Vincentův svět (2015)

jo film ušel, ale lidi kteří nekoukali na celej seriál do kina ani nemusí chodit, pro mě zábava celkem fajn, ovšem jakmile se začal film rozjíždět, tka zasranej cut off a bum předávání zlatých globů ... tož mě to nasralo dost v tomhletom :(

Mimoni (2015)

většina vtipných scén byla v traileru, nic moc překvapení, ovšem film šel plynule k cíli a má takový tušení, že bude příští rok asi dvojka ..

Sodoma Gomora: Chcípni! (2015) (hudební videoklip)

Spolu s každým novým klipem se tohle "trio" dostává do naprosto nové dimenze, co se týká vizualizace jejich představ :D Text je samozřejmě zabitej jako vždy

Mortdecai: Grandiózní případ (2015)

Čistě z nouze jsme si pustil dnes tenhle film, obyčejně se příliš často na komedie nekoukám, nicméně tohle byla taková hovadina, až to bylo vtipný, jenže tenhle film se celou dobu jako hovadina i tváří a tím pádem mi to ani nevadí a baví to :D

Jurský svět (2015)

O5 nechápu zdejší hodnocení, které je 80% dnes 15.6. 2015 jsme na tuhle vele sračku šel do kina s domněním skvělýho filmu, protože hodnocená byly po 4 dnech od premiéry brutální, natěšenej jak prase... 3D, nejlepší místo v sále ( dle mého přímej střed sálu, kvůli 3D). Po první hodině filmu jsem doufal, že už to skončí nuda.. .sračka na entou, neustálý odkazy na 20 let starej původní film ... opakovaný hlášky, extrémně nesympatická hlavní hrdinka s šílenou zrzavou helmou na hlavě, celje film se snažil zaujmout akorát slušnýma efektama ( rybička...) napětí naproto nulový, každej moment jsi věděl, co bude dál ... Humorný scény asi 2-3 ( pokus o polibek ej kej ej, já mám přítele ), fyzikální blbosti... celkově jde prostě vidět, že tohle se na původní první díl nechytá, ale jen ten první díl, zybtek byl sračka taky .. moje hodnocení je 15% a přísahám, že už se nikdy nenechám nachytat na zdejší hodnocení jako u tohohle a druhé letošní blockbuster velesračky MadMax...

E.A. Poe: Podivný experiment (2014)

Další film typu prokletý ostrov, ovšem bez Lea a bez té extra temna stránky. Tenhle film ačkoli je hranej, mi hodně často přišel, jako animovanej a to myslím doopravdy, bud se mi to v TV tak lesklo, nebo nevím čím to, každopádně o to víc mi přišel ten film zajímavější. Kate Beckinsale mi v tomhle filmu naprosto extrémně připomínala vzhledově Evangeline Lily (LOST... ) A popravdě až do titulků jsme prostě nevěřil, že je to Kate. Nicméně musím uznat, že na to , že už má 41 let, tak je to fakt krásná ženská. Ben Kingsley hraje to co mu nejvíce jde a už si to i zahrál, jeho štěstím je, že on prostě skoro nestárne. Postava doktora Edwarda byla to hlavní, proč jsme is myslel, že je film z velké části animací, protože se neustále tka podivně leskl... Nicméně musím říct, že to byl fajn film a já se určitě rád podívám na další podobné. 75%

SpongeBob ve filmu: Houba na suchu (2015)

Pamtujete si první SpongeBob film ještě někdo ? Spousta z nás ho považovala za, ne příliš povedenej. Ovšem oproti tomuhle to bylo absolutně úžasný... Miluju SpongeBoba jako pohádku, ačkoliv mi není 8 let, vždy se na to rád podívám. Tenhle film je ale podle mě strašně hloupá slátanina, která pohádkovej seriál jako takovej dost ponižuje. V celém filmu maximálně 5x vtipná scéna, příběh za mě téměř 0, dovolím si tvrdit, že i jednotlivé díly, které ač málokdy nejsou zrovna zábavné ( například SpongeBob v autoškole ) byly lepší než tento film a to je dost smutný :) Nicméně pořád je to film stavěný především pro děti ve věku 5-10 let a ty to nejspíš bavit bude. Tohle už není stavěný pro širší publikum, škoda...

Vítejte u mě (2014)

přišlo mi to jako naprosto klasickej příběh, zamotanej akorát do jiné krabičky, takovýhle filmy budou bavit lidi vždycky, mně se u toho dobře usínalo ... btw ohol toho bobra a už ve filmu neukazuj kozy ...

Kingsman: Tajná služba (2014)

Dle mě klasická teeange dobrodružná komedie, ve stylu rádoby bondovky, která prostě vsadí na osvědčenej příběh a dějovou linku a podel té jede od začátku do konce, ovšem záporák v podobě filantropickýho S.L.Jacksona, to je paleta, která minimálně pro mě dala tomuhle filmu nějakou šťávu... zahrál si tu roli fakt na frajera :D

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015) odpad!

Podle hodnocení, který je tu celých 88% ! Jsem očekával obrovskej nášup, super akční jízdu od začátku do konce.... buď jsem se díval na úplně něco jinýho, nebo je to vážně nehorázná hovnovina, kterou si užije maximálně 80ti letej dědek s myslí na úrovni prvoka a nebo malý děcko ... To si děláte vyloženě prdel s tím hodnocením ? Rádoby postapokalyptickej svět, kde se všeci naháněj v kárách ze 40-70 let v rostodivných mutacích , kde nakonec jinak krásný auta vypadají jak kovovej ježek, frajer co hraje na přídi náklaďáku guitar hero s plamenometem už na mě byla kurevská třešínka ... Hlavní hrdina byl sympatickej asi jako filcky, hrdinka jakbysmet... Příběhy alá nejsme kamarádi, nesnáším tě, but whatever I love you fakt nemusím stejně jako veškerý akční filmy ( kromě pár čestných vyjímek ), ale toto je prostě uber sračka bez jakýhokoliv námětu nebo nedejbože myšlenky.... Jeidná vtipná scéna je, když tej buchtě utrhnou tu ruku, to bylo tak komicky nereálný, že jsem to nakonec vážně dokoukal v naději, že ještě nějakej obdobnej joke vypustí ..