Miami Vice (2006)

Čtyři je málo, pět je moc. Napínavá mafiánská vybíječka, a ty já žeru. Colin je hustej motherfucker. Manna mám rád, ale to nejlepší už asi natočil (Heat, Insider). Občas mě s tím polopatickým vysvětlováním pro retardovaného amerického diváka trochu serou.

Pařba ve Vegas (2009)

Ty rána jsou nejhorší, ale někdy se člověku podaří místo bolehlavu solidní dojezd a pomalej bezbolestnej proces vystřízlivění druhej den k večeru. Osobně tomu říkám "modrý hovno". Fílm má svá hluchá místa, ale naopak občas jsou tam momenty, u kterých prskáte na monitor, na ty slabší čtyři to je.

Veřejní nepřátelé (2009)

Byli jste někdy v mrazáku? Tak já tam dneska byl, tohle je na zápal plic, co dneska předvedlo mulitikino v Jihlavě. Ovšem klimatizace na plné koule nebylo to jediné, co mě vyděsilo. Jeden z nejslabších Manovo filmů. Nedostal jsem vůbec nic. Rozstřesená kamera, jako by to točil Radek John pro pořad Na vlastní oči, mě možná bavila prvních deset minut. Je těžké si udržet náklonost k hlavnímu hrdinovi, když se víceméně jedna a tatáž akce dokolečka opakuje celých 140 minut. Bale je možná teď v laufu, ale zatím jsem neviděl nic, čím by mě extra nadchnul. Depp ten sice hraje vcelku dobře, ale taky furt stejně a začal nám krasavec trochu stárnout. Třetí hvězdu přidávám pouze za závěrečnou sekvenci. Nezbývá než zatlačit zrmzlou slzu a spravit si náladu na Insiderovi nebo Nelítostném souboji..Průser roku!

Lovec jelenů (1978)

Působivý film, který sebere veškeré iluze o životě. De Niro, Walken a Cazale jsou naprosto geniální. Film bych rozdělil na dvě části v první hodince je to víceméně děsná prdel, kterou zažívám s kamarády u pivka. Druhá část začíná bez varování střihem do Vietnamského pekla a člověk se nestačí divit. Pohledy DeNira na toho rákosníka, co ho fackuje, mluví za vše. Vyspělej a připravenej jít do války byl jenom Michael, psychika těch dvou sesrala jako domeček z karet a jejich jednání jsem nechápal. Scény s ruskou ruletou jsou samozřejmě těžkej kalibr a jestli je pravda, že DeNiro navrhnul dát jedno kolečko s ostrým nábojem, přestože nebyl přímo v poloze výstřelu, tak ten chlap jde se svým herectvím až na dřeň..

Kamarádova holka (2008)

Seru na vulgaritu. Dane Cook je neskutečně vtipnej parchant a Baldwin je kapitola sama pro sebe.

Horší než smrt (2007)

Nářez, ale stejně to mělo větší potenciál.

Valkýra (2008)

Uchvacující. Odzbrojující odvaha. Začínám Tomovi přicházet na chuť.

Něco jako láska (2005)

Docela příjemnej filmeček na páteční večer s přítelkyní!

Veřejný nepřítel č. 1: Epilog (2008)

O chlup lepší než jednička. Jasně, byl to zločinec, ovšem ta závěrečná jatka mi moc jako policejní akce nepřišla.

Veřejný nepřítel č. 1 (2008)

Neobyčejný film o jednom antihrdinovi. Vincent mě stále utvrzuje ve svém herectví. Každopádně skutečnej Mesrine musel bejt kapitola sama o sobě, protože tohle se jen tak nevidí.