machopoltar

machopoltar

okres Poltár

<< předchozí 1 2 3 4
    • 28.7.2020  21:06
    Madonna: Justify My Love (hudební videoklip) (1990)

to je vec,,,,,,MADONNA je .......... ,,,,,,,

• 19.7.2020  09:09
    Ježek Sonic (2020)

nechcelo sa mi do toho, ale jeden podvecer nazhavil projektor ,zvuk a dal spolu s 5 rocnou dcerkou,,,,,,,,,krasny obraz, jim ako vzdy paradny, technicky top, aj zaujalo, smiali sme sa obaja, nemam co dodat splnilo ucel lepsie ako som cakal, kebyze vsetky dospelacko - decke filmiky su taketo ,,, zabava

• 21.3.2020  09:20
    Obhájce (2011)

vzdy, ked to ide si to pozriem preto 5

• 6.2.2020  10:22
    Hellboy (2019)

preco okolo 50%,,preco,,,,tak som si precital ca 20 tych najnizsi hodnoteni a dostal som vysvetlenie, ktore ale nema vyznam rozoberat ale jeden dám,,,,,,,nevidel som sice ani jednotku a ani dvojku a toto som si pozrel nahodou, ale nudil som sa od zaciatku az do konca,,,potom si pozriete jeho oblubene filmy a pochopite ,,,,,,,,,,,,,,,,,,vsak toto je rozpravka o demonoch pre dospelych kde sa idete zabavat na danu temu a ak sa niekomu pacila 1 i 2, tak urcite ale urcite nebude sklamany,,,,,necakal som viac ani menej, dostal som presne to na co som sa tesil - pekelnu fantasy

• 3.2.2020  18:56
    Hotel Mumbai (2018)

NECHCEM,,NECHCEM,,NECHCEM novu benevolentnost zo zapadu formou asimilacie,,novy progres smer aj ked som momentalne politicky nahnevany na sucastnu garnituru ktora kociruje slovensko,,,,,,,,,,v tomto filme je opisany nazor neludskosti, ktorý si mi v rozmaznanej europe nedokazeme ani predstavit,,,,brutal ze sa to stalo,,,rozhadzalo ma to,, tak kvalitne to bolo natocene a aj ked som mimoriadne apolitiký, este raz ! nechcem imigrantov v europe aj ked su akýkolvek najlepsi, su ineho vierovyznania tisice rokov dozadu vychovávaní a to sa s naším ponatím nikdy,,,ale nikdy nestotožní,,,,,,,,,,,,zaostale monštra,,,,,,,velmi kvalitne spracovana skutocna udalost formou filmu,,,fuuuu

• 3.2.2020  18:43

ja som to pozeral ako viac ako 20 rocny,,,,sem -tam si na to spomeniem, ako silne to vo mne zarezonuje,,,,,,teraz na tom ide moja 4 rocna dcera u 3 tyzden a nedokaze sa od toho odtrhnut,,dokonca to vsade kreslí,,,,co na to viac napisat ked to berie kazdeho,,,,krasna vec

• 3.2.2020  18:41

pozrel som si to 2x v roznych náladách a vzdy sa mi to minimalne pácilo,,,,,,,,,

• 24.12.2019  11:40
    John Wick 3 (2019)

