MichaelaS1

MichaelaS1

Česko
Stará duše...

9 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Vikingové (TV seriál) (2013)

  Příroda, kostýmy, hudba, děj, napětí, atmosféra... Výborný seriál, který se stal mou drogou. Stojí za to se na něj podívat. . . ♥Floki: ,,I hate you Ragnar Lothbrok... and I love you with all my heart" .......

 • poster

  Hra o trůny (TV seriál) (2011)

  Jakožto milovnice fantasy říkám: Neskutečně poutající a návykový seriál. Po shlédnutí dílu to člověka láká dál a dál, tedy alespoň to tak bylo a je u mně. V seriálu se stále něco děje, takže nuda určitě není, možná prvních x dílu, kdy se to rozjíždělo. Postava, která se mi fakt líbila už od začátku je Tyrion Lannister (Peter Dinklage). Trpaslík se smyslem pro humor a rozumem. "S trochou vína v břiše je hned všechno lepší." | "Měli jsme zlé krále, měli jsme hloupé krále, ale nevím, čím jsme si zasloužili mít za krále zlého pitomce." - On uměl všechno tak krásně a přesně říct. Další věc, co se mi líbila, když řekla Cersei Lannister (Lena Headey): "Čím víc lidí miluješ, tím víc jsi slabší. Děláš pro ně věci, které bys dělat neměla." Pěkné a pravdivé... Korunku za nejhorší postavu získává Joffrey Baratheon (Jack Gleeson). Celkové hodnocení seriálu 5* a řadím mezi špičku.

 • poster

  Lucky Louie (TV seriál) (2006)

  Škoda, že pouze 13 dílů. Jednou jsem se rozhodla se na tohle podívat díky hodnocení zde a nezklamalo... Sitcom obsahuje vulgární výrazy a s nimi TOP hlášky.

 • poster

  Ztracený svět (TV seriál) (1999)

  Ať už je tento seriál blbost nebo ne, já ho prokoukala půlku svého dětství a prostě jsem ho sledovala ráda. 4*

 • poster

  Chůva k pohledání (TV seriál) (1993)

  Ze začátku jsem si říkala, co to je sakra za blbost, ale po několika dílech se mi to strašně zalíbilo a stalo se z toho jeden z mých oblíbených seriálů. "C.C. Babcock: Dobré ráno, Nilesi! Niles: To bylo..." Úplně žeru tyhle dva a to jejich pošťuchování. :-D 5* !

 • poster

  Upíří deníky (TV seriál) (2009)

  Nejsem nějaký velký fanoušek upírů, ale tenhle seriál je sakra dobrý, hodně bohatý na zápletky, neustále se tam něco děje, takže nuda rozhodně není. Jelikož mám shlédnuté všechny série, nemohu dát jinak, než 5*.

 • poster

  Smallville (TV seriál) (2001)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace