Klepání na nebeskou bránu (1997)

Nějak si mě film nezískal. Čekal jsem moc a při koukání jsem pořád čekal až přijde něco velkého. Nebyl to ztracený čas, ale odcházím s pocitem nenaplnění.

10 pravidel jak sbalit holku (2014)

Trochu větší hodnocení, ale 3 jsou málo. Český film, kterému jsem absolutně nevěři. Ruml to u mě vyhrál na plné čáře a vždy se na film kouknu rád znovu. Konečně dobrá práce!

San Andreas (2015)

Na film jsem se tesil a ROCKA často vyhledávám. Nenadchnul, ale ani neurazil a šlapal jak měl. Nejlepší pohled byl na Alexku Daddario, o tom žádná. Hodnotím za lepší 3 hvězdy.

Chcete být milionářem? (2000) (pořad)

Hodnotím verzi s Panem Čechem :) Neuvěřitelných pár večerů, kdy u TV soutěžila celá rodina a neuvěřitelně nás to bavilo. Do teď u pár pulitrů piva z nostalgie soutěžíme v Appce milionáře a snažíme se dostat na pomyslných 10 míčů. Hodnocení přidává spíše nostalgie a ta hra nebyla uplně marná.

Jupiter vychází (2015)

2 hvězdy právě za 2 herce, kteří alespoň trochu film zachraňují na hranici koukatelnosti. Rozhodně do této chvíle litují, že se do něčeho takového nechali angažovat. Film nemá žádné ambice a spíše připomíná blbůstku pro malé děcka.

Cesta na vrchol světa (2006) (TV film)

Dojemný příběh kluka, který oslepne a navíc to nebyla jediná rána. Není to sice na 5 hvězd, jelikož to zpracování si zasloužilo víc, ale sílu to mělo a volba hl. herce vynikající. Každopádně film stojí za shlédnutí a na mě zanechal obrovskou stopu.

Zocelovací kúra (2015)

Na film jsem se těšil a Willa Ferrella mám docela i rád. Asi jsem bohužel od filmu čekal víc, než jsem dostal, a proto nemohu dát lepší hodnocení.

Vertical Limit (2000)

Ve své podstatě naprosto hloupoučký film. Když jsem však přestal brát děj vážně a předstíral, že to není taková hloupost + můj velmi dobrý vztah k horám dává hodnocení na slabší 3 hvězdy.

Muž proti muži (2006)

Krásná příroda i westernový námět mě přinutila sledování tohoto snímku. Film z počátku nabízí kvalitní rozjezd, i když jsme do děje rovnou vrženi bez vysvětlivek. Koukatelný děj, který ale později trochu upadá, a z mého původního předpokládaneho hodnocení 4 hvězd kvůli konci hodnotím pouze 3 hvězdami.