ja tomu neverím ze tu niekto hodnoti a hlada neaku podstatu, pribeh a podobne kinoklubove myslienky, ponaucenia otazky a odpovede,,,,,to uz ani hadam nieje pravda ze nachapu co KEANO spravit,,, zalezitost kde si divak sadne do kresla a musi vediet na ake ladenie filmu prisiel,  ze sa ide nezatazene bavit, i zasmiat a obdivovat ako sa keano zmeni na machine  ktora ide a ide  a ide,,,a TO JE VSETKO,,,otazka znie ci tento vedlajší žánrik KEANA , kedze ja ho povazujem za p. herca nabera smer hore alebo dole,,,,,,jednoducho  rozbehuva nieco podobne ako npr. TOM v mission p. osobnú seriu niecoho vlastneho,,,,,,,citat tu tie sracky niekoho ze jednotka bola najlepsia, je to bezduché a ze mal prestat atd atd,,,co prestat chcem az po 10ku pretoze to graduje,,zabavam sa ,,sledujem kazdu jednu scenu a ako su filmy na ponaucenie ci na ucenie alebo psycho,scifi, komedia, alebo krasne, nostalgicke  atd inak kvalitne , tak seria  johna wicka je zaner kde divak vie co ma cakat a urcite neostane sklamany, naopak 3 je brutalna,,,,,,,kolko casu musel 55 rocny keano  stravit v posilke ci s ucitelom bojovych umeni a plno ostatnych zalezitosti aby nam ponukol takuto nabuchanu akcnu lahodnu,  a pritom uplnú oddychovku bez psychickeho napatia ,,,podla mna sa to celemu timu podarilo brutalne a str sa tesim na 4 ,,,,a viem ze nepojde o filozoficku myslienku ci podstatu pribehu, alebo co tu niektorí vkuse hladaju pri tomto stile filmu, ale cisto o náááášlap a prave na to sa strasne tesim ,do kelu ludia kritici vsak spadol z 8 poschodia oplieskali ho balkony a nic sa mu nestalo a podobne- berte to takto,,,,,táákže ja si nalejem vinko, zapnem zosik,  nabudim reproduktory, zahrajem projektor a poviem KEANO mozes zacat a viem , ze sa idem cisto bavit na tomto pozlatku od A po Z,,,,,,,,,,,,ludia nepozerajte filmy na tabletoch ci noteboku a potom hodnotite , chodievajte do kín vtedy to bude objektivne,,,,,,,,,,

• 23.9.2019  20:40
    Mikrobi (TV seriál) (1975)

15 rokov hladam slovensky nazov tejto v mojom dectve najkrajsej rozpravky,,,,viem ze u nas sa ten robot volal augustin,,,,, ale uz som oovela blizsie aby som si to znova pozrel,,,,,,chrchr augustin,,,,,nas robot augustin nikdy nas samych nepustiii,,,tak sa to spievalo,,,,

• 14.9.2019  15:51

kazdy rok na vianoce je perinbaba,,popoluska a mrazik uz od nepamati,,,stale dookola a ja to nechapem ale respektujem,,,,,,,klamem,, chápem, ved robim to iste,,,,,,,,,,,,,s certy nejsou žerty som videl 1000x a este tolko x chcem,,,,,,

• 20.7.2019  11:01

fuu,,,,,spominam si na stare časy, ked som na videu 300x pozeral votrelca ci predatora, alebo ramba ci sialeneho maxa s melom g.,,indiana jonesa,,,,,,,,,,,,,,,,no a aky pocit som mal ked somo ten film dopozeral,,,,,neda sa to opisat, nieco co dnesne filmy mi uz ponuknut nedokazu aj ked su viac ako dobre, stale im nieco chyba,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, no mame tu vynimku, hra zacina bol zazitok po vs strankach,,to je pecka ktr si treba v klude vychutnat,na co rozpisovat dej ci pribeh, spravte si atmosferu zapnite poriadnu telku a riadny zvuk a doslova dobrodruzstvo moze zacat - hra zacina,,,,,,

• 7.3.2019  19:55
    Nevědomí (2013)

ja som si to pozrel s odstupom casu znova a nejdem opisovat ake to je len napisem, ze : TOM robi najkvalitnejsie sci fi filmy,,,,obraz ,,kamera,,priestor,,kvalita,,scenar,,prevedenie,,atmosfera,,hudba,,zvuk,,dufam ze spravi este par takychto zalezitosti, pretoze sa neskutocne pri tom relaxuje,,,,,,,,,,

• 30.1.2019  17:14
    Čára (2017)

velmi, velmi dobra vec,,tomas je vyborny herec,,,,,zijeme v krajine kde je tazke nieco stvorit a na druhu stranu tak lahko kritizovat,,,,,pre mna jedna z najlepsich veci moderneho cinema obdobia SK,,,,,

