kecal

kecal

1 3 5 6 7 8 následující >>
    • 25.7.2015  23:34
    Slimák (2006)

Nebylo to nic z toho, co se tu nahoře uvádí. Od každého jen opravdu malý kousíček. Vše druhořadé béčkové. Film pro hodně nenáročného diváka na sobotu dopoledne. Je udivující, že stejný člověk o pár let později natočí strážce galaxie :)

• 24.7.2015  10:56

Dlouhé nic a přitom je příběh celkem zajímavý, jen se prostě režisérce nepovedlo ve mě vzbudit prakticky žádnou emoci. Žádná z postav mě nezajímala, snad až na již několikrát zmiňovanou Danielle Macdonald. Herecké výkony to stejné, ta jediná trochu zajímavá postava, byla spíš dobře napsaná, než zahraná.

• 23.7.2015  20:03

Spíš romantika, než drama, ale rozhodně povedená. Je vidět, že to napsal chlap a taky kdy to napsal. Dobře natočené s dobrou hudbou a herci. Z dnešního pohledu se může zdát divné, proč by o takovouhle krávu měli ti dva pánové takový zájem, ale v té době se to asi vážně mohlo stát. Škoda jen, že to s obouma dopadlo tak špatně, ale tehdy to asi autor viděl jako dobrý konec. Dnes by asi bylo Oaklimu dopřáno odcestovat do Ameriky.

• 23.7.2015  11:54

To je tak špatný, až je to vlastně neuvěřitelně směšný :) Vážně by mě zajímalo co Samuela donutilo účasnit se něčeho takového. Jako komedie za dvě, jako akčnák za jedna.

• 22.7.2015  21:42

Přesně vysoustružený romantický doják. Pro příznivce tohoto žánru asi dobrá volba, ale na mne příliš dojivé a příliš dlouhé.

• 21.7.2015  22:07
    Mongtajoo (2013)

Zajímavý příběh, ovšem natočený špatným režisérem, podle špatného scénáře a natočený se spatnými herci. Ale je možné ,že je takové hraní v Korei normální. Každopádně zdejší hodnocení jasně ukazuje, že se tu asijským filmům dost nadržuje.

• 21.7.2015  19:02

Strašně mě sralo, že nejsnesitelnější postava byla uchylnej záporák a dcera , která strávila dvě třetiny svého života v zajetí a jeho společnosti. Matka byla na zabit a fotřík o moc nezaostával. Policejní dvojici bych jako otec za jejich přístup k vyšetřování zabil sám. Jinak je toto dílko mírně nadprůměrné, ale ta otravnost postav to prostě děsně shazuje.

• 20.7.2015  10:24

Film sem přežil jen díky oboum kočičkám, hlavně Daddiro, která byla jako vždy k sežrání. Kéž by byla lepší herečka, aby jí člověk mohl vidět i v nějakém dobrém filmu :) Zbytek filmu byl k uzoufání slabý. Jak do komedie, tak do hororu to mělo sakra daleko. Další z plusu je těch 88 min, díky kterým to šlo dokoukat :)

• 18.7.2015  14:03

Věděl sem, že to bude kravina, ale že až taková ?! Opravdu smekám před lidma co dělali marketing tomuto filmu. Takhle prodat takovejhle brak, to je téměř zázrak. Kdyby každý odvedl stejnou práci, tak je to aspoň na šest hvězd! A nebo je život běžné ženy opravdu tak zoufalý, že je pro ně něco, aspoň podle mě naprosto běžného nedosažitelný sen a nechutně z toho vlhnou. Což by bylo smutné. Ale k filmu. První pul hodinka byla celkem fajn, ale po sepsaní smlouvy to končí a začíná sračka v které se pracháč chlubí co vše může a při tom má jako porbíhat nějaká dech beroucí chemie, která má vést k nějakým údajně zajímavým sexuálním hrátkám. Nevšim sem si ničeho z toho. Tedy pokud to nemělo byt to svázání kravatou a jedno naplácání na prdelku. K tomu všemu ještě ta herečka v hlavní roli. Chápu sice, že je to film určený především pro ženy a tak by obsazení nějaké sexy kočičky bylo asi nežádoucí, ale tím pádem to nešlo přežít vůbec. Takže dámy, příště, až vás váš starej zase bude chtít zmlátit, když zjistí, že v ledničce není pivo, tak místo xichtu nastavte predl a zažijete to stejný. Uvidíte že se mu to zalíbí a časem se jistě domluvíte i na tom, že místo ruky použije pásek a možná i vámi zakoupený bičík.

