Thor: Ragnarok (2017)

Tohle je ňu ňu :D. Jste Bůh, jste trošku v nesnázích, protože zase nemáte své oblíbené kladivo, ale zas tak moc strašný to nebude, páč jste Bůh. Přesně řečeno syn Boha. Noa jste na cizí planetě, na které jste nikdy nebyli a potkáte tam starýho kámoše. Ten je zrovna trošku zelenej a tupě kolem sebe mlátí, ale to bude dobrý. A mezitím ještě uvidíte hromadu veselých příhod a uslyšíte neskonale vtipný hlášky a bonmoty. Marvele, díky zase.

Team Thor (2016)

Jo. Taky jsem se bavila. Je to vtipný :).

Blade Runner 2049 (2017)

.....takže, musím Vám napsat svůj velice speciální pocit z tohoto filmu. Především: miluju zpomalené záběry na létající prach, písek a hlínu. Miluju nejpomaleji se vznášející vločky, nekonečně něžně a dlouho padající na zpustošenou zem a zakrývající ten všechen sajrajt. Zbožňuju přistání letounů ve tmě, na něčem, co připomíná ostroh světa a pomalu se to zaplavuje nikde nezačínajícím a nikde nekončícím oceánem. Miluju dlouhé pohledy a ještě delší mlčení. Omračují mě ty úžasné technologie, vetknuté do přízračného budoucího světa. Slunce tu při západu (i východu :)) ozařuje haldy odpadků trčících do výše a skrze clonu jeho paprsků jsou v dáli vidět ruiny kdysi slavného města a zpoza těch hald se kdosi blíží....nějakým zvláštním způsobem mě tohle všecho uklidňuje.

Repo Men (2010)

Čas od času si to pustim a vůbec u toho neštrikuju. Je to můj odpočinkovej film. Jedná se o to, že kdo nemá na splácení, na toho jednou přijde exekutor. Nevezme si všechno, ale skoro všechno a tím je to, co patří jedné jisté monopolní společnosti. Jedna upomínka... druhá upomínka.... žádné insolvenční řízení. Noale, když vás kámoš vypeče a vy musíte vlastně splácet jeho zradu, tak to je blbý. Noa ještě samozřejmě máte za manželku megeru, za syna malého andělíka a za milenku...robota? Nee, dělám si srandu a navíc je to tak trošku bojler. Dívněte se na to a neštrikujte.

Soukromé životy Pippy Lee (2009)

Hele, tohle není asi úplně film pro chlapy...tedy samozřejmě se na to chlapi podívejte a jestli jste pravdomluvní a citliví, empatičtí idioti (což tady zrovna berte jako velikou poklonu), tak se vám to bude líbit. Je to prostě film o jedné holce, která má krásnou duši a srdce veliké a láskyplné. A je krásná. A tu duši a to srdce jí jednou, jako docela mladičké divožence, spoutá jeden, už docela starej a ne tak úplně mačo, chlap. Noa ona má s ním dvě děti, které miluje, o všechny a o všechno se stará a tak život běží... a on najednou onemocní a ....noale na to se podívejte, protože to není film o nějakém umírání, nýbrž přesně naopak. Je to o žití a znovuobjevení dávné jiskry. Takže za mě pětka veliká.

Běž a skoč! (2013)

Takže, tohle je skvělý film, který si zaslouží skvělé, empatické diváky. Tímto zdravím všechny mrmlaly, kteří tomu dali méně, než tři hvězdy. Měli byste se pochlapit a nemrmlat, že film je nudný, že má hluché scény, že zápletka je průhledná a že vraj céčkové obsaděnie. Vari, vari, somári rozmazlený popkornový, hlavně, že se vám líbili Pasažéři, mrkněte se na ně znova. Já se mrknu znova na tohle. Je tu spoustu pozitivní energie, irské paličatosti a upřímnosti. Lidé v tomhle příběhu se nechávají navzájem žít, respektují se a zpráva je jasná: přijmi, co máš, když už nemůžeš nikdy mít, cos měl předtím a žij dál, jak nejlíp umíš.

Tvář vody (2017)

Krásná fantaskní pohádka pro dospělé. Pro mě jak dělaná -protože, ha ha, když se podíváte na můj avatar, zjistíte, že herečka Sally Hawkins je proti mě modelka a ne ohavný babochlap, jak tu někteří krasavci vykřikují. Ostatním napíšu tohle: krásná kamera, něžné světlo,skvělé retro, perfektní detaily, výborní herci, super muzika, super příběh. PS: joa ten ještěr je Bůh, nechci bojlerovat, ale se mrkněte a uvidíte sami.

Šťastný smolař (2012) (TV film)

Takže: zdejší nízké hodnocení fuck nepobírám a opravdu s ním nesouhlasím!. Myslím, že tunajší mrmlalové vůbec nepochopili, co je to PO H Á D K A. V pohádce je totiž možné všechno. Můžete cestovat v čase, měnit podnebí, milovat až za hrob, umírat žalem, mít motorku a vypadat jako čerchmant, mít štěstí v neštěstí....tady se na vás navíc hrnou přehršle jemných vtipů a vtipných narážek.Jako ta s tím koprem... Scénář je výborný a režie skvělá. Výborná muzika! Ale - každému co jeho jest. Za mě pět hvězd, kdyby byla možnost, dám deset.

Spider-Man: Homecoming (2017)

To je táááák vtipný, od titulků do titulků, vážně, super zpracování příběhu o pavoučím chlapovi!. Myslím, že právě nadchází čas filmů, které vysvětlují, ukazují, spekulují a vůbec - jak to asi bylo předtím.... nebo jak by to mohlo být ještě jinak. Pokud se to podaří, jako tady, je to vážně pecka.A nemrmlejte! A jděte na to do kina.

Ztracené město Z (2016)

Ha ha....soráč..musim se smát :D :D :D. Právě jsem totiž dočetla koment od verbala a připadá mi, že je daleko zajímavější si přečíst ten. Taky mě napadá, samozřejmě, že má fuck pravdu. A taky mě napadá, že ten jeho koment není až tak , hm....úchylněmachovskychlapskej, jako jindy..... . Hele, je možný, že ten chlap je někdo úplně jinej....... A tak dobře. Já teda něco o tom Ztraceném městě řeknu: Je to smutný. Super příroda. Neuvěřitelně zkostnatělý kokoti v "tom pluku" a v "tý nějaký královský badatelský a cestovatelský společnosti". A neuvěřitelně emancipovaná a přitom pokorná a trpělivá manželka. A vzteklej syn. Zmetek. Synáček. Zmetek.... Ale zase nechci moc bojlerovat. Takže - je to krásný, krásný...smutný film a to proto, že od začátku víte, jak to skončí. Takže - verbal má pravdu. A podivejte se. PS: jo a Homopýr, alias Robert Pattinson - ha ha ha - vážně - podle mě je super :D.