Lovec: Zimní válka (2016)

Asi lepší než první díl, ale pořád takový nijaký. Souboje celkem zaujmou, pár vtípků se tam také objeví. Takže, když chce jít člověk do kina a neví na co, tak proč ne. Podruhé to asi vidět ale nemusím. Jedna hvězda za obsazení, druhá za nadržený trpaslíky, kteří dobře pobavili a třetí za to, že se tam neobjevila Sněhurka aka Stewart.

Kung Fu Panda 3 (2016)

Třetí díl se prvím dvěma solidně vyrovná. Stále si drží ladnost humoru, děj je stále poutavý. A to nebývá u animáků zvykem, aby i třetí díl vůbec za něco stál. Rozhodně nutnost viděti. Schopným doporučuji v originálním znění, protože u této série jsou dialogy naprosto bravurní. Jen je škoda, že děj už dosáhl řekl bych až hyperboly. V prvním díle byl sice Tai-Lung tvrďák, ale sundat ho nebylo tak těžký. Lord Shen sice vlastnil zbraň, pomocí které chtěl vyhladit Kung-Fu, ale stačilo, aby se slabá desítka mistrů a Po spojili a bylo po strandě. Tady máme bojovníka co se vrátí ze země duchů a přemění všechny mistry na nefritové otroky. Dál už snad jít nejde. Samozřejmě nesmím zapomenout na počet knedlíčků v puse, který vzrostl ze čtyřiceti na 100. Těším se a doufám, že bude další díl, ale zaujímám jistou obezřetnost.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Uz od zacatku bylo jasny, ze film bude nalejvarna tuny informaci, aby DCEU mohlo alespon trochu dohnat MCU. Na jednu stranu to chapu, ale u mnoha deje neznalich divaku to vyvola pomerne silne zmateni. Pro lidi co nevideli Muze z oceli a komiksy je nezajimaji, to je strata casu vubec na film chodit. Cekal jsem s cim DC prijde, aby se vyrovnali Marvelu, ktery s filmy narazil na zlatou zilu. Byl jsem dost skepticky a cekal jsem, ze jednoduse okopiruji styl Marvelu, ale byl jsem prekvapen. Je zrejme, ze Universum DC vsadilo na temnotu, ktera k tom krasne sedi. Nezbyva mi nez blahoprat a doufat, ze Liga Spravedlivich precezme kolik a bude pokracovat v slusne rozbehle stafete.

Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)

Prestoze se musela Atlantida prodrat stinem SG-1, ukazala, ze je vice nez rovnocennym partnerem. Postavy sice nejspu tak silne a charismaticke jako v SG-1, ale jsou podstatne labilnejsi a divnejsi. A vlastne me to chvilema bavi vic.

Ave, Caesar! (2016)

Když jsem viděl plno negativních recenzí na tento film říkal jsem si, že alespoň uvidím plno slavných tváří. Ale byl jsem vyveden z míry. Ačkoliv má film pár slabších míst, kdy už si člověk přeje, aby scéna skončila, většinu času jsem se skvěle bavil. Film vlastně nebere nic vážně a ze všeho si dělá srandu a tak je k tomu třeba přistupovat. Kdo se chce odreagovat a příjemně pobavit ať neváhá!

Bulšit (2001)

Parodie filmu co uz je tak dost silenej, je z principu magorina. A adi proto se mi to tak libi.

Vejška (2014)

Cely film me se me drzela nostalgie. Vzpominal jsem na to, jak jsem si jako 11 lety pubertak pripadal jako kral sveta, ze jsem sel do kina na film oznaceny "12". A presne na tom si film stavi. Vse je vice mene podobne Gymplu. A vlastne je to dobre.

Deadpool (2016)

Jako co k tomu říct. Kdo ví o koho se jedná je mu jasný, že tohle nebude, jak zazní ve filmu, "příběh o lásce". Film dává přesně to, pro co si komiksáci jdou. Po shlédnutí si člověk z kina odnese doživotní pokřivení osobnosti a protrženou bránici.

Star Wars: Impérium útočí (2012) (TV film)

Klasicka legoblbina, clovek se nasmeje a jeste k tomu u Hvezdnych Valek. Co vic si prat!

S čerty nejsou žerty (1984)

Je to rebel! Film ocividne musi byt dobry kdyz da svetu tak silnou hlasku. Za me nejlepsi pohadka tohoto typu.