Amazing Spider-Man (2012)

spider man bol moj hrdina uz od dectva a vyhladaval som kazdu jednu zalezitost i tu najzakladnejsiu animaciu s tymto hrdinom,,,,,,,,,,,,patri do najsilnejsieho tria spolu s supermanom a betmenom,,,,,,takze ako kazdy advent vychadza novy model auta,, tak kazdy advent natacaju americky filmari dookola tieto oblubene zalezitosti,,,kazdy kto ma odpozerane neake tie casti vie o com je zakladny dej, pribeh o tychto hrdinoch,,,,,,spiderman nieje vynimka a znova je tu uloha natocit to iste a pritom aby to bolo ine,,,,,zial tato nova kolekcia,ze vraj to bude kolekcia s nazvom AMAZING je slaba ako caj,,nema gule,,,,ja mam zakoreneneho spajdaka ako 35 rocneho introventa, ktory sa len tak tulal, kym ho nedobol naslapany pavuk,,,znicoho nic sa z neho stal po vš. smeroch nabity chlapik s obr energiou a schopnostou ,tulajuc sa nocou co nocou po strechach s monologickymi rozhovormi o ktorych bol prave spiderman,,tieto dnesne spidermanovky tlacia hlavneho predstavitela do strednej skoly co mne osobne vadi, ale zial klientela je biznis,,,,,,,takze aj ked je film celkom fajn spraveny, zvlast anatomia jastera-zaporaka aj tak film nema charizmu,,,a spajdak ja prave o tom,,,,,,,,,este hlavny predstavitel, nic proti v inych filmoch je celkom ok,,,,ale ako spajdak je kua slabyyy a kua sa mi tam nehodi,,,vyber hrdinu velmi zle,,,

300: Vzestup říše (2014)

nevedel som ze ludske telo ma 15 litrov krvi,,,,,,,,,,,,,su filmy,,ktore sa jednoducho nemozu opakovat,,respekt tocit volne pokracovania,,taky film je jednoznacne 300,,,, niekedy ked akoze mali pracovat nacionalisticke emocie som sa usmieval,,,,ale nevadi ked si tento film clovek pozrie,,,,,,,,,,,,davam plne 3 koli eve,,,ta to vie,,normalne som mal z nej strach,,,,

Legenda o sovích strážcích (2010)

davam 4 koli neuveritelne dokonalej animacii,,neskutocny obraz, efekt, detail,,,,,,,pribeh, jeho realizacia a atmosfera filmu je podla mna viac zla ako dobra,,,,,,,,jednoducho to je slabe a clovek na to zabudne hned po minute dopozerania,,jedine co mu ostane v pamati je dokonalost urcitych obrazovych pasazi,,,,,,,,,co sa tyka prevedenia , kazda jedna sekunda je fakt dokonala, ale opakujem to je vsetko,,,,,ak by sa tato zalezitost stretla naozaj dobrym pribehom, iste by sa jednalo o absolutnu dokonalost,,,,,,jediny profit z tohto digi animaku je , ze si krajne vyskusate, ako to vie vasa hd telka ci projektor,,,,,,,,,,,,,

Hněv Titánů (2012)

kazdemu kto dal menej ako 3 by som dal vykres A4 zastruhanu ceruzu a nech nakresli asp nieco,,,len slovek ktory v zivote neskusil vytvorit na papier nieco zo seba moze hodnotit tuto zalezitost zaporne,,,,,,,,ja sa neuveritelne sklaniam pred dnesnymi animatormi a pc maniakmi , ktr tento film skladali,,,,,,ked kron vystupy z podzemia a zacne rozzosievat lavove chrlenie, nedokazem sa vynadivat,,,, uz len to je neuveritelne prepracovane,,,,,vobec cely film je technicky na spiskovej urovni,,k tomu super hd obraz a priestorovy zvuk, akcnost a aj atmosfera,,ovela lepsie ako jednotka,,parada,,,

