Pohwa sogeuro (2010)

Bojové výjavy sú fajn, ale obyčajnému človeku je z toho smutno ako ty mocný si s obyčajnými ľudmi posúvajú na šachovnici podľa svojich dohôd.

Deník nymfomanky (2008)

Priznávam, nie som panic a ani nie najmladší, ale nemal som to šťastie, aby ma znásilnila žena s týmto druhom krásnej, vraj choroby.Je veľká škoda, že už ženy nenosia tie podväzkove pančuchy, už len to pomyslenie, že ich žena má vám robilo pomyslenie a potom ten prechod z pančuchy na pravú kožu, ktorá sa následne zmenila na kožu husiu, škoda reči.Chcel som dať tri, ale znížim sa k väčšiemu hodnoteniu a dávam štyri mládeži neprístupné.

Svět podle Prota (2001)

Bol to šťastný človek veľmi veľmi milujúci a veľmi milovaný jeho šťastie hraničilo s blaženosťou a toľku premieru šťastia azzazel nemohol zniesť a tak zasiahol a urobil to,, čo vie on najlepšie a z Prota sa stala bolestiva ľudská neznáma, ktorý v ďalekej hlbke svojej mysle cítil,že v ňom bolo čosi, čo ľudia volaju šťastím.A tak to niečo hľadal s obrovskou vervou až putoval studeným obrovským vesmírom s koncom bez konca putoval k vzdialeným planétam,ale to, čo hľadal v tej obrovskej šírave nemal šancu nájsť.Avšak pochopil a vedel,že v celom vesmíre sa všetky hmotné veci kométy,planéty vracajú po istom čase na původné miesta a tak je to aj so všetkým nehmotným.A tak čakal na ten záblesk,ktorý preletí cez neho a zanechá v ňom ten jeho pocit šťastia.A dočkal sa avšak ta sila v tej rýchlosti mu zabila telo,ale duša a myseľ bola zase šťastná.

Spálené vzpomínky (2007)

Tuctový príbeh,ale brilantné herecké výkony Benicia Del Tora oslnivého feťáka a krásne utrápenej Halle Berry ,dávajú tomuto filmu punc výbornej kvality.Ležať v tesnom objatí s krásnou ženou,ktorú milujete a môcť jej masirovať len ušný laloček je zničujúce.

Pád Třetí říše (2004)

Ja už len čakám kto natočí horor Hitler počiatok zrodenie,kde Dolfika uvidíme v pubertálnom veku v kraťasoch,fúziky si len maľuje,lebo ešte nezarastá, dievčatá ho nechcú tak sa snaží onanovať,ale ani to sa mu nedarí, jeho blízke okolie ho má za niemanda a tak si povie: " Ich werde der Fúhrer des deutschen Volkes ." /Budem vodcom nemeckého národa./ Natočené podľa skutočnej udalosti.Mne stačí 10% z čistého zisku.

V moci ďábla (2005)

Ja som počul, že vraj panenke Márii sa zjavil Chuck Norris, krorý nenosí hodinky, ale povie koľko je hodin a tak pribuchne otačacie dvere. Nuž, verte, alebo neverte. K filmu, je to veľmi dobrá ducharina, ale z psychiatrického hľadiska, ked to berieme ako skutočný príbeh, je celkom jasné, že všetkého veľa škodí a tak je to aj u tejto 19 ročnej holčiny, ktorá sa tak sfanatizovala svojou vierou, že dokázala vytvárať nemožné veci a vnuknúť to aj ostatným, čo je možné aj z psychiatrického hľadiska. A tak bratia a sestry, neberte všetko, tak vážne, lebo sa z toho zharašite.

Casino (1995)

Výborný film , kde všetci herci v casine odviedli vynikajúce výkony , ale zvlášť Sharon Stone ukázala ,že jej herectvo nie je založené len na základnom inštinkte správne prehodiť nohu cez nohu,ale vie aj skutočne hrať a za túto rolu si oscara zaslúžila. Keď niekoho skutočne milujeme, tak mu aj veríme a odovzdáme mu kľúče od všetkého, čo máte a vlastníte, lebo ináč to ani nejde.

Klepání na nebeskou bránu (1997)

Uplne skvelý film,ktorý odporúčam všetkým,čo majú depky,depresie, problémy a problémy s problémov,aby si ho pozreli a hned im bude lepšie.

Striptýz (1996)

Neviem, čo z toho robite vedu, predsa ten film je len o tele Demi Moore a mne sa jej telo páčilo za tri hviezdičky a pritom nehovorím o sexy tele . A ozaj koľko by ste zacvakali, keby ste ju mohli mať v reáli ? Ja by som dal takých najmenej.

Tenkrát na Západě (1968)

Nikdy som nevedel prísť na chuť westerňákom a tvrdým chlapom v nich, s revolverom za opaskom, tečúcimi kvapkami potu či cigarou v ústach, s pekelne vážnym výrazom tváre: ,,Ja som chlap, tak sa ma stráňte, ak nie, tá guľka skončí vo vašej srdcovej komore." Faktom však zostáva, že takýto western nestvorí len tak hocikto. Že taký vibrujúci soundtrack plný emocionálnych nuansií nezloží skladateľ od vedľa. Herci sú vynikajúci, Ennio Morricone... je hudobný boh!!! a Sergio Leone tvrďas, ktorý to naložil nielen hlavným postavám, ale aj samotným divákom. A ja mu za to nekonečne ďakujem.