• 15.7.2015  20:05
    Strangerland (2015)

Do nekonečna natažené nic. Kidman byla sice dobrá, ale to je na skoro dvě hodiny opravdu strašně málo. Ale jeden přínos to pro mne přecejen mělo, zjistil sem, že si na starý kolena nechala udělat nový prsa.

• 13.7.2015  19:28
    Mr. Robot (TV seriál) (2015)

Další z řady Dr. Hausů, tentokrát jako IT a v soukromí hacker. Opět geniální sociopat závislý na drogách. Velké plus tohoto seriálu je, že ten kdo ho psal si dal záležet a to co se tam po odborné stránce děje má hlavu a patu. Škoda jen, že mě hlavní hrdina vůbec nesedl a dost mě to kazí celkový zážitek. Ale i tak za 4.

• 9.7.2015  19:25
    Yonderland (TV seriál) (2013)

Je to prostě sranda. Asi ne pro každého, ale naštěstí pro mě, pro mě ano :) po pár dílech to začalo ztrácet a to dost, takže slabší čtyři.

• 7.7.2015  19:05
    Ghoul (2015)

Ano konečně se někomu od nás zadařil film, co vypadá jako by byl natočen někde na západě, ale bohužel jako hodně špatnej film. Postavy nesimptický, chovající se jako uplný másla. Věčně někdo ječel. Vyloženě sem se modlil, aby už je konečně někdo zabil. Atmosféra 0 lekačky 0 nechutnost 0. Sexy kočicky 0. Přidal bych jednu hvězdu za to že to točil našinec, ale to by mě nesměla nasrat ta podělaná kamera.

• 6.7.2015  00:43

Dle předešlých komentářů k tomu filmu sem čekal víc akce, nebo spíš trochu svižnější střih, ale i tak to byla parádička. Postapokaliptický svět vystřižený téměř dokonale. Klobouk dolu ped tím kdo to vymýšlel :) Boží auťáky, sexy kočičky, spousta akce, mrtvých, výbuchu a nějaká ta krev. Prostě vše co to má mít. Tohle chtělo sakra kino! Moje blbost, že sem to nechal na doma:( Po prvním Maxovi konečně koukatelné pokračování.

• 1.7.2015  18:35
    Penny Dreadful (TV seriál) (2014)

Vypadalo to nadějně. Škoda že to dojelo na nesmyslném protahování. Díky tomu mě to prostě přestalo bavit. Ovšem seriál je to i tak nadprůměrný a tím, že se podíváte aspoň na pilot rozhodně chybu neuděláte.

• 1.7.2015  15:39
    Dark Matter (TV seriál) (2015)

Sem fanda scifi a tak je jedna hvězda jen a pouze za žánr. Je to bez myšlenky a za pár korun. Jenže takovýchto seriálu je prostě málo a tak člověk musí být vděčný i za toto :(

• 29.6.2015  11:51
    Absolution (2015)

1000% B

• 28.6.2015  20:39
    Kajaki (2014)

Na film sem se podíval vlastně jen díky 5 hvězdám od Verbala :) Britská armáda neměla dopustit, aby se tohle natočilo. Takhle špatně na tom přece nemůže být armáda tak vyspělého státu. To byla úplná fraška. Nebýt to podle skutečnosti, tak je to vážně dobrá komedie. Takhle je to jen opravu smutné a ke konci i celkem nudné. Tohle je 100% nejoblíbenější veselohra talibanu.

• 28.6.2015  16:00
    Spare Parts (2015)

Je to jak podle šablony, žádné brilantní herecké výkony a přesto jasné čtyři. Prostě je fajn, když se dobrým lidem něco podaří. Pohodový film u kterého se pobavíte a možná i dojmete.

• 19.6.2015  10:30
    Pod kupolí (TV seriál) (2013)

Další nepovedený pokus dostat Kinga na platno nebo Tv. Nechápu proč se ho zase snažili upravit. Sakra když to nechou natočit tak jak to je, tak proč to vůbec točit:( O tom, že je to natahované úplnýma sračkama ani nemluvím. Za tři, ale jen z úcty k mistrovi.

• 18.6.2015  09:46
    Osmý smysl (TV seriál) (2015)

Je to vážně dobrý. Herci, scénář, hudba, všechno šlape, jen je to přímo nechutně natahované a to mě prostě sere !! Po zhlédnutí závěrečné části musím svoje hodnocení upravit. Ono jaksi nic nepřišlo. další dobře natočenej serial, kterej chcíp na ždímáni peněz. Upravuju na tři.

1 3 5 6 7 8 následující >>