Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Seriály veľmi nepozerám ale pri tomto sa bavím . Hádky medzi Sheldonom a jeho kamarátmi proste nemajú chybu . Pre tých ktorý tento seriál nepoznajú ale chceli by , by som doporučil pozrieť si prvú seriu , inak tým hádkam vôbec nepochopia.

Sousedi (2014)

No som trocha sklamaný s tohto filmu . . Úplne nudné ale zároven miestami vtipné , no žiadna veľká bobma to teda nie je . Klasika scénar , a miestami mi to prišlo ako keby to bolo natáčané obyčajnou kamerou . Čo musím pochváliť su super hlášky , ale ten film veru veľa neoživia . Miestami mi to pripadalo ako keby len chceli zviditelniť telo Zaca Efrona . Ale na rodinu komédiu je to v pohode .

Počátek (2010)

Kde len začať . Videl som a neoľutoval som . Parádny dva a pol hodinový fiilm ktorý vtiahne do deja od samého začiatku . Dokonalé blúznenie v snoch ktoré absolútne perfektne na známku 1 spracoval CH.Nolan . Veľmi premyslený a neodfláknutý film . 10/10 a jednoznačne odporúčam si to pozrieť hoci aj tri krát .

Prokletý ostrov (2010)

Ako to len opísať tento film . S napätím a niekedy aj troška z vykoľajením som sledoval ako sa to vyvinie , a podarilo sa. Martin Scorsese patrí medzi mojích naj režisérov a znova nás doviedol do peknej zápletky a vyvrcholenia filmu . Kto nevidel, nemôže zažiť . Veľmi odporúčam si tento film nie len s hľadiska dobrých hercov Ruffala alebo Dicapria , ale kôli parádne skrumáži . No nie každého priláka tento film . A koho chytí od samého momentu tak ho nepustí .

22 Jump Street (2014)

Veľká vďaka režisérom ktorý to zvládli na číslo 1 . Oveľa oveľa lepšie ako 21jump street. Príbehovo veľmi nudné , no keď do toho príde ten humor , nemá to chybičky . Dlho som sa nezasmial tak dobre ako pri tomto filme . Neprešlo ani 5 min. a už bola sranda zkombnovaná s dejom . To proste nemalo chybu . Veľký "LAJK" patrí aj titulkom ktoré boli veľmi zábavné a originálne . Skvelá zabava ...

District 9 (2009)

Podľa môjho názoru v tomto filme ide viac menej aby režisér -NIEL BLOMKAMP- poukázal na to ako so svojím životom naložíme a aj keď sa dostaneme do kritickej situácii , ako ju zvládneme . Film sám o sebe má niečo do seba ale pre toho kto nie je kritik a pozerá film len tak od nudy a nepozerá sa stej filmovej stránky , absolutne nezaujme . Hudba bola úplne dobrá pri tomto filme a scénar bol tak isto top .

Tupíři (2010) odpad!

Ako môže niekto vypustit takúto ohavnosť do sveta .. absolútna ubohosť čo ponúka tento film ... MAXIMÁLNY GRC..

Transformers: Zánik (2014)

Neviem prečo ale EFEKTY nerobia film. Nezaujalo na začiatku , a to u takého filmu o ktorom sa dosť vravelo, tak prišlo sklamanie . Síce to bolo efektívne pekné, ale scénarovo a príbehovo otrasné . Michael Bay zatial splnil u mňa len jednú časť s transformerov , a to bola tá prvá . Zatial ADIOS AMOGIS TRANSFORMER .