Souboj Titánů (2010)

neuveritelne ze to tu 80% ludi porovnava so starou verziou z cias ked najakcnejsie co za komousov vysielai boli bakalari,,,,ano prva verzia bola modla, ikona na tu dobu a v nasich spomienkach neprekonatelna misticka zalezitost , kedze komunisti nam malo co dovolili,,to ze stara verzia bola viac ako kvalitna niet pochyb pre nas starsich, no po pozreti z mladou generaciou cca 13-15 rocnych rodinnych prislusnikov som dostal doslova vysmech,,,,,,,,,,,,,,,,,,,nove spracovanie suboj titanov je o modernom akcom prevedeni, ved nejdete do kina s pocitom sledovania psychodramy, ale na klasicky oddychovy dobrodruzny kinofilm,, kde si treba vsimat scenerie,,akcnost ,,zvlast pracu animatorov ,,hudbu, zvuk a obraz,,toto vsetko moderny suboj titanov má a plne ponuka,,,,,nie zly film na paradny vecer,,,

Horší než smrt (2010)

Neuveritelny priklad ak ste videli original aj toto....AKY JE ROZDIEL MEDZI BIELOU a CIERNOU..................

Mechanik (2004)

bale je blazon,,,,,,bol 1,,,az potom vs ostatni zacali robit recesie zo svojim telom koli uloham do filmov,,,,,,,pochmurny, temny, no vyborny , iny film s neuveritelne fantastickym christianom baleom,,,,

Columbo (1971) (seriál)

fakt som si pri kazdom jednom diely super oddychol a odreagoval,,,,,dobre napisane, zrealizovane,,,,,,kazda cast mala svoju charizmu ,,vychutnaval som si jeho stavbu pasce od uvodu az do konca, kde zlocinec nemal od zaciatku ziadnu sancu,,,,velky relax pri sledovani tohto serialu,,,,pre mna paradna klasika,,,

Zachraňte pana Bankse (2013)

film je o urcitej casti zivota spisovatelky p traversovej,,,a o tom ako ju pán walt disney láme, aby svoje naj dielo dovolila z knihy dostat na platno,,,,,co uz na tomto moze byt zaujimave,,,,no,,neuveritelne klobuk dole pred EMMOU THOMPSON,,,toto je film kde prave heresky vykon robí z filmu film,,,,bez nej by to bolo v modrych hodnoteniach s nou ako vidim v cervenych,,namotala ma, je dobraa,,,,celkovo ak sa ideme bavit o filme , zakladna vydarena americka citovka,,ale tá z tych dobrych,,,,,

Prince Avalanche (2013)

vzdy ked vidim tento styl ladenia filmu, kde je vsetkeho minimum,,,kde film plynie pomalickym tempom a rozpocet moze byt minimalny pomyslim si,,,toto by hadam zvladli aj nasi slovensky umelci a zvlast menezment,,,,,,,,,,,,,potom spomienkou na fontanu pre zuzanu 3 kde isiel celorocny rozpocet pre film od statu ma preskoci smrtka natolko, ze sa potkne a premysla ci ma berie hned,alebo az potom,,,,,,,,,,,,,,,,,,po pozreti tochto filmu som mal dobry pocit,,,,,,,,,,celucicky film 2ja chalani roznych povach a veku pracuju mimo civilizacie vo vyhorenej krajine,,,,,,na ceste rekonstruluju poziarom znicene reflexne casti vozovky,,,,,,tahún filmu je melancholicka atmosfera, skvela hudba, dobry obraz-farby- kamera ktora nadherne zabera pomalicky sa regenerajucu krajinu, dalej jej strih a aj dobre zahrane ulohy,,,,asi neak takto by sa dal cez film charakterizovat postup,,ako vznika jeden z dojdolezitejsich ludskych vztahov a to z koegu znami, potom kamarat a az nakoniec co sa v dnesnej dobe nevidi pravy priatel,,,,,,,,,,,,,,,,,,neviem preco ale ked vidim film z paulom ruddom je pre mna neherec,,tu to ale dal,,,,