Pražák

okres Praha
Brooklyn/Letná

1 4 6 8 9 10 11 následující >>
    • 7.1.2014  17:04
    Čtvrtá hvězda (TV seriál) (2014)

"Fuck Prague!"

• 24.1.2010  13:30

"Záleží pouze na vás, zda tomu uvěříte, nebo ne. Mějte prosím na pozoru, že některé skutečnosti, které uvidíte jsou extrémně znepokojivé."

• 14.11.2009  01:12
    Číslo 9 (2009)

"Nic nám tu nenechali, proč máme napravovat jejich chyby?"

• 2.10.2012  16:24
    Řím (TV seriál) (2005)

"Seru na vaši svornost!"

• 22.12.2007  17:15
    Šeptej (1996)

O poznání lepší než Samotáři. Ale celkově taky o "hovně".

• 16.2.2009  11:28
    Ženatý se závazky (TV seriál) (1987)

"Tati? Proč mají ty lidi venku vidle, hořící pochodně a křičí naše jména? Al je definice buranství, ale nelze ho nelitovat. Prostá manželka, prosté děti. Peníze, jídlo. Sex? Nikoliv. Nejradši mám ale podpantofláka, souseda a rádoby Casanovu Jeffersona!

• 21.12.2010  11:17

"Naučil jsem se jezdit na koni. Osvojil si základy maďarštiny. Hraju závodně domino. Ale chodil jsem i do kurzů pletení. Zkusil jsem judo. A hlavně. Každej víkend chytnu stopa a vyrazím na čerstvej vzduch."

• 25.11.2008  11:02

"A holčičko, máš radši tatínka nebo maminku? - Já mám nejradši Stalina!" Zřejmě tenhle film skvěle odráží ruskou povahu, absurditu doby a vše tak trošku zlehčuje, ale na mě to osobně teda vůbec nepůsobilo. První dvě třetiny se kroutím nudou, aby to alespoň v části "otce Stalina" nabralo teprve finále a pak zase nic. Oceňuju Menzlův koncept s ruskými herci, který jsou opravdu správně vesničtí a neherečtí. Neoceňuju dabing, který teda opravdu tahal za uši. Zejména Abrhám, poprvé jsem si uvědomil, že jeho hlas vůbec v dabingu nefunguje, stejně tak i někteří další. Troufám si říct, že Svěrákův scénář do filmu vkládá "český" smysl pro humor a trošku filmu ubližuje. Tvaří se to kolikrát více jako český pohled na ruský. Myslím, že ruský humor je drsnější a daleko černější.

• 4.3.2007  14:33

Jak řekl Herbert Lom: "Ten pán, co hrál Sellerse je lepší než sám Sellers."

• 2.9.2009  21:44

"Vy nekouříte? - Já když kouřím, tak zvracím."

1 4 6 8 9 10 11 následující >>