• 20.1.2019  09:33

3x som to nahodne zacal pozerat pri prepinaní kanalov hore -dole, ale vzdy od toho odtrhol,,,,no dostal sa k tomu konecne a poviem ze neurazi, nezatazi a cas ktr tomu povenujete nie je zahodeny,,obycajna lahka komedy, moozno aj nieco hovorí ak si z toho niekto zoberie ked chce,,,da sa,,,

• 18.1.2019  20:11

pozeral som to tak ze ma nieco od toho odtlacalo a nieco zas neustale pritahovalo,,,,,,asi 1X sa mi stalo pocas filmu, ze som prepol dabing do originalu a nacital titulky,,,,,jeden, vlastne urcite najhorsi dabing za celu moju kinema dobu,,,strasne nieco,,strasneee,,,,,,,po dopozerani som prisiel k PC a cekol kto to natocil a otazka co ma na obycajnom namete tak lakalo bolo zodpovedané,,,,,,,,,,woody allen,,a jeho schopnost tvorit,,,,,,,,,jeho podanie filmov je ine, ako ked sedite v dobrom divadle a aj ked jeho scenar je priam tuctový, vysledok je zakazdym vyborny,,,,

• 24.12.2018  22:27

jednoducho som to odpozeral a vobec nic mi nevadilo,,,naopak prijemne prekvapilo,,,,jednoduche,ucelne rychle,priame,mile,a co je hlavne - dobre,,,,hudba bola velky spolocnik a hlavna domena tejto rozpravky,,,,super

• 8.11.2018  21:09

fuuuuuu,,tak toto je silna kava,,,,,poslednom case dostavam vela podobneho o talianoch,,,,co je to za narod,, co su to za ludia,,,,,,,len clovek s obrovskou bolestou, uctou dokazal podat krutost skutocneho príbehu touto formou, prostredníctvom filmu,,,,,,,ja som z toho aj po týzdni uplne mimo,,,,,,,film je pomaly, ale to patri k veci aby vas pripravil na silný vnem,,,,,,,

• 8.11.2018  21:01

posledne marvelovky a mam ich odpozerane vsetky ma zacali nudit ,, okrem stražcov galaxie,,,,no a toto je zmas vlastne vsetkeho ,,,bal som sa toho tornada, pretoze cim viac tým menej,,,,,,,,,no ale tu to bolo vsetko v poriadku,,,,,bohovska zalezitost ktora svojim krajným prevedenim ukazuje, ze sa scenarom ,napadom animaciou dá stale ist dalej k dokonalosti,,,,, prve lastovicky tohto velkeho projektu mi pripadaju uz gýcovo, pritom som par rokov dozadu pri nich šalel,,,,,,,,,,dufam,,,budem verit ze to bude pokracovat aj pri infinity war, ked bude pre mna taky maly gýč a marvel ponukne nieco vo svojej dobe ako je infinity war teraz- graficke veldielo,,,ja sa sklaniam pred animatormi ktr vymysleli vsetky tie postavy,,,,,,,,,,

