rockyho. Tam je vše o něco kvalitnější. Toto je ukázkové slepení všech klišé tohoto žánru, bez sebemenší špetky originality. O vymaštěným, sebestředním a agresivním sráči. Ke všemu ho hraje kožený Gillenhaal, kterého přehrála i Oona Laurence a tak i když mám rád Whitakera, víc jak tři dát víc nejde.

• 27.11.2015  14:09

Přes veškerou snahu zúčastněných to prostě nefunguje. Je to barevný, jsou tam honičky, kočičky a výbuchy, ale ve výsledku to ani zdaleka není tak cool, jak to chtěli autoři mít. Cavill mě bavil, Grant klasika a pak snad ještě Alicia, ale Hammer by se měl věnovat něčemu jinému. Nechápu jak tenhle člověk mohl natočit podfuck.

• 27.11.2015  13:51
    Převrat (2015)

Je to dobrý. Prakticky po celou dobu mě to zajímalo. Celé rodince sem držel i přes občasně protivné děti palce. Brosnana mám rád , takže proč nedat čtyři. Škoda jen, že se film neubránil klasické americké sračce a to hlavně v závěru.

• 25.11.2015  23:43

Tak tady se hodně přikrášlovalo a ten jednostranej pohled mě trochu kazil dojem. Ovšem pro fanouška rapu naprostá povinnost. Škoda že neměli koule o kterých dost často rapujou a nenatočili to podle pravdy. Myslím, že by to bylo mnohem barvitější.Vyrostl jsem na Public Enemy a většinu toho sem poslouchal, takže mě to sakra bavilo a užil sem si to.

• 23.11.2015  01:33
    Jessica Jones (TV seriál) (2015)

Pilot pro mě byl nudnej a nic neříkající, Hlavní hrdinka má bordel v hlavě a hraje ji nesympatická herečka, která se ve všech rolích tváří stejně otravně. Po menší přestávce sem skousnul ještě pár dílu, ale kromě toho, že přidali pár opravdu sexy prdelek se nezlepšilo nic. Naopak se toho začalo spoustu zhoršovat. Postavy se tam chovají totálně nesmyslně. To co vymýšlí pan scénárista je přímo zoufalé. Vyvrcholilo to v 9 díle, další už zcela určitě neuvidím.

• 22.11.2015  13:01

Už originál nebyl žádná pecka a tak sem moc nepochopil, proč se někdo vrhnul do natáčení něčeho takového, když už od začátku bylo jasné, že nemá absolutně čím překvapit. Vše v tom filmu je naprosto průměrné,teda kromě scénáře, ten je podprůměrný. Kluci od počítačů, ale předvedli slušnou práci. Nic okázalého, ale dobře provedeno. Takže slabší tři.

• 18.11.2015  17:40
    Autobazar Monte Karlo (TV seriál) (2015)

Hodili to do vůně a poslali do světa. Takže mě nepřekvapilo, že se to po pár dílech zadrhlo a rozpadlo.

• 8.11.2015  20:33

To čistý dokument toto !!

• 8.11.2015  15:46
    V hlavě (2015)

Ten nápad je super a výtvarné ztvárnění ještě víc. Užije si celá rodina a kromě toho, že děj ve střední části trochu vázne to nemá chybu. Je to přímo nechutně milé, zábavné a nápadité, takže pět.

• 7.11.2015  21:42

60 minut sem čekal na první vtipnou scénu a když stále nepřišla, tak sem to vypnul.

• 7.11.2015  18:11

Po dlouhé době sem to znovu viděl a je to pořád stejně dobrý jako tenkrát. Ještě při sledování sem si říkal, že se mrknu na čsfd jak si vede a sem celkem spokojen. Toto je naprostá klasika. Chápu že dnešní mládeži už to nic neřekne, není to totiž jen o bezúčelném zabíjeni desítek lidí, přeplácané různými efekty. Toto je spíš akční psychologické drama. Ten film vypovídá o tom jak se Amerika postavila k vojákům, kteří se zúčastnili války ve Vietnamu a o tom, že to nebylo zrovna spravedlivé.

• 5.11.2015  20:48

O co jednodušší animace o to lepší děj a světe div se je to mnohem lepší kombinace, než naopak. Tenhle film vlastně vykradli tvůrci Avatara a vyšla z toho právě ta horší kombinace.

• 4.11.2015  21:10
    Cesta (2007)

Padesát celkem zajímavých minut čekání na totální sračku.

• 4.11.2015  17:16
    Závrať (2009)

Větší břídil, než autor scénáře byl snad jen autor té stezky. Furt tam někdo ječí a chová se jak trotl. Jediný co udělal rejža dobře bylo obsazení těch dvou prdelek, to jediný co se dalo sledovat a odvádělo pozornost od zhovadilostí co se tam děly. Takže za slečny a přírodu za dvě.

• 3.11.2015  22:57

V tomhle filmu se nepovedlo nic, snad kromě přírodních scenerií. Scénárista a rejža jsou asi tak na stejné úrovni, aha on je to jeden člověk. To stejný kamer a střih. Pozornost diváka nerozptylovala ani žádná sexy prdelka, takže je to jasný.

• 3.11.2015  21:27

Byla to prdel a s dobře vypadající. Když k tomu připočtu luxusní prdelku Sarah Butler, tak není co řešit.

• 3.11.2015  13:10
    Doupě vlků (2014)

Romantika a tentokrát místo upírů vlkodlaci. Scénář je děsnej, ale vypadá to celkem v pohodě. Hlavní slečna je celkem prdelka a sem tam se i zasmějete, takže proč nedat slaboučké tři.

• 2.11.2015  21:27
    Dogma (1999)

Ten film je přímo napumpovanej hereckejma hvězdama a dobrejma nápadama. Není zas až tak vtipnej, ani tu se nevyhne pubertálnímu humoru, ale má to hloubku až do prdele. Jednoznačně sem si to užil a bejt prdelka Salma víc a častěji obnažená tak dám i za pět.

• 1.11.2015  18:06

Nevěřili by ste, ale ten Tatum prostě nejde trefit a to to zkoušeli snad vším, včetně rotačáku z vrtulníku. A přitom jim to ze začátku na běžných členech ochranky tak šlo. Nedostal ho ani všudypřítomný patos a příval klasických amerických sraček. a tak měl možnost postupně pozabíjet všechny záporáky a zachránit nejen ameriku, ale i zbytek světa. Vsadím se, že být film o par minut delší, tak se ještě stihne znovu oženit se svou bejvalkou a zadělat na dalšího úžasnýho američánka. Natočený to bylo dobře, bylo to svižný a na kulisách a výbušninách se nešetřilo a tak je z toho ve výsledku klasická akční jedohubka, pro nenáročné.

• 1.11.2015  11:51
    Ironclad (2011)

Pokud nemáte ani ponětí o boji s touto výzbrojí, vedení bitev, čí dobývání hradu, vypnete mozek a budete si jen užívat prachsprosté řezničiny můžete tento film přežít. Jinak vás stupidita scénáře, znechutí natolik, že se na to ani nedodíváte.

• 31.10.2015  16:21

Nechutně přehnaná a neuvěřitelná slátanina. Typická americká sračka. Absolutně nechápu troufalost autora sprasit zrovna tuhle část ryze evropských dějin. Jediné na co se tam šlo dívat byly záběry krajiny a tak Skotsko zase jednou ušetřilo za propagaci cestovního ruchu.