Zelená míle (1999)

Jeden z nejkrásnějších a nejdojemnějších příběhů z vězeńského prostředí,který kdy kdo mohl natočit.Úžasný výkon Michaela Clarka Duncana,jediný pohled na něj a už se mi chce brečet. :) Další kdo mě tady dostal byl bezvadný Doug Hutchison a odpudivý Sam Rockwell.Jsem moc ráda,že do hlavní role obsadili Toma Hankse.Neumím si představit nikoho lepšího kdo by tam mohl hrát! Jediným slovem DOKONALÉ..!!

Hellboy (2004)

Hellboy je prostě můj hrdina už co pamatuji.. ;)

Braindead - Živí mrtví (1992)

" Kously ji! Bude jednou z nich! Vím co musíme dělat, zlikvidovat ji, četl jsem komiksy!" " Ty jeden zmutovanej sráči!" a samozřejmě " Párty skončila!"

Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života (2003)

Moje hodnocení se nemění,stejně tak jako jsem dala u prvního dílu dvě hvězdičky tak i to samé hodnocení si u mě vysloužila dvojka.Nepřišlo mi to o moc jiné než jednička,stejné sklamání, stejná Angelina a stejný trapný děj.Prostě nic nového.

Lara Croft - Tomb Raider (2001)

Když jsem si ten film pučila,hrozně sem se na něj těšila,protože jako skoro každý mám doma všechny herní díly Lary Croft.Ale asi po hodině jsem silně zvažovala jestli to mám vypnout a nebo to dokoukat.Nakonec sem byla silná a vydržela sem až dokonce.Film mě moc zklamal.I když musím přiznat,že Angelina Jolie vypadala naprosto přesně jako Lara,ale to film nezachránilo.Děj i všechno ostatní postrádalo to co dělá hru tak skvělou,kdyby ten slaboučký děj obsahoval alespon´ něco ze hry myslím že by hodnocení nebylo tak slabé.Protože jediné co měl ten film společné se hrou byla Lara Croft.

Casino Royale (2006)

Nikdy jsem bondovky nemusela... Všechny mi přišli přehnané, s trapným a i pro ty nejdrsnější BondGirls úžasným Jamesem Bondem, kterého nic nerozhodí a nikdo na něj nemá.. Tenhle díl mě, ale příjemně překvapil, protože zde režisér ukázal i jinou stránku Bonda.. Tady není neomylný jako nějaký android, ale dělá chyby jako normální člověk a konečně tak i působí.. Samozřejmě jako většina moderních akčních filmů, i tenhle je skvěle udělaný a té akce tam není málo, takže se člověk nenudí.. + Daniel Craig je podle mě i normálně vynikající herec, ale zde skutečně exceluje..!

Dogville (2003)

Když jsem si tenhle film pustila, říkala jsem si co to sakra je..? Místo normálního prostředí, je celý film natočený na menším place, který má představovat městečko Dogville a místo domů, jsou jen na zemi nakreslené bílé čáry představující zdi. Ale pokud si zvyknete na to zvláštní prostředí, tak nakonec pochopíte, že tenhle film nemá chybu ve své originalitě, právě díky své odlišnosti je tak geniální. Skvělé obsazení se skvělími hereckými výkony..!

Rituál (2006)

Nevím proč, ale Cageovo téměř hodinové hopsání z jednoho konce ostrova k druhému, kde se mu mezitím občas hrdinsky postavil do cesty další magor, kterého on stejně hrdinsky odrazil, aby se mohl obrátit a opět pokračovat na druhý konec, mě prostě nějak neuchvátilo..

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Po stránce efektů,úžasné! Po stránce děje,hrozné! Jsem docela ráda,že jsem na to nešla do kina,protože bych nejspíš odcházela velice zklamaná,i když nějaké scény by na velikém plátně mohli vypadat opravdu dobře. Jenže to je právě to,hodně režisérů hlavně spolíhá na to,že právě ty efekty a skvělé masky můžou zachránit celý film a tím i slabší děj. Myslím,že i Anderson je ten případ. U spoustu jeho filmů,se spíš můžeme těšit na efekty než na děj samotný. Kdyby tak nečinil,nejspíš bych k tomuhle snímku dala hodnocení o hodně nižší. Ale jinak hodně velké zklamání!

Eragon (2006)

Veliké zklamání!Ikdyž jsem ještě před skouknutím viděla hodnocení,které nebilo moc dobré,stejně jsem se docela těšila.Ale měli jste pravdu.Celý film už totálně zmršil mluvící drak.Jako kdyby chtěli nepodobit Dračí srdce,ale tam mi to nevim z jakého důvodu nevadí.Ale tady ano.Nevím jestli je knížka lepší,ale tohle bylo opravdu slaboučké!