• 16.10.2017  12:20

5 rokov som mal v 79tom ked vysiel prvy pravy a mal ostat jediny votrelec,,,,,,,,nerozumiem tomu ale otec a mama boli na tom v kine za tvrdeho komunizmu,,,,,musim este podotknut ze vtedy na jedinom nasom televiznom kanaly STV isla najhroznejsia tvrdarna s madarskej produkcie serial linda veszpremi ktora sa prevazala na starej babete a po vyzuti drevak nakladala otockou,,len taketo nieco poznali mozgy nasich rodicov, predstavte si teraz ze si sadli do sedaciek v kinach a bol im naordinovany VOTRELEC,,,,,mama ta bola vyradena totalne,,cela ulica vecer sedela v kruhu a pocuvala dookola pribeh ktr bol nesktocny,,,,,,,potom ani neviem ako som sa dostal k pozretiu,,asi na videu v tej dobe ktore malo velkost mikrovlnnej rury,,,no ostal som az do dnesniych dní hotovy,,potom to trosku zriedil aps kultovy predator s arnoldom,,,,,,,,,,,,,,,,no ale k veci,,,,predstavte si tu davku nazabudnutelnych emocii,, TO porobil votrelec v podstate s celym svetom-nova era niecoho,,,,,,,presiel urcity cas az do dnes a kinema technologia sa zmenila natolko, ze uz je nemozne nieco rychlo a kvalitne neziskat,,,,,,,,,respektivne uz je mozne za par korun animacne vsetko,,,,,,,,,,,,,preto str vela ludi cakalo nieco nepredstavitelne, znova zazit to co v svojej dobe pri jednostke ,,ale ako ozivite tie pocity z doby ked nic nebolo a teraz kazdy tyzden vychadza film s tolk efekt ze to nema konca a priznajme si votrelec v dnesnom ponimani priser je len nervoznejsi pes,,,,,,,,ja si myslim ze prometheus bola fantasticka predohra k tomuto dielu a konecne som dostal vysvtlenie z detskych cias ako vznikla tato tupa nemotorna forma nadzivocisneho pudu zabijat,,,,,konecne som ho videl v plnej krase nie len poriskom od metly vysuvajuce sa druhe celuste,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,dalej atmosfera herecky vykon faasbendera ako robota dalej interier tej rakety,,samotne scenerie krajiny a vobec vsetko hudba , kamera atd atd,,,co viac sa da chciet,,,nic,,,,ved to bola pecka od A po Z,,dokonca este aj zvuk ci hd obraz ponukal tu naj kvalitu,,,,pre mna ako fandu mimozemskych priser a zvlast hlupeho votrelca apsolutna spokojnost,,,,,,,,,

• 10.10.2017  19:09
    Příchozí (2016)

citam komentare riadna divocina rozmanitosti,,,asi som to pochopil jednoducho po svojom,,,AK STE FILM NEVIDELI NECITAT,,,cim viac zacala chapat ich rec tym hlbsie boli jej predstavy -ona ako aj divak este netusili ze su to utrzky z buducnost,,,, podla ludi zbran a podla mimonov dar ktr nam priniesli bolo nove chapanie obr skok v mysleni az na tolko ze film to ukazal ako npr. vidiet buducnost,,,,,,,cim viac to chapala tym intenzivnejsie boli tie utrzky jej buducnost,,,,skoda len ze osud hlavnej hrdinke nadelil tolku tazobu, tu najhorsiu aka moze byt ,chore dievcatko ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,v tych predstavach ju muz opustil z jedneho dovodu, povedala mu o tom ze to doopredu vedela a aj tak snim to dieta mala,,ale ako mohla odolat tomu co je raz dane a po tych jeho slovach na konci,,,fu ,ja som z toho troska paf,,,aky musel byt velky ten dar, ako sa po jeho absorbovani zmenilo ludske bitie,,, zrazu boli az taki chapavi ze vnimali buducnost a co tie ostatne vyhody toho daru,,, to rejžo nemohol lepsie naordinovat,,,,,normale ak nezozerieme tuto planetu sa bude musiet nieco stat ,alebo nas slnko spali a bude pokoj,,,,,,arrival je nieco ine,,,dobree,,,, konecne,,,

• 23.9.2017  10:42

ghost in the shell je kult v japan anime a videl som ho v svojej dobe 100x,,,,,,,tento film v nicom nesklamal zvlast technicke preveddenie obraz zvuk s brutalne dobrou elektronickou hudbou,,,,,,,,,,,vsetko sa mi pacilo,,,oookrem scarlett johansson, ktora tento film a aj hlavnu hrdinku preniesla do komercie,,,co je vrazda tohto zvlasneho scifi filmu,,,,,taka korytnacka,,,skoda,,,,,

