Oko bere (2008)

No já nevím, tyhle ty kejkle mě sice celkem baví, ale moc realisticky to nevyznívá. Kdyby to všechno bylo tak jednoduché, tak se nám matfyzáci proháněj po Praze ve ferrari.

Transformers (2007)

O tom, že bych s Megan Fox rád splynul v jedno tělo asi nemůže být diskuze. O tom, že Bay je akční killer na entou (tady moc ne) a že jsme si u něj zvykli nepoužívát mozek se asi taky přít nebudeme. Jenom mě sakra zajímá, jak to dělá, že dostane na takovou píčovinu takovej balík. Ale je to docela jízda, to se zase musí nechat! Ovšem Skála byla jenom jedna.

Zack a Miri točí porno (2008)

Tohle jsem ještě nežral. Smith je hovado, ale vychází mu to úžasně. Ovšem na Chasing Amy to nemá ani z rychlíku, ale člověk se u toho pobaví jako u máločeho!

Stáhni mě do pekla (2009)

Komedie balancující na hranici hororu. Žádná velká senzace, ovšem varování, Miloš způsobuje průtrže břicha!

Proces H (2009) (seriál)

Škoda, že sme ty sviňe po revoluci nezakázali. Oni si teď dokonce stěžují. Na tuhle partaj bych poslal pár zfetovanej negrů z kleštěma a ledlampou, aby si tady kluci trochu zablbli. A pro soudruha Filipa mám tento vzkaz: "Ještě jsem s tebou hochu neskončil, tvoje prdel pozná středověk. Slyšíš to, ty vidláku? Zádnej soud, žádná porota!"

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Viděl jsem teda jenom pár dílů, ale ani jednou jsem se nezasmál... Co to kurva je? Tisíckrát dokoločeka modifikovanej jeden vtip. Tohle u mne jaro nedělá.. Nechápu tak nadsazené hodnocení... A vidíte po pár dalších dílech mě to naprosto dostalo....

Ali (2001)

Mohlo mě to knockoutovat jako Zuřící býk. Bohužel tomu cosi chybělo. Možná nejasnost souvislostí. Veškeré zápasy v kombinaci s neskutečnou hudbou jsou smrtící. K výkonu Will Smithe nemám co dodat, protože Aliho nehrál, on jím byl! Nejdřív jsem Smithovi jeho hbité úhyby nevěřil, ale ze skutečných záznamů zápasů jasně vyplývá, že Ali měl zvláštní boxovací styl a byl většinou lehčí a hbitější než jeho protivnící. Ty úhybné manévry jsou jednoduše dechberoucí, stejně jako herectví Willa Smithe.. Škoda jen těch drobných detailů, jako jsou například čtyři obvodové lana ringu, když v dobách Aliho byly pouze tři..

Klikař Charlie (2007)

Dostal jsem přesně to, co jsem chtěl. Vypadá to, že Jessicu Albu teď budu potkávat ve svých snech!

Gia (1998) (TV film)

Na začátku je nutné ujasnit si jednu věc. I kdyby to stálo za hovno, ale byla v tom nahá Angelina, tak je pro mě ten film dobrej. Nejspíš se tímto degraduju v očích pseudointelektuálních šašků, ale poživačného samce v sobě zapírat nehodlám. Ovšem tady se jedná o velice kvalitní dílko popisující lesk a bídu života modelky, která si to víceméně zařídila po svém a taky na to pak dojela. Nevím, proč mě to tak táhne k těmto sebedestruktivním typům, pro které jsou konvence výsměchem.. ale je na tom bezpochyby něco sladkého!