Dárek (2015)

Menší odvar tomu čomu sa da povedať drama/mystery film. K tomu aby to Joel zrežíroval perfektne tomu niečo chýba . Napätie ? Herci ? Hudba ? Nemyslím si. Jaby som to obrátil na úplne iný film. A to myslím dejovo. Prečo ? No je to jednoduché . Tento dej je príliš slabý na to aby mohol uspieť a aby tam boli určité výčitky diváka ku koncu. Divák ktorý si pozrie film očakáva zážitok. Dá sa to vytvoriť jedným krásnym dojmom a to SUPRISE MOTHERFU*KERS! A to sa bohuzial nestalo. Nechcem povedať že to bolo predvidatelne to nie .. ale na dnešnú dobu to bolo videne uz týmto svetom ;)

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Toľko úžasných nápadov a šialený úlet. Z pohľadu hereckej stránky to bolo oničom ale s réžijnej naprostá bomba. Super film.

Kód Enigmy (2014)

Zvážil som svoje hodnotenie, a musím napísať že dávam o hviezdičku dole. Je to jednoduché. Zamýšlal som sa nad týmto filmom keď som hral hru ktorá mala rýchly začiatok , pekne dobrý svižný ale skončila priemerne . Podľa mňa to bolo aj v tomto filmu rovnako . Navnadilo Vás to , parádný rozbech A!!?? .... nepovedal by som sklamanie ale skôr len dlhá scénarova nuda ktorá musí zakončiť film preto lebo sa to viaže na skutočnú udalosť . 75%

Nesmrtelný (2015)

Nie zo všetkého sa dá urobiť majstrovské dielo, i keď máte dobrý príbeh.

Slídil (2014)

Chcete sa smiať?-pozrite si komédiu- Chcete plakať?-pozrite si nejaky romantický dojemný film- Chcete dať jednu cez hubu hlavnému hrdinovy?-pozrite si tento film. Kvalitné spracovaný film, ktorý dokazuje že nie rozpočet robí kvalitu filmu. Top herec v hlavnej postave Jake Gyllenhaal ukázal žie opať vie ako má hrať a zahral to naozaj výborne .. super film 75-80%

Ant-Man (2015)

Preboha dostanete Ant mana a naložite s ním takto?! To musi byť asi sranda lebo čo jedine som zastihol v tomto filme boli poniektore vtipné hlasky po ktorých som sa len tak ako "pousmial". A asi najlepšie na filme bol efekt inak ostatné ......!!!!!!!!!.......!!!!!!!!!!....?@?#?$?÷?#....... sakra prečo ?! Dostanete takeho dobrého hrdinu a pracuje sa snim ze vie toto a tamto ... pre Marvel by som to nazval Béčko ako Áčko a to myslím film. Presne tak ..béčkovy film a Marvel to neznie moc dobre a ani tento film tak nevyzerá. Nehovorím ze superhrdina sa mi nepáčil to nie .. je pecka .. ale takto vyzerá film s nie poriadne podchytenou réžiou. Rozhodoval som sa medzi 2-3 ale zato že som tam videl Falcona a Capa .. dávam 3 :) oo a zabudol som dodať .. chýbalo tomu viacej epickych veci nie len mravcov ktory dokážu medzi sebou a človekom komunikovať ..

Perníkový táta (2008) (seriál)

Serial ktorý púta diváka ako len môže a síce som sa zasvätil do tohto serialu veľmi veľmi ale velmi oneskorene to mi absolútne nevadi. 1-seria zatial 80% 2-séria 95%

Méďa 2 (2015)

Proste nie je to svetový film ale komédia je to na úrovni dnešného humoru. A v tejto dobe urobiť komédiu je dosť ťažké