• 10.4.2017  11:08

v tejto dobe ked europa dostava od druhych kultur jednu zakernu facku za druhou,,,a snazi sa o zjednotenie ci uz ekonomicky a mentalne sa jej nalada nadstavuje tak, ze cela myslienka tohto projektu ma pre mna a myslim aj pre slovanske narody a vobec pre vsetkych opacny efekt,,,,,,,,,,,,,,,zlost,,neistotu,,stres,,nacionalizmus,,,,,,tak isto aj ja som nafuknuty ako balon a len to vo mne vrie za imigrantov , politikov darebnych grekov portugalcov ci spanielov atd atd,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,no po pozreti tohto filmu z greckej dielne som dostal taky malicky ventyl a pozrel som sa na vec z druhej strany,,,,,,velmi mudro,citlivo a poucne natoceny film, na ktr som myslel dost dlho,,,,,,,,,,,,pozeram ze hlavny hrdina ktr to zahral vyborne to vlaste reziroval, chcel asi ukazat europe ktr ukazuje na grecko prstom,,pomoooc,,

• 10.4.2017  10:57
    Omar (2013)

sedim nad klavesou a premyslam ako najlepsie vystihnut pisanym slovom teno príbeh,,,,,utok emocii ktr tento hlboky film ponukol,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

• 3.7.2016  10:46

mlady tinegers holmes v pyraminde hrozy sa zastaral do vysokej hry dospelych,,,tak neak som to vnimal ako sopliak vo svojej dobe, ked som s jednym nadychom sledoval akukolvek jednu cast sherlocka holmesa ktoru nam komunisti pustili na stv-ckach,,,,,,,ked som tento diel s mladym sherlockom dopozeral mesiac som bludil neustalim myslenim na tento film,,,,,bola to zmes uplne toho najlepsieho,najtajomnejsieho co som mohol v danej dobe vidiet,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,dostal som sa k tomu po obr case znova a spomenul na stare casy,,jasne ze v dnesnej konkurencii filmov je to len obycajne,,,ze dnesny mladik vo veku ked som to videl ja by pri tom mozno neobsedel,,,no pre mna je to aj po case jedna paradna zalezitost,,,,kvalitna vec,,

• 1.3.2016  14:56
    Ex Machina (2014)

,,uz viac X pisem tuto vetu k podobnym filmom ,,,,,to by dokazala natocit aj nasa sk produkcia 3ja herci vsetko v jednom dome,,,,ale nakonci sa len zasmejem,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ano 3-4 herci v jednom dome a vysledok fantasticky,,,,,,ked som sa do toho pustil, vedel som o com to bude, ,,po pozreti by som film zhrnut do jedneho slova,,umenie,,................,,,nadherna hudba,,super obraz,,minimalhaus architektura bola uzasna,,,pribeh-namet filmu a aj samotna umela hrdinka bola viac ako zaujimava,,,,,,,,,,,nie tak v dalekej dobe to bude prehliadnutelna zalezitost,,,dnes v pritomnosti je to krasna moderna po vs strankach,,,,,to najvyzyvavejsie koketovanie cloveka s umelou inteligenciou vo filme ake tu zatial bolo,,,,,

