Flash (2014) (seriál)

Je to proste mega !!! .. pozriete si prvú čast a hned chcete vidieť dalšiu .. to je to čo má seriál spĺnať :) 80%

Chappie (2015)

Film ktorý ma nápad ale je strašne myšlienkovo a réžiine nedotiahnuty dokonca. Hugha Jackmana by som si vedel predstaviť zeby som ho preobsadil len z 1.dôvodu a to je že podľa môjho názoru len pre meno aby nalákal fanúšikov na film. Nic viac. Citovo strasne slabé a to vyzeralo ze to bude paráda . Na tomto filme sa mi páčila tvorba efektov a vizuálnych efektov . To bolo asi jedine dobre .. a obsadenie jeden otras.. 45%

Noční běžec (2015)

Konečne tu po dlhom čase tu máme Liamovku ktorá sa konečne dotiahla do konca a poriadne na slušný film . Nič extra , dalo sa tam vychytať pár múch ale to sa ešte skúsnuť dá . KONEČNE ! 75%

Whiplash (2014)

Naprosto super drama zvladnuta v podaní Damiena Chazella a super záhrana úloha po ktorej je nominacia na oscara zaslúžena v podaní J.K Simonsa .. fakt parádna robota a super záver s filmu ktorý nechá dlhy zážitok

Birdman (2014)

Keaton ktorý si zahral birdmana ako hlavnu postavu sa predviedol fakt dobre .. a to iste aj Norton a Stonova. Ale čo mi trochu zavadza je dej ktorý sa snaží stupňovať ale nevychádza mu to . Pre niekoho sklamanie, pre niekoho možno tiež genialny film bez tak minimálneho strihu. Pozerám to po oscarovi a trocha sa divím za čo su ?!

Kingsman: Tajná služba (2014)

Ach... a znova ... a zase .. neviem ono to nebolo zle ale nebolo to po čom som túžil ...ako ked pozeráte na trailer tak vás to nadchne a čakáte od toho super bomba film a potom príde sklamanie alebo to čo ja že čakáte viac ... Najlepšie na tomto filme bola určite kamera a hudba ktorá v tomto filme bola fakt super ... ale majstrovské dielo z tohoto filmu nečakajte 75%

Soudce (2014)

Viacnásobne vzťahy ktoré vypočivaju s Flashbackmi do minulosti a su prepojovane do súčasnej doby ... musím konštatovať že to rozhodne vyšlo. Robert d.j vo svojej hl.úlohe dokázal že nie len IRON MAN má u neho silu. Dôkaz tohto filmu o zatiaľ najlepšom drama filme ktorý som videl, určite nie je pochýb. Vôbec som nedúfal že s tohoto môže vznikúť majstrovské dramatické dielo ktoré SPOILER-neskončí najlepšie. V tomto filme však chcem vypichnúť dôležitosť situácii ktoré sa na danej scéne odohrávajú. O tomto režisérovi som doposiaľ nepočul, ale spravil naozaj paradny kus. 85%!

Mortdecai: Grandiózní případ (2015)

Ľudia spamätajte sa prepadak ako hrom. Decký scenár písaní ani neviem kým a nepodchytenou dobrou a kvalitnou réžiou. Veď na tom sa maximálne 2 krát dalo zasmiať a to bolo asi tak všetko. Príbeh písaný s rozumom "dobre a takto to dajme a majme s toho prachy". ZLE !!! Veď ten príbeh bol prepracovany na úrovni deckích animakov ktoré sa púšťajú v deckej materskej škôlke. Hrôza . O hereckom výkone ani nehovorím . Pathrow ci jak je jej meno ... to je niečo neskutočné ako ona nemá pochopenia hrať vo filmoch ako sú tieto. Johnny Depp ma trocha sklamal . Jeho výkon v tomto filme nebol podľa mojho názoru dostačujúci aby ma presvedčil ,že nebude to hrať príliš tak isto .... a ohľadom filmu ... prepadak roka je ďalší tu .... rovné je to s TAKEN 3 .. PA PA PA .

John Wick (2014)

Pre nezmysel pribeh. V tomto filme by to chcelo viacej z oboznamenim postáv. Začať vojnu a skončiť ju striekačkou to je tak povediac ... ako by som to nazval .. kúsok nuda :/