Okrsek 13 (2004)

Dobrý akční film se skvělými triky a efekty. Bohužel scénář ho sráží k zemi a to především druhou polovinou filmu, ve které se superhrdinský polda snaží zachránit celou Paříž potažmo celou Francii. 3,5*

Pianista (2002)

Váhal jsem mezi 3 a 4 * , nakonec mně vyšlo 3,5*. V jinak velmi zajímavém filmu, který velmi naturalistickým způsobem ukazuje tragické osudy židů za 2. světové války, se totiž nachází mnoho nudných minut, které se prostě nedají omluvit. 150 minut je prostě moc.

Ztraceno v překladu (2003)

Já sem asi viděl jinej film než vy všichni ostatní. říkal jsem si že ten začátek trvá už nějak dlouho ale on byl začátek celej film. nuda a zase nuda, je to roztahaný, sice ze života, ale prostě nuda. nic se tam neděje. ten film mohl mít klidně 20 minut. * za Billa

Švéd (1994) odpad!

naprostá a nudná blbost kde asni tý akce moc není

Kód Navajo (2002)

Dost trapnej válečnej film. akce je tam sice dost ale je to prostě patlanina.Jako by režisér nevěděl co má točit.Jesli válečnej film nebo nějakoej film o přátelství různejch lidí a proto jsou nějaký scény jako z marsu.takhle prostě ne.

Mstitel beze jména (1998)

Tak nevím jestli to měla být komedie nebo ne, jako by se Chan nemohl rozhodnout. Ze začátku se snaží o vtipy a v průběhu filmu se zase snaží o vážnost. To působí velmi podivně. Nejhorší asi je že se mi nelíbila ani akční scény a to už je co říct. Při výbuchu elektrárny sem se musel smát těm nepovedeným trikům no a ten konec (plán "B") mě taky dostal.

Python (2000) (TV film) odpad!

Vysvětlete mi někdo proč se takovéhle filmy vůbec točej. Natož proč se pak objevujou i na obrazovkách našich televizí.

Finty Dicka a Jane (2005)

Pustil jsem si tento film asi v 11 večer a usnul jsem u toho. co k tomu dodat? je to prostě nuda. Carrey ze sebe zas děla blbce i když k tomu nemá důvod pak k tomu přidejte dost trapné scénky při "zločinech" a máte celej nudnej film. 2* za to že sem se ze začátku párkrát zasmál.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Tak tenhle film mě zklamal.Z trailerů jsem se těšil na spoustu akce a dočkal jsem se akorát tak velmi trapných a umělých rozhovorů a prvků fantasy které se mi absolutně nelíbily. Těch pár bitek které tam byli i přes pěknou vizuální stránku celý film nezachrání a navíc těch zpomalených záběrů tam je i na mě moc.

Eurotrip (2004)

Docela pohodová komedie která mě pěkně překvapila. No a návštěva Slovenska byla prostě nej.