Králova přízeň (2008)

"Suďte mě, pánové. Ale nikdy nezapomeňte, že váš rozsudek bude souzen Bohem, u největšího soudu ze všech."

Labyrint lží (2008)

"V téhle sračce není nikdo nevinný, Ferrisy."

Máj (2008) odpad!

"Byl pozdní večer – první máj – večerní máj – byl lásky čas. " POZOR SPOILERY :-) Indiánský náčelník Šilhavý Vilém se zamiluje do místní “dobrý-den-kozy-ven” kurvičky Jarmily. Té zrovna končí směna v místním lokálu a tak se sejdou na kopečku. Hned si to tam rozdají - snad se nenastydnou, pěkně to tam fouká. Následuje product placement na krajinu kolem Máchova jezera. Děj jde dál. Šilhavý Vilém přichytí Jarmilu při orálním sexu se svým otcem, psychicky to neunese a řeže otce do krku. To samozřejmě neštasně odnesou čerstvě vypraná prostěradla. Tato tomatová scéna odstartuje rytmický rockový song od Saportlezbienz a videoklipový trip na Matějskou pouť se spoustou bubáků, které jsme viděli už v Kytici. Následovně můžete vidět padající několikakilogramový meteorit, dále pak pískající mravence a v neposlední řadě samohybnou loďku. WTF?! Kýčař Brabec si dokonale zamasturboval za kamerou a může si podat ruku se svým slovenským kolegou Jakubiskem. Prosím, nekupujte nikdo už Brabcovi k Vánocům nějakou Máchovu či Erbenovu knihu. Díky.

Max Payne (2008)

"Chceš nejdřív moje doznání?" Nechci.

Milionář z chatrče (2008)

"Jamala Malika dělí jedna jediná otázka od výhry 20 miliónů rupií. Jak to dokázal? A) Podváděl, B) Měl štěstí, C) Je génius, D) Mělo tomu tak být."

Mr. GS (2008) (pořad) odpad!

Ano, byla to jen otázka času, kdy se programový ředitel n@vy zamyslí a pokusí se vyšlehnout kopii "Uvolněte se, prosím" Jana Krause. No a ten Genzer&Suchánek s Tele Tele přece nemůžou být špatní. Jenže oni jsou, a ještě zoufalejší byl výběr hostů. Za všechny příklady jako vrchol demence rozhovor s bývalým členem bývalé kapely Lunetik...

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

"Na zabíjení nemrtvých je něco neuvěřitelně romantického." Blijící kráva, dobrý - to si jen tak někdo nedovolí!

Nejkrásnější hádanka (2008)

"Ty kujóne!" Ano, Troška je kujón a i já jsem kujón. Ono dát 24 hodin po Vláčilově Údolí včel Troškovu pohádku hraničí trošku asi se šílenstvím. Ale mozek si vyžádal výplach. Asi mě každý pochopí, že jsem to nedokoukal do konce.

Neuvěřitelný Hulk (2008)

"Vždycky jsem měl pocit, že stroje jsou mnohem spolehlivější!" Tony Stark

Nouzový východ (2008)

"Na pravdu se nezapomíná. Jen se učíme lépe lhát." Pěkně hutný dialogy i postavy. April i Frank představují kousek každého z nás. Příběh o průměrnosti a hledání východisek. Na pár let si od toho dám pohov.