Sebevražedný oddíl (2016)

Ten pocit keď ma tento z jeden najlepších trailerov s komiksovej brandže a vy prídete do kina a ste trochu sklamaný. Asi tak to dopadlo

Podfukáři 2 (2016)

Je to praktický to isté ako jednotka. Nič nie je nové okrem kúziel ktoré sú síce dobré ale samotný a celkový príbeh nestačí aby tento film prebil jednotku podľa mňa . Už v tom nie je to kúzelnícke "Wau".

Captain America: Občanská válka (2016)

Mám rád keď sa film vydarí ako má a ešte prekvapí , ako by to malo byť . Film Captain America Civil War je asi od prvých Avengerov najlepšie režirovanou Marvelackou záležitosťou . Bratia Russovi si poradili veľmi dobre aj s charakteristikou postáv a diania celého , takého dlhého príbehu ktorý má dobré tempo . Takže ja som len vďačný že to nebola podobna "sračka" (sorry guys) ako bol Ant Man ale že to bola kvalitná práca . Diki moc -next stop- Doctor Strange-

Hardcore Henry (2015)

Viem si to predstavit kľudne ako videofilm na ytb ale nie ako film za ktory dam -+5€ a vidim toto .. Trápnu záporacku postavu , úbohy scénar a film ktorý sa vôbec nehrá s POV kamerou ale ide rovno do akcie ... Potom réžia nemá šancu diváka v čom prekvapiť , pretože to čo ste videli v Trailery čakajte aj na plátne - NIČ VIAC NIČ MENEJ

Potomci lidí (2006)

Najviac ma na tomto filme bavilo spracovanie kamery a celej vyzáže tohoto filmu . Super pohľad ako keby zachicoval skutočnosť čo sa deje a nedával ani viac a ani menej divákovi . Je toho tak akurát .

Prvních 100 (2014) (seriál)

CW sa snaží podat teenegerom vec ktora nema taky kontext aby zaujala každého. Toto pre mňa absolútne hned pri prvých troch častiach serialu sklamalo a tak nemam dôvod to pozerať ďalej

Kniha džunglí (2016)

Pre deti neskutoční zážitok plný super efektou a parádneho 3D spracovania .. Pre dospelejších rozprávka ktorá sa dá prekúsnuť no v určitých momentoch by som zaspal ;)

Fakjů pane učiteli (2013)

Akokeby tento film sa snažil žartovať v kazdej jednej vete ale niekde to vôbec nie je hodne . Inak fajn komedia nasmial som sa

Knick: Doktoři bez hranic (2014) (seriál)

Super serial zatia prva seria na výbornú. Dobra atmosféra a parádne postavy . Niektoré by som sam odseba nedaval do serialu maju totiž malo zazivne osobne pribehy . Pripravte si zaludok and welcome to knick

Deadpool (2016)

Dobrý film, očakávaný humor a niektoré pasáže filmu boli dost výrazne suché ..