• 24.1.2016  21:19

will bol v mojej puberte clovek ktory svojim chapanim, vnimanim a citeni a zvlast produkciou v hudobnom smere urcoval ako sa mam poberat,,ktr smerom chapat respekt citit hudbu,,jeho muzika mala duzu,nadprirodzenost v danom smere,,,aj v dobe ukoncenia komunizmu som si ho vybral sko vzor, pretoze jeh scena a aranzma ma priam inspirovali,,,,nebol som sam pretoze jeho talent ho dostal po dalsich projektoch medzi us top smotanku,,,ano cernoch s bielym vnimaicm a chapanim a co jenajhorsie s kritikou,,,ano to je dnesny will smith,,,,,ked dozrel a pochopil ako to chodi v biznis priemysle us, potreboval a chel do toho zasvetit aj svojo syna jadeho,,,,,a to je koren hriechu,,,,,,, raz mi moj kamarat ktoremu sa celkom v zivote darilo povedal,,,ten moj syn je strasny debil,,radsej ho budem zivit ako sa mam nanho spolahnut,,,,,,no a presne toto je aj moj nazor na tento film,,,,odpudzive podanie od mladeho jadenho,,,kua will radsej ho niekde zavri šať chovaj,hickaj kup mu kazdy rok ine lamborghini , len ho prosim nenut ludom, cize na herecku scenu,,,,,,,,,vsetko dobre okrem neho,,,mozno som zaujaty a sam neviem preco ,no ten chapec mi liezol tak strasne na nervy, zvlast ked vesmir ovladol clovek, konstruloval neuveritelne stroje rakety ,galaxiami spolu komunikovali a on dilino stal na kameni a rukou natahoval 10cm aby zachytil signal,,ach,,a pritom ta herecka afektacia je priam brrrrr,,,,no ale co uz mam rad scifi preto davam 2

• 20.1.2016  12:33

jasne ze 5 plnych tucnych hviezd,,,,jednoducho je to kvalitny film,,,uvod filmu a prvotne prepadnutie stanovista lovcov bobrov indianmi, ma uplne sokovalo dokonalym realnym prevedenim,,este som nieco podobne vo filme nezazil,,pocas celej sceny nebol ani jeden strih,,uzasne,,ta spinava realna dobova atmosfera, prostredie, dalej kamera hudba,, dokonale,,,film je tazkeho razu ,,iny ako vs ostatne svojou ojedinelostou , pribeh je obycajny priam jednoduchy na tu dobu vsedny, ale pre nas divakov podany strhujuco,,,prostredie,prava priroda ziadna pocitacova animacia a nadludska praca kameramana je v tomto filme ukazkova referencia,,este raz najdokonalejsia kamera aku je mozne vo filmoch vnimat,,,,,jedine co mi vadilo bol hardy, priamo- on to nevie,,,ci hra kozmonauta, zabijaka,mravca,boxera alebo beana vzdy je to pohybom a mimikou hardy a nie dana postava ,ak by bol zaporak naozajstny herec,film by bol este ovela dokonalejsi,,,nazor pisem na druhy den a stale na film myslim,,,,,

• 3.10.2015  22:48
    Kriminál (1989)

ja neviem, ale celkovo mi stallone pripadal v tomto filme ze to normalne vyporne zahral a podal,,,uplne som mu to uveril,,,,neak som sa v poslednom case dostal k jeho tvorbe a vobec nelutujem,,,,,,,,vo svojej dobe boli jeho diela tercom kritiky, ale s odstupom casu v porovnani co sa dnes toci povazujem jeho tvorbu za standartnu klasiku,,,,,,a film kriminal za tu lepsiu, riadne ma chytala nostalgia,,,,dobre sylvester snaha sa cení,,,,,,

• 24.8.2015  10:49

kamarat mi pred pozretim povedal a vobec dost ludi, ze je to kvalitne, ako zachrante vojaka ryana,,,,nie,,urcite nie,,,,,mozno som od filmu cakal strasne vela a okrem psychologie ktora vojna ponukala som nedostal nic,,,,mozno som to pozrel v zlom case , ze nebola nalada, no dorazila ma konecna bojova scena, ktoru urcite a nik ma nepresvedci, ze nie, musel rezirovat sylvester stallone,,,co sa mi pacilo bolo technicke a zvukove prevedenie strelby,,ak to bolo v danej dobe podobne a realne, celkom vyborna technologicka vyspelost a oboznamenie s realitou priemyselnosti 2 sv vojny,,,,film neurazi,,

• 7.8.2015  22:53

cožeeeee to slovo som povedal kazdych 5 minut,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,proste norsky komedialny horor o nemeckych zombikoch,,,,to hovori o vsetkom,,paradny našlap,,,

<< předchozí 1 2 3 4