Spy Game (2001)

Filmy kde se řeší jen samá politika nemám rád. a tohle byl přesně ten typ. Pořád jsem čekal na nějakou akci a ona nakonec vůbec nepřišla. Takže docela zklamání pro mě.

Transformers (2007)

Já sem asi viděl jinej film než všichni ostatní. Mně to prostě nebavilo. Možná to je tím že nemám rád Baye ale ten film je naprosto trapnej. Nejvíc asi ty pokusy o vtip. Třeba ten tlustej černoch co to umí s počítačema. Uf. Ani ty "bitky" se mi moc nelíbili. Pro mě je tento film velké zklamání.

Horákovi (2006) (seriál)

Jediný český seriál který sleduju a musím říct že se u něj i bavím.

Klíč (2005)

Pro mě rozhodně zklamání. čekal sem horor něco ve stylu Nenávisti ale dostalo se mi nudného a nelogického filmu.Příběh mě absolutně nechytil, možná taky proto že sem o "Hoodoo" nikdy neslyšel. Taky mě dostalo nelogické chování (i když hezké) hlavní hrdinky. 3. * dávám za závěr který neskončil happyendem, což se v poslední době moc nevidí.

Tatík Hill a spol. (1997) (seriál)

Podle mě dost zábavnej seriálek, kde Vydra dabuje tatíka opravdu skvěle. Škoda jen že ho ČT dávala co pamatuju jen jednou.

Polibek před smrtí (1991)

Začátek ještě docela ujde, zbytek filmu je nelogická nuda.

Prostě sexy (2002) odpad!

už jen to že to dávaj na Nově znamená že to nemůže bejt dobrej film...

Místo nahoře (2004) (seriál)

Jeden z těch lepších českých seriálů. Taky aby ne když ho režíroval Karel Smyczek. Na úspěchu tohoto seriálů se zkusila přiživit TV Nova která vytvořila absolutně nepovedené pokračování Místo v životě, kterým se opět podařilo zničit něco dobrého.

Jája a Pája (1986) (seriál)

Jeden z nejlepších večerníčků, co dodat.