Hacker (2015)

Jako celek se mi film celkem líbil. Popravdě jsem se celkem bál jak dopadne Chris Hemsworth jako "hacker" ale ukázalo se, že postavy jako je ta jeho je na to co se ve filmu děje celkem potřeba. Oceňuji vyváženost IT scén a akce. Všeho tak akorát. Na druhou stranu očekávání to nenaplnilo tak jak jsem čekal. 71%

Jupiter vychází (2015)

Když jsem se o filmu dozvěděl, měl jsem celkem radost, že něco takového přijde. Tento názor se mi obrátil v prach po první půl hodině filmu. Efekty nejde než nepochválit, ale herci moc nezaujmou akční scény nudné a zbytečně natažené to nekonečna. Mrzí mě, že se více nezaměřili na mytologii a životní styl mimozemšťanů. Místo toho tuna akce která prostě nudí...Zjevně ale toto není to co Wachowšrí zamýšleli a možná se dočkáme director´s cut verze. Jiný důvod abych se na to podíval znova asi nenajdu. 56%

EXODUS: Bohové a králové (2014)

Na film mě vzala máma. Já neměl zas taková očekávání a sám bych asi nešel. Gladiátorovi to nesahá zdaleka ani po chodidla. Málokdy se mi stane, že bych v kině usnul. Nemám co bych k tomu víc řekl.... slabých 53%

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

Co dodat. Film co mě za mlada uchvátil a nastartoval mojí posedlost sci-fi tvorbou. Lidé co zažili původní trilogii na tento film nedájí dopustit a na druhé straně lidé co se zamilovali do Star Wars až od nové trilogie tvrdící, že tato epizoda je nic než vykopávka. Je potřeba pamatovat, že bez tohoto filmu by ničeho co tak milujeme nebylo. Příběhově sice nebyl tak do hloubky zpracován, pořád je to ale nestárnoucí klasika kterou může člověk vidět po sté a pořád se skvěle baví.

Kingsman: Tajná služba (2014)

V životě jsem asi neviděl větší k*avinu. A jsem za to strašně rád! Už když jsem viděl první trailer a zjistil, že to bude režírovat Matthew Vaughn věděl jsem, že to bude boží. Pro lidi co mají rádi filmy jako Kick-Ass které jsou Matthewovou specialitou je toto důležitá věc. Pokud máte problém s povadlým bříšním svalstvem tento film vám poskytne dvě hodiny intezivního tréninku. Pro mě osobně je to ještě lepší tím, že film obsáhl dost věci co mám rád, britské gentlemany, Mopse a spoustu dalších. Dávám........92%

Agent Carter (2015) (seriál)

Co dodat. Stejne jako Agents of S.H.I.E.L.D neda se pcekavat moc velky uspech mimo fanouskovskou zakladnu MARVELU. Zatim je vsak brzo delat ukvapene zavery, uvidime treba nas Peggy jeste prekvapi. Hezky vystihnuta dobova atmosfera, MARVEL a nekolik zajimavych postav z toho dela uctyhodneho sourozence Agents of S.H.I.E.L.D Davam 79%

Návrat do budoucnosti (1985)

Naprostá klasika, která dobyla moje srdce už za mlada. I po tolika letech si pořád najdu čas se na to podívat a pořád, i když film znám i pozpátku, se bavím jako bych to viděl poprvé

Těžce zamilován (2001)

Co na to říct..... Jack Black je pro mě bůh a proto i film né takových kvalit je pro mě fajn. Patří ovšem k jeho slabším.